אריתריאה

איך לחייג לאריתריאה?

קידומת: 291
קידומת לחיוג: 291 018
291
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
291
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באריתריאה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אריתריאה היא מדינה שידעה תהפוכות ומלחמות רבות, לישראלים רבים יש עסקים באריתריאה וכך לעיתים רבות יש צורך לחייג ולדעת לעשות את זה נכון. אז כשרוצים להתקשר לאריתריאה ממדינת ישראל, חשוב להבין איך עושים את זה כמו שצריך. חשוב להקפיד על רצף המספרים הנכון ולא לגרום להפניית שיחה לא נכונה, שתגרור תסכול ובזבוז זמן יקר וכסף.

אז קחו לכם מספר שניות נוספות לאשר את המספרים שכתבתם לפני ביצוע השיחה החשובה. קודם כל אמתו את מספר היעד, קידומת העיר/אזור, קידומת המדינה וקידומות חברת אקספון, בדיקה חוזרת זו תעזור להימנע מחיוג עוד פעם למספר או ביצוע שיחה שתעלה הרבה כסף.

 

אז איך עושים את זה כמו שצריך

כדי לבצע שיחה בינלאומית אל אריתריאה, תצטרך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון אקספון., הקוד של אקספון הוא 018. אחרי שאתה יודע את זה, הזן את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת של המדינה. נגיד שאתה צריך להתקשר לחבר בעיר הבירה של אריתראיה, ומספר הטלפון שלו הוא 123456789. אז , תצטרך להזין את הקידומת של חברת הטלפון שלך (018), ואחרי זה  את קוד של המדינה שהוא 666, לאחר מכן קידומת העיר/אזור (1), ואחרי הכל את מספר החבר (123456789).

כתבנו עבורכם דוגמא , איך להתקשר לחבר באמצעות מכשיר נייד: 0186661123456789. יש לזכור שסדר הספרות הוא נכתב משמאל לימין ולא להפך. חשוב לבדוק שוב ושוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה שלא תגיע למקום אחר.

אם אינך בטוח ואתה חושש מהעברת שיחה לא תקינה, פנה לחברת הטלפונים שלנו אקספון ונשמח לעזור לך בכל דבר.

 

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אריתריאה שלא ידעתם!

הכנו כמה עובדות מעניינות על אריתריאה הקשורות לתקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים:

 

תקשורת:

 • אריתריאה מחזיקה במערכת מדיה בשליטה של הממשלה, ויש רק תחנת טלוויזיה אחת פעילה במדינה ותחנת רדיו אחת המנוהלות שהממשלה קובעת את תכניה.
 • למדינה יש גישה לא טובה לחדשות ומידע בינלאומיים בגלל השליטה הממשלתית הרצינית שלה על הכל.
 • אריתריאה היא מדינה עם הרבה שפות, עם לא פחות מתשע שפות מוכרות, כולל טיגרינה, וערבית, המשמשות בדרך כלל כשפה הרשמית יותר.

 

אינטרנט:

 • שימוש אינטרנט באריתריאה נחשב כאחד הנמוכים בעולם, כאשר לפי הערכות רק 1.2% מהאנשים יש גישה לאינטרנט נכון לשנת 2023.
 • המדינה מגבילה את הגישה של האזרחים לאינטרנט, כאשר המדינה שולטת ברוב שירותי האינטרנט, ולא קיים אינטרנט סלולרי זמין.
 • בשנת 2019, אריתריאה נכנסה כמדינה האפריקאית האחרונה שהצטרפה לשירותיים בינלאומיים, וכך קרה שהממשלה השיקה אתר אינטרנט יחיד לשימוש של אזרחיה.

 

מכשירים ניידים:

 • לאריתריאה יש רשת טלפונים ניידים לא טובה בכלל, כאשר המדינה מחזיקה בכל השירותים הניידים ורק שחקן אחד בבעלות הממשלה, אריתל, זמין.
 • כרטיסי SIM לא זמינים באופן נרחב במדינת אריתריאה, ולאזרחים שיש גישה לטלפונים ניידים משתמשים בהם לרוב בעיקר בשביל שיחות ושליחת הודעות.
 • עד לשנת 2022, יש לפחות מ-10% מהאנשים באריתריאה  גישה לטלפונים ניידים.

 

תרבות

 • למדינת אריתריאה יש תרבות עשירה המושפעת מההיסטוריה שבה הייתה למושבה לשעבר של האימפריה של איטליה ואתיופיה וגם מיקומה על הים האדום סייע. האוכל במדינה כולל שילוב של תבלינים אפריקאיים, מזרח תיכוניים ואפילו איטלקיים.
 • מוזיקה היא חלק חשוב מאוד מהתרבות המקומית , ולמדינה יש מסורת ארוכת שנים של מוזיקה אתנית ואף מודרנית. מוזיקת ​​טיגרינה היא הז'אנר הפופולרי ביותר שיש באריתריאה.
 • המדינה היא ביתם של כמה אתרים חשובים מאוד שנבחרו להיות אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו, כולל העיר העתיקה שלה וחורבות ממלכת אריתריאה העתיקה בעיירה בשם  קוהאיטו.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם