אינטרנט עסקי הוא מעמודי התווך של ניהול פעילות עסקית סדירה בעולם המודרני. במהותה, תקשורת זו מהווה פוטנציאל לפגיעה בנתונים שלכם וביכולות העסקיות שלכן בצורת התקפות סייבר. במאמר זה, נציג את כל שיש לדעת בנוגע להגנת סייבר ולאבטחת מידע ברשת האינטרנט העסקית.

 

הקדמה

בעידן המידע והטכנולוגיה, האינטרנט הפך למשמעותי בקרב עסקים. בעת ניהול פעילות עסקית סדירה, נדיר כי עובר יום בו לא מתבצעים, על ידי כל עסק וחברה, מספר גדול של פעולות המתבססות על האינטרנט העסקי. בשנים האחרונות, אנחנו אמנם רואים חידושים בלתי פוסקים בתחום זה (אחסון ושירותי ענן, יישום של חיבור סיבים אופטיים וכד'), אך הצורך בהגנת סייבר ואבטחת מידע לא השתנה. ההפך הוא נכון – צורך זה רק עלה והתפתח.

 

הצורך בהגנת סייבר ואבטחת מידע ברשת האינטרנט העסקית

מרבית העסקים הפועלים בחברה המודרנית מתבססים על האינטרנט ופועלים לפיו. במקביל, קיימים גורמים המעוניינים לנצל עובדה זו ולכן מוציאים התקפות סייבר בכדי "לדוג" נתונים בעלי ערך או לשבש את הפעילות העסקית מסיבות שונות. הגנת סייבר ואבטחת מידע קיימים כדי להגן מסכנה פוטנציאלית זו הנובעת מהשימוש הסדיר ומההסתמכות על כלי האינטרנט העסקי.

 

תקיפות הסייבר המודרניות – הבעיה המהותית

רשת האינטרנט, בבסיסה, מקשרת בין מקומות ובין גורמים שונים מרחוק, ועל כן מאפשרת פרצה המנגישה נתונים שעוברים בהתקשרות האינטרנטית, כל עוד הם אינם מאובטחים כמו שצריך. מעבר להתקפות הסייבר המוכרות, התקיפות כיום ייחודיות ושוברות נורמות. מכאן עולה הצורך בפתרון מקיף.

 

המצב היום: כבר לא מספיק להכיר את ההתקפות השונות

כיום, כבר לא מספיק להכיר את התקיפות הפוטנציאליות המסכנות את המשתמשים באינטרנט העסקי. בכדי להגן על הנתונים שלכם בצורה אמינה, דרוש זיהוי של ההתקפות בזמן אמת, רגע לפני שהן יוצאות לפועל. עוד בשלב ההתהוות שלהן, צריך לאפיין, לזהות ולהכיר בהן ומיד לחסום אותן, לפני שיוצאות לפועל. כאן נכנסים פתרונות הגנת הסייבר ואבטחת המידע של אקספון PRO לתמונה.

 

הגנת סייבר ואבטחת מידע מבית אקספון PRO – קו ההגנה הראשון במלחמה על בטחון הנתונים שלך

שירותי אבטחת המידע והגנת הסייבר של אקספון PRO מהווים את קו ההגנה הראשון על העסק שלכם בסביבת האינטרנט העסקי. שירותים אלו עונים על הצורך ההכרחי והקריטי לשמירה על ביטחון העסק שלכם ונתוניו ברשת הפתוחה, בעת פעילותו.

 

איך זה עובד

שירותי אבטחת המידע של אקספון PRO בנויים על בסיס ומותאמים ליסודות של רשת האינטרנט עליה העסק שלכם פועל. אבטחה זו פועלת ומכסה תקיפות כבר משכבת הDNS והIP של ההתקשרות האינטרנטית שלכם. הגנת הסייבר של אקספון PRO פועלת במספר רבדים:

מעקב אחר בקשות התקשרות וחסימת תגובות זדוניות

תקשורת אינטרנטית פועלת, בבסיסה, על ידי שליחת בקשה להתקשרות וקבלת תשובה בתגובה. בסיטואציות מסוימות, התגובות הללו יכולות להכיל תוכנה זדונית שמטרתה להשבית, לגנוב או לפרוץ לשולח בקשת ההתקשרות. כאשר התגובות שמתקבלות בחזרה מכילות פוטנציאל לזדוניות, הן נחסמות באופן אוטומטי.

 

אפיון דפוסים לפי התקפות קודמות ומניעת תקיפות

היות ולקוחות רבים משתמשים בשירותי אבטחת המידע שאקספון PRO מספקת, ובגין הגישה שלה למאגרי נתונים בזירה הבין-לאומית, ניתנת האפשרות לזהות דפוסים חוזרים של התקפות ולחסום אותן על פי ביסוס מידע זה. השאיפה והמטרה של שירותי אבטחת המידע שאנו מקנים הינה חסימת התקפות אלו, עוד לפני שהקורבן הראשון נפגע מהן.

 

זיהוי מכשירים "מוכתמים" וטיהורם

בעת הצטרפות לשירותי אבטחת המידע של אקספון PRO, תוכלו ליהנות מבדיקה מקיפה של המכשירים הקיימים ברשת האינטרנט העסקי שלכם. פעולה זו כוללת בדיקה, זיהוי ואפיון של המכשירים המכילים תוכנה עוינת, מחיקתה וטיהורם. לאורך קבלת השירות, בדיקות אלו יתבצעו באופן סדיר. על כן, גם במקרה שמכשיר שפועל על רשת האינטרנט העסקי שלכם "אסף" תוכנה זדונית מחוץ לה (לפטופ, טאבלט או מכשיר חכם שפועלים גם מחוץ למסגרת העבודה, לדוגמה), תוכלו להיות בטוחים כי אנו נזהה אותה ונטהר את המכשיר, בכל מצב.

 

הגנה מהתקפות סייבר שונות

בעולם האינטרנט העסקי, קיימים סוגים שונים של התקפות סייבר, אותן אנו מכירים מאז ומתמיד. להלן חלק קטן מסוגי ההתקפות השונות, אליהן אנו ערוכים ומוכנים:

 

מבט כולל בכל מקום ובכל רגע נתון

צוות אבטחת המידע רואה את התמונה הכוללת בזמן אמת, על כל רבדיה: אחסון אינטרנט, בקשות התקשרות, דפוסים חוזרים, התקפות חדשות וכו'. בהתאם לתמונה הכללית הזו, אבטחת המידע מכסה בתפוקה מקסימלית את ההגנה על הנתונים שלך.

 

פעילות סביב השעון

בכדי לספק הגנת סייבר איכותית, תפוקתית ותועלתית, נדרש מענה והתייחסות על ידי המספקים אותה סביב השעון. על כן, שירותי אבטחת המידע שלנו פועלים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, מבלי לאפשר פרצות פוטנציאליות באף רגע נתון.

 

תגובה יעילה וזריזה

פעולות אבטחת המידע לא סובלות מדיליי ("Latency") בגין ביסוסן על טכנולוגיות זריזות ועדכניות המקנות יעילות אופטימלית ומהירות מקסימלית. בגין יתרון משמעותי זה, תוכלו לחיות בראש שקט, מבלי לפחד שהתקפות סייבר יעברו את ההגנה המלאה שאנו מספקים, בשום מצב.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם