בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, תוקפי הסייבר הופכים, לאט לאט, יותר מתקדמים ויעילים. במאמר זה, נציג את מוצר ה"סייבר איקס" – הפתרון המתקדם והמוביל בתחום אבטחת המידע בשוק הפתוח כיום. בעזרת יישום של טכנולוגיות חדשניות ואיכותיות, סייבר איקס מאפשר לארגונים להתמודד עם האתגרים המערערים השונים של התקפות סייבר מתקדמות, אותן אנו חובים בתקופות האחרונות על בסיס כמעט קבוע, ולהגן על הרשתות שלהם בצורה מהירה ואפקטיבית.

 

הגנה מתקדמת עם אבטחת DNS

אבטחת DNS עובדת על בסיס שימוש במגוון טכניקות מתקדמות, המסייעות לאבטחת רשתות מפני התקפות סייבר מתקדמות ומסוכנות. השימוש באבטחת DNS מקנה לסייבר איקס את היכולת לחסום דומיינים, כתובות IP ויישומים בלתי רצויים בענן, זאת עוד לפני שהם משדרים בקשת חיבור לרשת. השימוש בהגנה מתקדמת מסוג אבטחת DNS מקנה הגנה מהתפקות פישינג, מסקאמים, מתוקפי DDOS ועוד. יתרונות אלו יתמכו בך, בחברה שלך או בארגון אותו אתה מייצג, במטרה למנוע גרימת נזק המבוסס על תקיפות סייבר מודרניות.

 

הזרמת נתונים ברשת בצורה מהירה ואפקטיבית

סייבר איקס מתבסס על העברת נתונים זריזה ומדוייקת בכלל צדדי הרשת. יתרון זה מאפשר למוצר לזהות ולסנן במהירות את התקשורת עם הלקוחות, בעקביות ובמקצועיות. כלל הפעולות שמבוצעות על בסיס קבוע – חסימות, הגנות וכד' – מבוצעות בצורה מהירה ויעילה. בדרך זו, סייבר איקס מספק הגנה על הרשת שלך, ועל סינון תוקפים פוטנציאליים בזמן אמת.

 

ניתוח נתונים מתקדם לזיהוי תקשורת מזויפת

סייבר איקס מציע גם אפשרויות מתקדמות לניתוח נתונים והבנת תהליכי תקשורת ברשת. בעזרת המערכת המתקדמת של מוצר זה, ניתנת האופציה לזהות את התקשורת עם הלקוחתית, ולהבין את הדפוסים שלה באופן מדוייק ובזמן אמיתי. בצורה זה, סייבר איקס מאפשר למנהלי אבטח המידע שלך לנקוט בצעדים מתקדמים במטרה לפעול ולשפר את ההגנה ואת הזיהוי של תקשורת מזויפת וזדונית.

חסימה של סייבר איקס - אקספון
דוגמא להודעת חסימה של סייבר איקס – שמספקת הגנה לגולשי אקספון

שמירה על פרטיות

שמירה על פרטיות הלקוחות הינה נקודת התמקדות בממשק ובתכנות של הסייבר איקס. המוצר מספק מסגרת אבטחה מתקדמת ויעילה, תוך הקפדה על תהליכי אבטחת מידע אמינים ומערכת חזקה לשינוי סיסמאות לפי מידת הצורך, ולשליחת אישורים שונים למשתמשים. בזכות אבטחת הDNS של סייבר איקס, תוכל ליהנות משקיפות ובקרת תהליכים לאבטחת הרשת שלך. כל אבטחת המידע תתבצע בצורה אוטומטית, אוטונומית ומדוייקת.

 

סייבר איקס – פיתרון קל להפעלה ולניהול

סייבר איקס מעניק לארגונים פתרון נגיש ופשוט להפעלה ולניהול, המאפשר הגדרת אבטחת הרשת בצורה מהירה ויעילה. הפיתרון אינו דורש התקנת חומרה או עדכונים ידניים של תוכנה. ממשק המשתמש בדפדפן מספק הגדרה פשוטה ונוחה של דרך הפעולה. לאחר הגדרה זו, ניתן להעניק מענה מהיר ויעיל לאבטחת הרשת, גם במקרים בהם אין צוותי אבטחה מקצועיים-יעודיים בארגון.

 

צוות אבטחה מתקדם בעת התמודדות עם איומים

סייבר איקס מספק לארגונים את יתרונותיהם ואת התוצאות של צוות אבטחה מתקדם, הכולל יכולות מתקדמות לניתוח נתונים, זיהוי סכנות, מיפוי פעולות חשודות ותגובה מהירה לאיומים אלו, ועוד. עם מעל לכ-300 חוקרי אבטחת מידע בצוות התפעולי, סייבר איקס מספק ייחודיות בזיהוי של איומנים ובהתמודדות איתם בסביבת הסייבר ואבטחת המידע.

 

תמיכה ברשתות ובמכשירים מרובים

סייבר איקס מתאים לארגונים מכלל הגדלים והסוגים, ולכל מערכות הרשת השונות שישתמשו בהן. בין אם מדובר ברשת קטנה, מקומית, ללא צוות אבטחה מקצועי, או ברשת עסקית מורכבת המכילה מגוון רחב של מכשירים, סייבר איקס מאפשר הגדרה פשוטה ויעילה של אבטחת מידע. מוצר זה מאפשר הגדרה פשוטה ויישום אופטימלי התואם מגוון רחב של כלים ומכשירים תקשורתיים ברשתות.

 

כמה עולה הגנת Cyber-X?

שירותי הגנת אנטי-פישינג ועצירת ריגול זמינים בתעריפים נוחים של 9.9 ₪ לחודש. 

למי שמחפש הגנה משופרת, חבילת ההגנה המשולבת, המשלבת גם שירותי אנטי-פישינג וגם שירותי עצירת ריגול, זמינה ב-12 ₪ בלבד. על ידי השקעה במוצר ההגנה המשולב, המשתמשים לא רק מקבלים הגנת סייבר מהשורה הראשונה אלא גם נהנים מעלות יומית ממוצעת של 0.39 אג' בלבד, מה שמבטיח שקט נפשי מבלי לשבור את חשבון הבנק.

 

לסיכום

סייבר איקס (CyberX) הינו מוצר המקנה פיתרון מתקדם לאבטחת DNS. מוצר זה מסייע בהתמודדות עם האתגרים המערערים השונים שמהוות התקפות סייבר מתקדמות. עם אבטחת DNS, המוצר מסוגל לחסום דומיינים, כתובות IP ועוד, ובכך מסייע בצורה אינטגרלית במניעת התקפות פישינג, סקאמים, DDOS ועוד מנעד רחב של התקפות סייבר. כמו כן, סייבר איקס מאפשר ניתוח נתונים מתקדם, זיהוי תקשורת זדונית ופעולות מהירות של סינון איומים בזמן אמת. מוצר זה קל לתפעול ולניהול, מתאים לרשתות שונות ולשימוש על בסיס מכשירים מרובים. לבסוף, הוא אף מספק תמיכה מתקדמת מצוות אבטחה מקצועי לצורך התמודדות עם האיומים המשתנים במרחב הסייבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם