הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

איך לחייג לרפובליקה הדמוקרטית של קונגו?

קידומת: 243
קידומת לחיוג: 243 018
243
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
243
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, מדינה השוכרת במרכז אפריקה, בה תמצאו עושר טבעי מדהים וצבעוניות תרבותית לה אין שני. מדינה זו מהווה יעד פופולרי לתיירות, לעסקים ולביקור. מתכננים לתקשר או לבצע שיחה עם אדם השוכן ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו? ישנם כמה דברים שחשוב שדעו, במטרה לעשות זאת בדרך הנכונה.

 

המדריך שלכם לשיחה לרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

במידה ואתם מתכננים לחייג לרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, מומלץ לעקוב אחר מספר קוים מנחים. ראשית, תידרשו להכיר ולהזין את קוד החיוג המדיני של הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו – +243. בישראל, קוד החיוג המקביל הינו +972. כל שיחה שתבצעו תתחיל בהזנת קוד זה. לאחר מכן, הזינו את קוד החיוג האיזורי אליו תחייגו. בארץ, קוד זה יהיה 09, 03 וכן הלאה. לבסוף, הזינו את שאר הספרות הרלוונטיות ותוכלו לבצע את השיחה.

 

לפני השיחה לרפובליקה הדמוקרטית של קונגו – חשוב להקפיד

לפי שתבצעו את השיחה לרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, ישנם מספר בדיקות אותן מומלץ לוודא. תחילה, וודאו כי כלל הספרות שהזנתם – קוד החיוג המדיני, האיזורי ושאר הספרות – הוזנו בצורה מדוייקת ונכונה. דילוג על בדיקה זו יכול להוביל לבזבוז משאבים (זמן, כסף) מורגש. לאחר מכן, קחו בחשבון כי השעות הנהוגות לביצוע שיחת טלפון במידה הם בין 09:00 ל18:00, בשעון המקומי. מומלץ לכוון לשעות האחר הצהריים המוקדמות, בכדי לוודא כי ביצוע השיחה יעבור ללא רבב.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על רפובליקה הדמוקרטית של קונגו שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו:

 

תקשורת

  • ספקי התקשורת במדינה: ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו פועלות מספר חברות תקשורת מרכזיות. ספקי שירותי סלולר אלו פועלים בתחרות מתמדת, ועל כן, הגישה לתקשורת סלולרית על ידי אזרחי המדינה ומבקריה פועל בצורה סדירה. החברות הראשיות הפועלות בתחום במדינה כוללות את “Vodacom Congo”, שהיא חלק מהקבוצה הבין-לאומית "Vodacom", “Airtel Congo” ועוד.
  • איכות תשתיות התקשורת: ספקי התקשורת במדינה מספקים שירותים, כמו ברוב המדינות ביבשת אפריקה, באיכות מספקת אך ירודה יחסית. בערים הגדולות שברפובליקה הדמוקרטית של קונגו, יוכלו ליהנות השוהים בהן מתשתיות גלישה מסוג “4G”. על אף שהתקשורת הסלולרית במדינה יכולה להיות מסובכת ואי יציבה לעיתים, בעיקר באיזורים הפחות מאוכלסים שבה, היא עדיין משמשת ככלי תקשורת פופולרי ומרכזי לשיתוף תוכן והתקשרות בין אזרחי הרפובליקה.
  • התקדמות טכנולוגית בגין תחרות בשוק ספקי התקשורת: למרות האיכות היחסית לא מעודכנת של תשתיות התקשורת במדינה, קיימת מגמת התפתחות ניכרת במתן שירותי התקשורת הסלולרית ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו. ספקי התקשורת הגדולים שבמדינה נמצאים בתחרות תמידית, ועל כן, בצירוף כניסת התקשורת הסלולרית לסדר החיים היום-יומי שבחברה המודרנית שבמדינה, ברור כי בשנים הקרובות מגמה זו תמשיך להתקיים והתשתיות התקשורתיות של המדינה יתפתחו משמעותית.

 

אינטרנט

  • שימוש ברשת האינטרנט על ידי אזרחי המדינה: הרשת האינטרנטית ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו משמשת את אזרחיה, תייריה ושוהיה כאמצעי עיקרי לניהול פעולות רבות. הגישה החופשית למידע ולחיפושו, ליישומים חברתיים (Facebook, Instagram, Whatsapp וכד'), לחשבונות דיגיטליים ולשירותי מפתח כמו בנקים, מסחר ורכז מהווה עמוד תווך להתפתחות המדינה.
  • רשת האינטרנט ככלי לתקשורת עם שאר העולם: רוב התקשורת החוץ מדינית שמתקיימת על ידי שוהי המדינה מתבצעת בשימוש ברשת האינטרנט. למטרה זו, משתמשים אזרחי המדינה באפליקציות מודרניות המאפשרות תקשורת עם שאר מדינות העולם המודרני – בעיקר ברשתות חברתיות.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם