מצרים

איך לחייג למצרים?

קידומת: 20
קידומת לחיוג: 20 018
20
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
20
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג במצרים ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

מצרים, שכנתנו לדרום המציעה תרבות עשירה ועתיקה, נופים ופירמידות מרתקות, תושבים מעניינים ובעלי טעם ייחודי ועוד. מדינה זו היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בעולם, על אחת כמה וכמה לתושבי ישראלים הגובלים בה. בין אם אתם מתכננים טיול לסיני ה"קרובה" או לקהיר הרחוקה, לנילוס או למדבר הסהרה העצום – חשוב שתכינו את עצמכם לחיוג למקום ומהמקום, עבורכם ועבור הקרובים לכם.

 

המדריך שלכם לשיחה למצרים

כאשר תבצעו שיחה עם מצרים, חשוב להכיר קודם את קוד החיוג היחודי לה שהינו +20 (המקביל בישראל הינו +972). לאחר היכרות עם קוד החיוג המקומי, יש לוודא כי הזנתם קוד חיוג איזורי נכון – זאת במידה ואתם מחייגים לתושב המדינה או לבעל כרטיס סים מקומי. לבסוף, הכירו את שאר הספרות הייחודיות למספר הטלפון אליו תחייגו. לפני ביצוע השיחה, יש לעקוב אחר מספר קוים מנחים.

 

לפני השיחה למצרים – חשוב להקפיד

לפני ביצוע החיוג למצרים, יש לשים דגש על מספר קוים מנחים. ראשית, יש לוודא כי כלל הספרות שהזנתם תואמות את מספר היעד המבוקש – כולל קידומת מדינית, איזורית וכלל הספרות הנוספות. הזנה של ספרות לא תקניות תוביל לחיוג כושל למצרים. לאחר שוידאתם את פרטי ההתקשרות, מומלץ לוודא כי היעד אליו תחייגו יהיה זמין ובמקום עם קליטה מספקת לביצוע התקשרות. במידה ותבצעו את בדיקות אלו ותאמתו את הנתונים הללו, השיחה למצרים תעבור ללא תקלות או בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על מצרים שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, מצרים היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על מצרים:

 

תקשורת

  • מספרי חירום במצרים: מספרי החירום במצרים מרושתים בצורה נגישה ונוחה, אך מומלץ לזכור אותם בעל פה\לרשום אותם לפני הגעה למדינה. בכדי לחייג למשטרה בעת שהות במצרים, חייגו 122. למד"א, הקישו 123. למכבי אש, התקשרו למספר 180. מספרים אלו שונים ממספרי החירום של מדינת ישראל, ועל כן, יש לזכור אותם היטב.
  • רמת תקשורת מודרנית: מצרים היא מדינה עם תשתיות תקשורת מודרנית, הכוללות רשתות סלולריות מהימנות וטכנולוגיות מתקדמות כגון 5G,  4G ו3G. ישנן מספר חברות המספקות שירותי סלולר במדינה, המתחרות אחת בשנייה ועל כן מאפשרות גישה לרשת הסלולרית לכלל שוהי, מבקרי ותושבי המדינה. מבין החברות הללו, תמצאו שמות כמו “Vodafone”, "Orange", "Etisalat", "I-We" ועוד. כל אחת מהחברות הללו מספקות שירותי סלולר מתקדמים ומקנות גישה לתשתיות סלולר מודרניות ונוחות לשימוש.
  • גישה סלולרית על פני כל קצוות המדינה: במצרים, קיימת גישה לסלולר בכלל האיזורים המאוכלסים של המדינה. במרבית הערים, הכפרים והאיזורים הפחות מאוכלסים ניתנת האפשרות לנהל תקשורת סלולרית עם תושבי המדינה השונים ומחוץ לה. באיזורים יותר נידחים כמו מדבר הסהרה, כמובן, הגישה פחות מתאפשרת.

 

אינטרנט

  • שימוש ברשת החברתית "פייסבוק" במדינה: בין השנים 2011-2013, התאגדה התנגדות פוליטית וממשלתית לשימוש ברשת החברתית "פייסבוק" במצרים – זאת בגין חשש לשימוש תושבי המדינה ברשת ככלי התנגדותי לממשלה. במהלך התקופה הזו, נעשו מאמצים מצד הממשלה להגברת הפיקוח על תושבי המדינה בעת שימוש ברשת. בחודש ספטמבר של שנת 2021, האמנם, הובאה החסימה לסיום מלא ומאז תושבי המדינה נהנים מגישה חופשית ופתוחה לפייסבוק.
  • שימוש ברשתות החברתיות ככלי לחשיפה יצירתית: הרשתות החברתיות השונות (פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וכד') משמשות כיום את אזרחי מצרים ככלי לשיתוף יצירות וחשיפה לאומנות צעירה ועכשווית. השימוש ברשות החברתיות מוביל את התנועה הצעירה במדינה, ומעודד התקדמות אומנותית משמעותית בחברה המודרנית שבמצרים.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם