קניה

איך לחייג לקניה?

קידומת: 254
קידומת לחיוג: 254 018
254
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
254
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בקניה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

קניה, המדינה הקטנה במערב אפריקה, מוכרת בעיקר בשל חופיה הנהדרים ותרבות החיים שסובבת את הים הכחול שבגבולותיה. אורח החיים הרגוע והשלו שבה משתלב יחד עם התרבות הצבעונית והמגוונת של תושביה המקומיים. אם אתם מתכננים לבצע שיחה לקניה, להלן מדריך שיעזור לכם ליצור תקשורת מוצלחת ומהנה עם תושבי מדינה נהדר זו.

 

המדריך שלכם לשיחה לקניה

במידה ואתם מתכננים לבצע שיחה עם תושבי קניה, או עם אדם השוהה בגבולות המדינה, חשוב לזכור מספר פרמטרים. ראשית, מומלץ להכיר את קוד החיוג המדיני של המדינה – +254. בישראל, הקוד המקביל הינו +972. במידה ואתם מבצעים את השיחה מהארץ, או מכל מדינה אחרת בעולם שאינה בגבולות קניה, תידרשו להזין קוד זה בתחילת ספרות ההתקשרות. לאחר מכן, הזינו את קוד החיוג האיזורי, במידה ואתם מתקשרים לתושב המדינה. בישראל, הקוד המקביל הינו 03, 04 וכו'. לבסוף, הזינו את שאר ספרות מספר הטלפון, והתכוננו לביצוע השיחה לקניה.

 

לפני השיחה לקניה – חשוב להקפיד

לפני שתבצעו את ההתקשרות עם קניה, מומלץ לבצע מספר וידואים. מעקב אחר ההנחיות הללו יוביל לביצוע שיחה ללא תקלות או בעיות ויחסוך לכם משאבים בהיבט כלכלי ושל זמן. הדבר הראשון שמומלץ לבדוק הינו תקינות הספרות שהזנתם. עברו על קוד החיוג המדיני, קוד החיוג האיזורי ושאר ספרות הטלפון שהזנתם. לאחר מכן, וודאו כי אתם נמצאים במקום שבו יש קליטה מספקת, וכי הטלפון מוגדר לאפשר שיחות לחו"ל. לבסוף, וודאו כי השעה לגיטימית בשיחה (קניה חולקת איתנו איזור זמן, ולכן השעה בה זהה לישראל). מעקב אחר הוראות אלו יחסוך לכם משאבים יקרים, ויוודא כי השיחה תתבצע ללא רבב.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על קניה שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, קניה היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על קניה:

 

תקשורת

  • תקשורת סלולרית בשימוש אזרחי המדינה: בקניה, התקשורת האזרחית נעשית בעיקר דרך טלפונים ניידים. חברות הסלולר במדינה מספקות תחנות ברחבי המדינה המקנות רשת סלולרית איכותית, וכמו כן, השימוש בטכנולוגיה סלולרית משתפר מיום ליום. יתרון מובהק שנובע מכך הינו המחיר הזול שברכישת כרטיסי הסים המקומיים, הנגישים לכל אחד וכמעט בכל מקום במדינה, גם באיזורים המרוחקים.
  • ספקי התקשורת במדינה: חברות הסלולר המובילות בקניה, “Airtel” ו”Safaricom” הן הגורמים המובילים בשוק התקשורת. חברת “Safaricom” בפרט, היא חברת התקשורת הגדולה ביותר במדינה. היא מציעה שירותי סלולר ותקשורת נוספים, כולל אינטרנט ותשתיות טכנולוגיות שונות. חברות אלו דואגות כי לכלל השוהים במדינה תהיה גישה לרשת הסלולרית, ללא יוצא מן הכלל, במחירים שפויים וריאליים.

 

אינטרנט

  • גישה לאינטרנט במרבית איזורי המדינה: בקניה, נתבי האינטרנט משתפרים והקישורים היבשתיים מתרחבים בשנים האחרונות. מגמה פרוגרסיבית זו מקנה גישה לרשת האינטרנט, ועל כן, במידה ותזדקקו לגישה לה, תוכלו להתחבר לרשת Wi-Fi גם באיזורים המרוחקים שבמדינה. על כן, ניתן לבצע התקשרות איתה גם באמצעות אפליקציות דיגיטליות שונות.
  • תקשורת באמצעות אפליקציות דיגטליות מודרניות: בכדי לתקשר בתוך המדינה, ועם אזרחיה, נהוג בקניה להשתמש באפליקציות דיגיטליות מודרניות כמו Whatsapp, Telegram, Skype ורשתות חברתיות שונות כמו Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter\X וכו'. זהו כלי אינטגרלי בתקשורת עם, ומחוץ למדינה.
  • מגמת שיפור אקטיבית בתשתיות האינטרנט בקניה: האינטרנט במדינה עובד על בסיס טכנולוגיות ניידות. בשנים האחרונים, כבר נתקלו בשיפורים משמעותיים באיכות הגלישה וההורדה במדינה. כיום, אפשר למצוא חיבורי אינטרנט מהירים ברחבי המדינה, ולפי הצפי, בעתיד התפתחות זו תמשיך ואף תעלה ברמות רבות. המדינה משקיעה המון בשדרוג התשתיות ובשיפור תחושת הגולשים ברשת, על מנת להפוך את החוויה שלך בתקשורת דרך האינטרנט לחוויה חיובית ונעימה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
מצרים
מצרים
20+
הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו
רפובליקה הדמוקרטית של קונגו
243+
טנזניה
טנזניה
255+
גאנה
גאנה
223+
אוגנדה
אוגנדה
257+
סודן
סודן
249+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם