אוזבקיסטן

איך לחייג לאוזבקיסטן?

קידומת: 998
קידומת לחיוג: 998 018
998
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
998
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באוזבקיסטן ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אוזבקיסטן היא מדינה מרתקת ומעניינת ששווה ביקור לכל הדעות. אם אתם מתעניינים בה ורוצים בעת לבצע שיחה בינלאומית מישראל  לאוזבקיסטן, חשוב לחייג את סדרת הספרות הנכונה כדי להבטיח שהשיחה שלך תגיע לנמען המיועד. טעות בחיוג עלולה לגרום לניתוב השיחה שלך לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול, בזבוז זמן ועלויות נוספות.

לכן, חיוני להקדיש מספר שניות נוספות כדי לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה.

 

אז איך עושים את זה?

אז איך עושים שיחה בין לאומית לאוזבקיסטן מישראל? ראשית, עליך להכיר את קוד הגישה הבינ-לאומי של חברת אקספון לחול. המספר שעליך לחייג עבור אקספון הוא 018. לאחר מכן, טלפון של קוד המדינה של אוזבקיסטן, שהוא 998, גם קוד האזור/עיר, ובסופו של דבר מספר היעד. להמחשה, אם אתה רוצה להתקשר למישהו בטשקנט עם מספר הטלפון 1234567, חייג 01899871234567. תבדוק שסדר המספרים הוא משמאל לימין. חשוב לבדוק שוב את הנתונים שהזנת לפני ביצוע השיחה.

עם זאת, בקש מחברת הטלפון שלך עזרה או התייעץ במקרה של תקלה, כי זהו צעד נכון כדי למנוע חיובים שגויים ויקרים. שימו לב שלוקח שניות בודדות כדי להבטיח שיש לך את מספר היעד הנכון, קוד עיר/אזור וקודי מדינה, כמו גם קידומות של חברת טלפון, זה יכול לחסוך לך זמן, עצבים וטרחה בטווח הארוך.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אוזבקיסטן שלא ידעתם!

אוזבקיסטן היא מדינה במרכז אסיה עם אוכלוסייה של למעלה מ-34 מיליון איש. המדינה עשירה בהיסטוריה, תרבות ובנוף טבעי. בתקופה האחרונה זכתה אוזבקיסטן בצמיחה כלכלית משמעותית, שהובילה להתקדמות בתקשורת, באינטרנט ובנייד. כתבנו עבורכם כמה נתונים מסקרנים בתקשורת, אינטרנט וסלולר באוזבקיסטן

 

מכשירים ניידים:

1. שימוש בסלולר: 

אחוז השימוש בסלולרי באוזבקיסטן גדל באופן משמעותי בתקופה האחרונה. נכון לשנת 2023, שיעור השימוש בנייד באוזבקיסטן הוא מעל 100 אחוז, עם יותר מ-35 מיליון משתמשים בטלפון סלולרי.

2. רשתות סלולריות: 

ישנן שלוש רשתות סלולריות עיקריות באוזבקיסטן Ucell, Beeline ו-Uzmobile. כל שלושת הרשתות מציעות שירותי 2G, 3G ו-4G/LTE.

3. אינטרנט סלולרי: 

פעילות האינטרנט הנייד נמצאת במגמת עלייה באוזבקיסטן. על פי בדיקה שנעשתה בשנת 2020, יותר מ-60 מאזרחי באוזבקיסטן ניגשים לאינטרנט באמצעות הסלולר שלהם.

 

אינטרנט:

1. שימוש באינטרנט: 

שיעור השימוש באינטרנט באוזבקיסטן עלה משמעותית בתקופה האחרונה, עם למעלה מ-22 מיליון כניסות אינטרנטיות ביום נכון לשנה 2022. שיעור השימוש  באוזבקיסטן הוא כיום מעל 64 אחוז.

2. מהירות אינטרנט:

מהירות האינטרנט הממוצעת באוזבקיסטן היא בסביבות 10 Mbps, וזה נמוך למדי בהשוואה למדינות אחרות באזור.

3. מדיה חברתית: 

פלטפורמות מדיה חברתית כגון פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם פופולריות מאוד באוזבקיסטן. נכון לשנת 2022, יש יותר מ-8 מיליון משתמשים בפייסבוק, למעלה מ-7 מיליון משתמשים אינסטגרם ומעל 20 מיליון משתמשים בטלגרם באוזבקיסטן.

 

תקשורת:

1. טלפון קווי:

מספר המשתמשים לטלפונים קוויים באוזבקיסטן ירד משמעותית בתקופה האחרונה, כאשר אנשים רבים עברו לטלפונים ניידים. נכון לשנת 2023, יש בסביבות 2.5 מיליון משתמשי טלפון קווי באוזבקיסטן.

2. שירותי דואר:

לאוזבקיסטן יש רשת שירותי דואר מבוססת, עם למעלה מ-4,000 שירותי דואר ברחבי הארץ. שירות הדואר זול ואמין, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית להעברה וקבלה של מכתבים וחבילות.

3. תקשורת לוויינית: 

לאוזבקיסטן מערכת תקשורת לוויינית בשם O'zsat, המספקת שירותי תקשורת בכל הארץ. המערכת כוללת שישה לווייני תקשורת ומציעה מגוון שירותים, לרבות שידורי טלוויזיה, גישה לאינטרנט ותקשורת סלולרית.

 

לסיכום, 

אוזבקיסטן עשתה התקדמות משמעותית בשכלול הטכנולוגי, האינטרנט והסלולר בתקופה האחרונה. במדינה יש מספר הולך וגדל של משתמשי סלולר ואינטרנט, שירותי דואר מבוססים ומערכת תקשורת לוויינית משלה. למרות שעדיין יש מקום לשיפור, העתיד נראה מבטיח עבור תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים באוזבקיסטן.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם