אדיופיה

איך לחייג לאתיופיה?

קידומת: 251
קידומת לחיוג: 251 018
251
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
251
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באתיופיה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אתיופיה היא מדינה מרתקת מבחינה תרבותית, ישנם קבוצות אתניות רבות באתיופיה, בנוסף לאתרי מורשת עולמיים רבים. בנוסף לרבים מאזרחי ישראל יש משפחה שעדיין מתגוררת באתיופיה, ורבים מהישראלים בוחרים ללכת וטייל או לבקר את משפחתם שם. אז לרבים יש צורך לדעת איך לחייג נכון לאתיופיה מישראל, לכן חשוב להבין את המדריך הבא איך לחייג נכון בלי בעיות.

חיוג לסדרת ספרות שגויה עלולה להוביל לניתוב השיחה שלך לאדם הלא נכון או לארץ אחרת לגמרי. זה לא רק יכול להיות מתסכל, אלא זה יכול גם לגרום לאובדן זמן וכסף. לכן, חיוני לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. נסו להקדיש לכך מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לכם את מספר היעד הנכון, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה, כמו גם את הקידמות של חברת אקספון. בדיקה זו עשויה לחסוך לך את הטרחה של צורך לחייג שוב את המספר או ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

 

מדריך מעודכן לחיוג מהארץ לאתיופיה

אז איך מבצעים שיחה בינלאומית לאתיופיה בצורה נכונה? קודם כל, חשוב לזכור את המספר של חברת אקספון שצריך להכניסו לפני המספר. המספר של אקספון הוא 018 ויש לחייגו בהתחלה. לאחר מכן, עליך להזין את מספר היעד, את קידומת העיר/אזור ואת קידומת המדינה.

לדוגמה, אם ברצונך להתקשר לחבר שלך באדיס אבבה, ומספר הטלפון שלו הוא 123456789, תחייגו את הקידומת של חברת אקספון (018), ולאחר מכן את קידומת המדינה עבור אתיופיה (251), ולאחר מכן את העיר. /אזור אזור (11 עבור אדיס אבבה), ולבסוף, חייג את מספר היעד (123456789). הנה דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 01825111123456789. חשוב לציין שסדר הספרות הוא משמאל לימין. לא לשכוח לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. אם יש לך ספקות, בדוק איתנו ותבקש עזרה כדי להימנע מטעויות יקרות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אתיופיה שלא ידעתם!

תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים לוקחים חלק משמעותי בהתקדמות הטכנולוגית הצומחת במהירות של אתיופיה. הנה כמה עובדות מעניינות על אתיופיה בכל אחת מהקטגוריות הבאות:

 

תקשורת:

  • באתיופיה השימוש בסמארטפונים לא גבוה ביותר, ולמעשה הוא מהנמוכים באפריקה בעקבות פריסה דלה של אנטנות. עם זאת, מספר קווי הטלפון הנייחים גדל בהתמדה בשנים האחרונות.
  • שירותי התקשורת באתיופיה נשלטים בעיקר על ידי הממשלה. עם זאת, הממשלה נוקטת כעת בצעדים שישחררו את השוק ויפתחו אותו לתחרות, כמו למכור את חברת הסלולר של המדינה ליזמים פרטיים.

 

אינטרנט:

  • נכון לשנת 2023, אחוז שימוש באינטרנט באתיופיה עומד על כ כ-25%, שהוא נמוך יחסית למדינות אפריקאיות אחרות. עם זאת, מספר משתמשי האינטרנט באתיופיה גדל במהירות בשנים האחרונות.
  • הממשלה דוגלת בחסימת אתרים באינטרנט שנתפסים כלא הולמים בעינייה, ואתרים פופולריים רבים ופלטפורמות מדיה חברתית חסומים. עם זאת, היו כמה מאמצים להגביר את חופש האינטרנט, כמו ביטול החסימה של יותר מ-260 אתרים בשנת 2021.
  • ממשלת אתיופיה משקיעה בתשתיות לשיפור הגישה לאינטרנט במדינה, כמו פריסת סיבים אופטיים ובניית אנטנות סלולריות.

 

מכשירים ניידים:

  • טלפונים ניידים (לא חכמים) הם אמצעי התקשורת הנפוץ ביותר באתיופיה. נכון לשנת 2023, היה אחוז השימוש עומד על כ-66%, עם כ-64 מיליון מנויי סלולר.
  • רוב הטלפונים הניידים באתיופיה הם טלפונים ישנים, ולא טלפונים חכמים. עם זאת, השימוש בסמארטפונים גדל במהירות בשנים האחרונות, עם כניסתם של סמארטפונים זולים יותר, אך עדיין השימוש בסמארפון נמוך בהשוואה למדינות אחרות.
  • תשלום דרך הנייד הופך פופולרי יותר ויותר באתיופיה, עם מספר גופים המציעים שירות זה. עובדה זו עוזרת לקדם את הכלכלה במיוחד באזורים כפריים בהם אין שירותי בנקים.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם