סודן

איך לחייג לסודן?

קידומת: 249
קידומת לחיוג: 249 018
249
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
249
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בסודן ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אם אתה בישראל וצריך להתקשר לסודן, לחבר שעובד שם או לשותף העסקי שלך, חשוב לדעת מהי הדרך הנכונה לחיוג בינלאומי למדינה זו. ספרה אחת שגויה עלולה לגרום לכך שהשיחה שלך תועבר למספר או למדינה אחרת לגמרי, דבר שעלול להיות מתסכל ויקר. לכן, חיוני לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה.

יש להקדיש מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד הנכון, אזור העיר/אזור וקוד המדינה, וכמובן הקידומות המתאימות. ביצוע השלבים המפורטים להלן יעזור לך להימנע מהטרחה של צורך לחייג שוב למספר או אפילו ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

 

אז איך מחייגים נכון לסודן?

 כדי להתקשר לסודן ממדינה אחרת, תצטרך תחילה לחייג את קוד הגישה של אקספון, שהוא 018. לאחר מכן, הזן את העיר/אזור החיוג ואת מספר יעד. לדוגמה, נניח שאתה רוצה להתקשר לחבר בחרטום עם מספר הטלפון 123456789. כדי לבצע את השיחה מטלפון קווי או נייד, תזין את קוד הגישה (018 לאקספון), ואחריו את קידומת המדינה (249), את קידומת העיר/אזור החיוג (18 לחרטום), ולאחר מכן חייג את מספר היעד 123456789.

הנה דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 01124918123456789. מעקב מדוקדק אחרי הוראות אלו צפוי לחבר אתכם אל היעד בצורה נוחה ומהירה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על סודן שלא ידעתם!

1. שימוש באינטרנט בסודן: 

שימוש באינטרנט בסודן נמצאת במגמת עלייה במהלך השנים, עם עלייה משמעותית בשנים האחרונות. בשנת 2022, הוערך כי לכ-40% מאוכלוסיית סודאן הייתה גישה לאינטרנט, וזה שיפור משמעותי לעומת שנים קודמות. עם זאת, כניסת האינטרנט עדיין נמוכה יחסית למדינות אפריקאיות אחרות, ועלות הגישה לאינטרנט נותרה גבוהה יחסית.

 

2. שימוש בטלפון נייד בסודן: 

טלפונים ניידים הפכו לחלק חיוני מחיי היומיום בסודן, עם כ-27 מיליון משתמשי טלפון סלולרי פעילים במדינה. טלפונים ניידים נמצאים בשימוש נרחב לתקשורת, אך הם משמשים גם לתשלומים לשירותים רבים, מסחר אלקטרוני ומדיה חברתית. ראוי לציין שחדירת הסמארטפונים בסודן עדיין נמוכה יחסית, כאשר רק כ-15% ממשתמשי הטלפונים הניידים מחזיקים בסמארטפון.

 

3. מדיה חברתית בסודן: 

רשתות חברתיות פופולריות מאוד בסודן, כאשר סודנים רבים משתמשים בהן כדי ליצור קשר עם בני משפחה וחברים, לשתף חדשות ומידע, ואפילו לפעילות פוליטית. פייסבוק היא פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר בארץ, ואחריה וואטסאפ ואינסטגרם. בשנים האחרונות, המדיה החברתית מילאה תפקיד משמעותי בעיצוב דעת הקהל ובגיוס אזרחי סודאן סביב נושאים חברתיים ופוליטיים.

 

4. חברות הסלולר בסודן: 

חברות הסלולר בסודן עברו שינויים משמעותיים בשנים האחרונות, עם שוק חופשי וכניסת שחקנים חדשים. נכון לעכשיו, ישנן ארבע מפעילות רשת סלולריות עיקריות בסודן: Zain, MTN, Sudani ו-Canar. התחרות בין המפעילים הללו הובילה לשירותי טלפון סלולרי ואינטרנט נוחים יותר, אך איכות השירות עדיין משתנה בהתאם לאזור.

 

5. אתגרים בתקשורת ובגישה לאינטרנט:

 למרות ההתקדמות שנעשתה בשנים האחרונות, התקשורת והגישה לאינטרנט בסודן עדיין ברמה כללית די נמוכה ולא מספקת. עלות הגישה לאינטרנט נותרה גבוהה יחסית, מה שהופך אותה לבלתי נגישה לאזרחים סודנים רבים. בנוסף, איכות שירותי האינטרנט לרוב ירודה, במיוחד באזורים כפריים. ידוע כי הממשלה מגבילה את הגישה לאינטרנט ולמדיה החברתית בתקופות של אי שקט פוליטי.

 

6. תשלום בעזרת הנייד:

תשלום בעזרת הסלולר הופך יותר ויותר פופולרי בסודן, עם מספר מפעילי רשתות סלולריות המציעות שירותי תשלום. שירותים אלו מאפשרים למשתמשים להעביר כסף, לשלם חשבונות ולבצע רכישות באמצעות הטלפונים הניידים שלהם. כסף נייד תפס תאוצה בסודן, מכיוון שהגישה לשירותים בנקאיים רשמיים מוגבלת בתחומים רבים.

 

7. גיוון שפות: 

סודן היא מדינה מגוונת מבחינה לשונית, עם יותר מ-70 שפות מדוברות. בעוד ערבית היא השפה הרשמית, סודנים רבים דוברים גם שפות מקומיות כמו נובית, בז'ה ופרווה. לכן כשאתם מתקשרים לסודן, לא ברור באיזה שפה יפנו אליכם תחילה.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
קניה
קניה
254+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם