האינטרנט העסקי
המתקדם והמשתלם בישראל

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההצעה המשתלמת בישראל!

השארת הפרטים מהווה הסכמה מצידך לכך שנציג אקספון PRO ייצור עמך קשר באמצעות שיחה טלפונית למספר הטלפון שציינת.
פרטים אלה יישמרו במאגר המידע של אקספון 018 בע״מ, והיא רשאית לעשות בהם שימוש בכפוף ובהתאם למדיניות הפרטיות שלה.
בלחיצה על שלח מייל אני רוצה שתופיע כותרת אוטומטית בגוף המייל ״בקשת פרטים לאינטרנט.

המוצרים שלנו

אינטרנט מבוסס סיב אופטי

תקשורת עסקית מבוססת סיב אופטי מאפשרת שימוש במהירויות גלישה גבוהות, הן להורדת קבצים והן להעלאת קבצים, בצורה יציבה ומובטחת.

בקו תמסורת ישיר אין לך ״שותפים״ וכל משאבי התקשורת הם שלך בלבד, ללא תלות בעומס גלישה של עסקים אחרים באותו בניין או באזור.

באקספון PRO אנו מתאימים לך את חבילת הגלישה המתאימה לך ביותר (עד לאפשרות של מהירות סימטרית להעלאה ולהורדה) לפי אופי הפעילות והגדרת הצרכים של העסק.

אקספון PRO עובדת עם כל ספקי תשתית הסיבים בארץ ומספקת את החבילות המשתלמות והמקצועיות ביותר.

אבטחת מידע

בעידן של היום, כאשר התקפות סייבר מסוגים שונים מתרחשות במאות מיליונים מדי יום כנגד עסקים בישראל ובעולם, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו פגיעה או אובדן של מידע חיוני שעלול לפגוע בצורה חמורה בפעילות העסקית או בלקוחות. אקספון PRO מספקת את פתרונות האבטחה המובילים בעולם ללקוחות העסקיים שלה. נתבי אבטחת מידע מתקדמים, Firewall, מניעת התקפות די-דוס, Cisco Umbrela, Fortinet. הטכנאים ואנשי התמיכה שלנו בעלי הסמכות מקצועיות רשמיות ברמות הגבוהות ביותר (עד level4) – דברו איתנו ונספק לכם את הפתרון המשתלם, הבטוח והמתאים לכם ביותר.

רשת אלחוטית עסקית

גם אם המחשבים של העסק מחוברים לרשת בחיבור קווי – רשת אלחוטית בעסק שלך מאפשרת לגלוש באמצעות מכשירים סלולריים, טאבלטים, מחשבים ניידים ומאפשרת גם ללקוחות ולאורחים גישה לאינטרנט. 

אקספון PRO מספקת את הפתרונות המשתלמים והמתקדמים ביותר לרשת האלחוטית שלך, כולל אקסס פוינטס, הגדרות אבטחה מתקדמות, חיבור אביזרי IOT כגון מצלמות וחיישנים ועוד.

מרכזיה עסקית

אקספון PRO מספקת פתרונות מתקדמים למרכזיה לבית העסק, מבוססת VOIP כולל ניהול שלוחות מתקדם, שירותים מוספים כגון הקלטת שיחות, שימוש בסלולריים כשלוחות ועוד, עם יכולות Call Center מתקדם, התממשקות לכל מערכות ה-CRM והפקת דוחות.

גיבוי והמשכיות עסקית

אקספון PRO תומכת גם במתן פתרונות אינטרנט לעסקים ללא סיב אופטי, על גבי תשתית ADSL למי שחפץ בכך, במחירים משתלמים במיוחד.

השירותים שלנו

פתרון מלא לכל צורכי האינטרנט של העסק

אקספון PRO מתמחה ביצירת פתרונות מותאמים לכל עסק, קטן כגדול. נציג מטעמנו יגיע אליכם לעסק ויאפיין אתכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם בהתאם לתשתיות המחשוב ולצרכים העסקיים והטכנולוגיים שלכם. במידת הצורך אנו נדאג לאינטגרציה מלאה למערכות הקיימות או להטמעת מערכות חדשות נדרשות, וחיבור מערכות נוספות כגון מצלמות אבטחה, מיזוג אוויר, מרכזיות, אזעקות ועוד. אל תהססו לשאול כל שאלה ולהעלות כל בקשה – המומחים של אקספון PRO ימצאו פתרון לכל אתגר.

חיבור מהיר ומאובטח לענן

רבות מהמערכות העסקיות ותוכנות רבות עובדות כיום על הענן, החל מתיעוד מסמכים ועד למערכות הנהלת חשבונות, ניהול מלאי וכדו׳. כאשר המידע הקריטי של העסק נמצא בענן חשוב יותר מתמיד לשמור על גישה מהירה, רציפה, יציבה ומאובטחת אל רשת האינטרנט. אקספון PRO מתמחה בחיבור מותאם לעבודה בענן, החל מעסק קטן ועד למערכות ארגוניות.

העלאה ומשלוח של קבצים גדולים

אם אתם עסק ששולח דרך האינטרנט קבצים גדולים, או מעלה קבצים גדולים לאחסון בענן (לדוגמה: אדריכלים ששולחים קובצי שרטוט והדמיות, חברת הפקה של סרטי וידיאו ועוד) חשוב להתאים את חיבור האינטרנט שלכם לצרכים אלה. אקספון פרו מציעה מגוון של חיבורים לאינטרנט, עם אפשרות למהירות העלאה עד 1G ! (שימו לב: מהירות הורדה של 1G לא מספיקה במקרה של שליחת קבצים, ולכן חשוב להקפיד על מהירות סימטרית שמתאפשרת רק בחיבור תמסורת של סיב אופטי). כמובן ששליחת או העלאה של קובצי עבודה מחייבת גם פתרון אבטחה מותאם. אקספון PRO תדאג לגם לפתרון המתאים והמשתלם ביותר, כך שהלקוחות לא יצטרכו לחכות שעות לקבלת החומרים…

חיבור בין סניפי הרשת

אם יש לכם יותר מסניף אחד, אתם צריכים תקשורת רציפה ומאובטחת בין הסניפים השונים, לחיבור קופות, מצלמות, מחשבים וכו׳. אקספון PRO מספקת שירותי חיבור מתקדמים בין לוקיישנים שונים, החל משני משרדים ועד לרשתות עם עשרות סניפים, בלי תלות במרחק גיאוגרפי וכל זאת תוך הקפדה על אבטחת מידע מירבית ורציפות עסקית מקסימלית.

פתרונות לעבודה מהבית ולסוכני שטח

לעתים מתעורר הצורך להתחבר למחשבי החברה ולמערכות הליבה של העסק גם כשנמצאים מחוץ למשרד, בין אם מדובר בעובדים שעובדים מהבית או בסוכנים שמסתובבים בין לקוחות או בפגישות מחוץ למשרד. אקספון PRO מספקת פתרונות תקשורת יציבים ומאובטחים לגישה מרחוק, גם למערכות הרגישות של העסק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההצעה המשתלמת בישראל!

השארת הפרטים מהווה הסכמה מצידך לכך שנציג אקספון PRO ייצור עמך קשר באמצעות שיחה טלפונית למספר הטלפון שציינת.
פרטים אלה יישמרו במאגר המידע של אקספון 018 בע״מ, והיא רשאית לעשות בהם שימוש בכפוף ובהתאם למדיניות הפרטיות שלה.
בלחיצה על שלח מייל אני רוצה שתופיע כותרת אוטומטית בגוף המייל ״בקשת פרטים לאינטרנט.

למה איתנו?

אקספון PRO הינה חטיבת פתרונות לעסקים של קבוצת אקספון – חברת התקשורת הוותיקה והמובילה, בעלת רישיון משרד התקשורת כספק אינטרנט ISP ושיחות בינלאומיות.

אקספון PRO עובדת עם כל ספקי התשתית בישראל (בזק, פרטנר, סלקום, הוט, אנלימיטד) ולכן אינה מוגבלת מבחינת פריסת התשתית ויכולה להציע את החבילות המשתלמות ביותר.

אקספון PRO מספקת את כל צרכי התקשורת של העסק, מקצה לקצה: אינטרנט, תשתית, אבטחת מידע, מרכזיות, חיבור IOT, אינטגרציה למערכות חדשות וקיימות, במחירים המשתלמים ביותר ומרכז שירות ותמיכה טכנית מקצועי וזמין 24/7, 364 ימים בשנה.

שאלות נפוצות

מה היתרון של סיב אופטי לעסק?

סיב אופטי הוא התשתית המהירה והיציבה ביותר שקיימת להעברת נתונים. הסיב האופטי הינו דק מאוד (פחות מעובי שערה), אינו מושפע מקורוזיה, פגעי מזג אוויר וכו׳, ותעבורת הנתונים מבוססת אור מאפשרת קצבי העברה גבוהים במיוחד.

קו התמסורת, המבוסס סיב אופטי, מהווה צינור ישיר ובלעדי של תעבורת הנתונים לעסק. בקו תמסורת ישיר, להבדיל מתשתית ביתית, אין לך שותפים על הקו וכל המשאבים משמשים רק את העסק שלך, ללא שותפים, ללא חלוקת משאבים וללא תלות בשעות עומס. בנוסף, קו התמסורת מאפשר קצב גלישה סימטרי (מהירות העלאה והורדה שווה) וכן מאפשר אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

לא. אקספון PRO דואגים לפתרון הכולל גם את התשתית, בהתאם לזמינות הפיזית באזור המשרד או העסק. מכיוון שאקספון PRO עובדת עם כל ספקי התשתית בישראל – אין מצב שלא נוכל לתת לך שירות ולהציע לך את הפתרון המתאים והמשתלם ביותר.

בכל הקשור למידע שעובר ברשת האינטרנט, מועלה לענן, נשלח במייל וכדו׳ – אקספון PRO מאפשרת להגן על המידע שלך באמצעים החדשים והמתקדמים ביותר, כולל נתבי אבטחת מידע פיזיים וכן שירותי הגנה מפני תקיפות חיצוניות אל תוך שרתי העסק שלך.

השותפים שלנו

השותפים שלנו

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם