טנזניה

איך לחייג לטנזניה?

קידומת: 255
קידומת לחיוג: 255 018
255
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
255
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בטנזניה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

טנזניה, מדינה מיוחד במזרח אפריקה שמתהדרת בטבע הסוחף שבה, שנטמע בלב תיירים רבים מרחבי העולם שביקרו בה. האוקיינוס המופלא שמתשרע לאורך חופיה, יחד עם האתרים הטבעיים השופעים שבה יוצרים תחושה מוחלטת של ניתוק ושל מסע על-אנושי על פני האדמה האפריקאית. במאמר זה, נסביר כיצד מבצעים שיחה לטנזניה הפראית.

 

המדריך שלכם לשיחה לטנזניה

כאשר תתכנו לבצע שיחה עם מדינת טנזניה, ישנם מספר פרמטרים שצריך לדעת מבעוד מעד. ראשית, הכירו את קוד החיוג המדיני (+255). במדינת ישראל הקטנה שלנו, הקוד המקביל הינו +972. לאחר מכן, הזינו את קוד החיוג האיזורי הייחודי למיקום אליו תתקשרו, במידה וקיים. אצלנו, קוד זה יהיה 09, 04 וכו'. לאחר שהזנתם את הפרמטרטים הללו, הזינו את שאר ספרות הטלפון הייחודיות והתכוננו לבצע את השיחה לטנזניה.

 

לפני השיחה לטנזניה – חשוב להקפיד

לפני שתבצעו את השיחה לטנזניה, מומלץ לוודא כי כלל הספרות שהזנתם נכונות. כל עוד קוד החיוג המדיני, קוד החיוג האיזורי והספרות שלאחר מכן מדוייקות, תוכלו לחסוך כאב ראש רב ובזבוז של זמן יקר וכסף. דעו כי לא קיים הפרש שעות בין ישראל לטנזניה, ולכן מומלץ להתקשר בשעות הבוקר המאוחר או אחר הצהריים שלנו. לבסוף, וודאו כי מקבל השיחה המיועדת נמצא באיזור בו יש קליטה. ייתכן כי בגין היות טנזניה מדינה יחסית לא טכנולוגית, מקבל השיחה ישהה באיזור ללא קליטה. זהו זה, אתם מוכנים לשיחה לטנזניה!

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על טנזניה שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, טנזניה היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על טנזניה:

 

תקשורת

  • ספקי התקשורת במדינה והתשתיות שבה: בטנזניה מערכת תקשורת מודרנית המספקת התקשרות סלולרית איכותית, ברמה מספקת לחלוטין. מגוון חברות ספקי הסלולר המקומיות, מביניהן "Halotel", “Airtel”, “Vodacom” ו"Zantel”, מספקות גישה לרשת הנרחבת במרבית האיזורים שבמדינה. בערים המרכזיות שבה, יוכלו השוהים בהן ליהנות מרשת 4G איכותית ומספקת. באיזורים הפחות מאוכלסים, קיימות תשתיות לתקשורת מסוג 3G.
  • גישה חופשית לתקשורת: להבדיל ממדינות אחרות ביבשת אפריקה, שמגבילות את אזרחיה בתקשורת ומטילות סנקציות שונות על פרסום מידעים מסויימים וביצוע התקשרות עם מדינות מחוץ לה, שלטון טנזניה דוגל בשקיפות מלאה. לאזרחי המדינה, למבקריה ולשוהיה גישה בלתי מוגבלת לרשתות התקשורת השונות, כולל סלולר ואינטרנט.

 

אינטרנט

  • גישה סדירה ואיכותית לרשת האינטרנט בערים הגדולות: הגישה לרשת האינטרנט במדינה נוחה ואיכותית. חברות הסלולר הגדול, בצירוף ספקי האינטרנט המקומיים, מספקות גישה אופטימלית לרשת הפתוחה ברחבי האיזורים השונים שבערים הגדולות. השימוש ברשת האינטרנט בערים אלו מתבצע ללא רבב. בערים הקטנות יותר, ייתכן ולא תימצא רשת Wi-Fi מקומי, אך סביר כי רשת הסלולר וגלישת נתונים פתוחה תהיה זמינה בקרבת מקום.
  • שימוש באפליקציות דיגיטליות מודרניות בטנזניה: חברות הסלולר המובילות בטנזניה משפיעות באופן ישיר על תרבות התקשורת שבמדינה. בעידן המודרני, הן תומכות בשימוש נרחב בטלפונים סלולריים חכמים וברשתות החברתיות השונות. השימוש ברשתות כמו Facebook, Twitter (או X כיום), Whatsapp וTiktok נפוץ בקרב אזרחי המדינה הצעירים יותר. השימוש בהן מקנה לאזרחי המדינה כלי תקשרותי חשוב, ודרך לבצע אינטרקציה עם קרובים וחברים רחוקים, במדינה ומחוץ לה.
  • רשת האינטרנט בהיבט עסקי: כמו במרבית המדינות המתפתחות שביבשת אפריקה, גם טנזניה התפתחה משמעותית בעקבות הגישה לרשת האינטרנט הפתוחה. מגמה זו עולה וגוברת בשנים האחרונות, ועל כן, השווקים העסקיים והתעשייתיים במדינה מתפתחים משמעותית בעזרתה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם