אוגנדה

איך לחייג לאוגנדה?

קידומת: 257
קידומת לחיוג: 257 018
257
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
257
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באוגנדה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אוגנדה היא מדינה מרהיבה במערב אפריקה, הממוקמת ליד אגם ויקטוריה ובקרבת אגם אלברט. בחזקת המדינה נופים ייחודיים ובבסיסה שושלת תרבותית מגוונת. התקשורת במדינה מבוצעת באמצעות קוד החיוג המדיני הייחודי לה (+256), וכוללת אפשרויות שונות כגון שיחות טלפון ישירות, הודעות טקסט ושימוש ברשתות חברתיות ואפליקציות דיגיטליות לתקשורת אופטימלית ונוחה.

 

המדריך שלכם לשיחה לאוגנדה

בכדי לתקשר עם אנשים במדינת אוגנדה, נדרשת ראשית הבנה והזנה של קוד החיוג המדיני (+256). לאחר הזנתו, יש להזין את קידומת העיר או האיזור שבו נמצא מקבל השיחה. בישראל, לדוגמה, קידמות זו תהיה 03,08,09 וכד'. בכדי לבצע שיחה ישירה עם אדם הנמצא במדינת אוגנדה, יש להזין את כלל הפרמטרים הללו בצורה מדוייקת. במידה ויש צורך להתקשר בשיחה ישירה, ניתן להשתמש באפליקציות דיגיטליות שונות לתקשורת (“Skype”, “Whatsapp” וכד').

 

לפני השיחה לאוגנדה – חשוב להקפיד

לפני שמבצעים שיחה עם אוגנדה, יש לוודא כי קוד החיוג המדיני (+256), קוד החיוג האיזורי והספרות שלאחר מכן מוזנים בצורה נכונה ומדוייקת. חשוב לבדוק כי ספרות אלו נכונות – היעדר בדיקה בשלב זה יכולה להוביל, בפוטנציאל, לבזבוז משאבים משמעותי, בהיבט של כסף וזמן. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם ספק הסלולאר שלכם לבירור פרטים נוספים בנוגע לחיוג לאוגנדה, לווידוא של הנתונים המוצגים בפניכם ולהסדר של חבילת שיחות רלוונטית ואופטימלית.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אוגנדה שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, אוגנדה היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על אוגנדה:

 

תקשורת

  • תקשורת סלולארית ותיקה ונרחבת: התקשורת הטלפונית באוגנדה הוקמה עוד במאה ה-20 ועדיין, בשנת 2023, שירותה נמנה עם הגדולים ביותר באפריקה. המדינה מפרסמת סטטיסטיקות שמעידות כי מעל מ-75% מאוכלוסיית אוגנדה מחזיקים בטלפון סלולארי, ועל כן, ניתן להבין כי השימוש בטלפונים וניהול התקשורת הסלולארית במדינה מאפשר התקשרות נוחה בכלל רחבי המדינה, מכל מקום בעולם.
  • ספקי התקשורת הסלולארית במדינה: במדינת אוגנדה פועלים ספקי סלולאר מגוונים וידועים, מביניהם "Airtel Uganda", “MTN Uganda”, ו”Uganda Telecom”. ספקים אלו מקנים שירותי תקשורת סלולארית מהירים ואיכותיים במחירים המתאימים לכלכלת המדינה. המרדף אחר חדשנות ושדרוג טכנולוגי בלתי פוסק ולכן מרבית תושבי אוגנדה נגישים לתקשורת מחוץ למדינה.
  • תקשורת סלולארית באיזורים נידחים: באוגנדה, הגישה לתקשורת סלולארית באיזורים המאוכלסים מתקיימת ללא רבב. עם זאת, התקשורת באיזורים היותר נידחים של המדינה עדיין לא הגיע לרמה זו. עובדה זו יכולה להוות, בפוטנציאל, מכשול לתקשורת עם כלל קצוות המדינה, אך עם זאת – ספקי הסלולאר במדינה פועלים אקטיבית לשיפור תשתיות הסלולאר בכל קצוות המדינה. 

 

אינטרנט

  • התפתחות טכנולוגית מורגשת: במדינת אוגנדה, ועל רקע הצמיחה המתמשכת של תחומי הכלכלה והטכנולוגיה בה, קיימת הפתחות מהירה ומורגשת בתחום התקשורת האינטרנטית. למרות האתגרים השונים איתם המדינה מתמודדת (גישה מוגבלת לחשמל, תשתיות ישנות וכד'), קיימים מיזמים רבים על ידי גופים שונים באוגנדה לשיפור תשתיות האינטרנט, ולאפשור תקשורת אינטרנטית קולקטיבית לכלל אזרחי המדינה. זוהי מדינה בהתפתחות סדירה ומרשימה, ועל כן, גם שירותי האינטרנט במדינה מפתחים באופן מבטיח.
  • רשת האינטרנט במדינה, ככלי תקשורתי: האינטרנט המתפתח באוגנדה מהווה ומספק גם פלטפורמה חשובה לתקשורת בין אישית ועם העולם המודרני ששורר מחוץ למדינה. חברות וארגונים שונים מנצלים את כלי האינטרנט החדשניים בהיבט תקשורתי לניהול עסקים ותפעול שגרה יום יומית של מסחר, חדשות ומחייה. גם האזרח הפשוט במדינה מנצל תשתית זו – פרמטר עצום להתפתחות המדינה המתפרצת בשנים האחרונות.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם