גאנה

איך לחייג לגאנה?

קידומת: 223
קידומת לחיוג: 223 018
223
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
223
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בגאנה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

גאנה היא מדינה מרתקת ומסקרנת הממוקמת במערב אפריקה. המדינה מכילה מגוון טבעי רחב הכולל חופים, הרים ופארקים בטבע. מדינה זו נהייתה מוקד תיירותי נחשק ולוהט – זאת בעקבות הבידוד ותחושת ההרפתקאה שהביקור בה מציעים. בכדי לתקשר עם השוהים במדינה זו, יש להקדים את מספר הטלפון עם מיקוד מדינה ייחודי. במאמר זה נציג את מדינת גאנה, את דרכי התקשורת איתה ושלל פרטים מעיינים נוספים על התקשורת במדינה.

 

המדריך שלכם לשיחה לגאנה

בכדי להתקשר לגאנה, נדרשת ראשית היכרות עם קוד הגישה הבינלאומי של המדינה (+223). בכדי להתקשר לגאנה, מזינים קודם כל את הקוד המדובר. לאחר מכן, יש להזין את קידומת העיר או האיזור איתו נרצה לתקשר – זוהי קידומת ייחודית לכל איזור במדינה. ניתן לתקשר עם גאנה בעזרת שיחות טלפוניות, הודעות טקסט (SMS), שימוש באפליקציות דיגיטליות, שיחות לוויניות ועוד.

 

לפני השיחה לגאנה – חשוב להקפיד

לפני שמתקשרים לגאנה, יש כמה פעולות אותן נדרש לבצע בכדי לנהל תקשורת ללא רבב. תחילה, חשוב לוודא כי מספרי הטלפון שהוזנו נכונים, כולל קוד מדינה, מיקוד איזורי וספרות הטלפון איתו תרצו לדבר. מומלץ להשקיע זמן ומחשבה בבדיקות אלו – זאת בכדי למנוע טעויות בהתקשרות שיעלו מחיר יקר בהיבט של משאבים (זמן, כסף וכד'). במידה ויש לכם ספקות או הסתיגויות לגבי התקשורת, מומלץ לבקש סיוע מחברת הטלפון בארץ בכדי להבטיח חווית שיחה נעימה, עניינית ומדוייקת.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על גאנה שלא ידעתם!

תקשורת

  • תקשורת סלולארית: בגאנה, תקשורת הסלולאר מצוידות בתשתיות מתקדמות. כל חברות הסלולאר ברחבי המדינה עומדות בסטנאנדרט הגלובאלי, ועל כן מספקות שירותי העברת נתונים ותקשורת סלולארית ללא רבב. בערים ובאיזורים פופולאריים, גישה לאינטרנט 3G ו4G מקנה חיבור מהיר ויציב. מנגד, איזורים חקלאיים ומרוחקים טרם ביצעו השתלת תשתיות אינטרנט. 
  • פיתוח טכנולוגי של תשתיות התקשורת בגאנה: בתמונה הרחבה, גאנה מכירה בחשיבותה של התקשורת למטרת קידום תעשייתי וחידושים, ומשקיעה בשיפור הקידום הטכנולוגי בכדי להתחבר ביעילות לשוק העולמי. כמדינה, גאנה מודעת לצורך הנוכחי בקידום טכנולוגי זריז וענייני במטרה לקדם את שאר ענפי המדינה. הילכך, ממשלתה תומכת רבות בפיתוח תשתיתי זה.
  • גישה לרשתות תקשורת באיזורים חקלאיים: כפי שציינו לעיל, הגישה לרשתות תקשורת אינו נגיש ואופטימלי באיזורם חקלאיים מרוחקים. עם זאת, ובכדי לקדמם, מתבצעים מאמצים רבים מצד הממשלה והגופים השונים במדינה בכדי לקדם את האיזורים החקלאיים בפן הטכנולוגי ובפן התקשורתי. 

אינטרנט

  • גישה לאינטרנט בגאנה: התקשורת האינטרנטית בגאנה חזקה בערים ובאיזורים מאוכלסים ומתויירים. בנקודות גאוגרפיות אלו, יוכלו השוהים בהן ליהנות ממהירויות גבוהות בזמינות מירבית. הגישה פועלת בצורה חוטית, אל חוטית ובעזרת טכנולוגיות 5G (!). עם זאת, וכפי שציינו בנקודות הקודמות, הגישה לאינטרנט אינה חופשיה ונוחה כשמדובר באיזורים חקלאיים מרוחקים, אך כמובן שגם בתחום זה מתבצעות פעולות אקטיביות לשיפור טכנולוגי ולהשתלת ויישום תשתיות אינטרנטיות חדשניות וטריות.
  • הפרטה דיגיטלית: נכון להיום, גאנה עוברת אקטיבית תהליך הפרטה דיגיטלית. תהליך זה מוצא לפועל על ידי הממשלה, והוא למעשה הינו המעבר בין תקשורת אנלוגית לדיגיטלית. ממשלת גאנה מבצעת תהליך זה בשל היתרונות הרבים שהוא מקנה. בין יתרונות אלו נכללים: איכות תמונה וצליל משופרים בלוויזיה, כולל שידור מרוחק ויעיל יותר. בנוסף, תושבי גאנה מקבלים, אט אט, את היכולת לתקשר באמצעות טלפונים, ואף באמצעות טלפונים חכמים, מחשבים, טאלבטים וכד'. הסיבה לביצוע תהליך זה ברורה, אך מנגד הוא מגיע עם קשיים מסויימים: הסבר התהליך לציבור אינה פשוטה, מעקב אחר סטדנרט איכות הוא אינו פשוט, וכד'.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
אוגנדה
אוגנדה
257+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם