אינדונזיה

איך לחייג לאינדונזיה?

קידומת: 62
קידומת לחיוג: 62 018
62
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
62
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באינדונזיה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אינדונזיה הינה ארץ מקסימה ומיוחדת בדרום-מזרח אסיה. חווית השהות בה מהולה בצבעוניות תרבותית, באדמה עשירה בטבעה ובנופים מרהיבים ועוצרי נשימה. התקשורת באינדונזיה פועלת ברמות וברבדים שונים בפן חברתי, דיגיטלי, עיתונאי וטלוויזיוני. בכדי לתקשר עם השוהים במדינה זו, יש להקדים את מספר הטלפון עם מיקוד ייחודי, אותו צריך להבין לעומק. במאמר זה נציג את מדינת אינדודנזיה, את דרכי ההתקשרות בה, פרטים נוספים ומעניינים עליה ועוד.

 

המדריך שלכם לשיחה לאינדונזיה

בכדי להתקשר לאינדונזיה, עליך להכיר ראשית את קוד הגישה הבינלאומי של המדינה (+62). לאחר מכן, יש להזין את קידומת העיר או האיזור איתו תרצה לתקשר – קידומת זו משתנה בהתאם למיקום הרצוי באינדונזיה אליו תתקשר. דרכי התקשורת עם אינדונזיה מבוצעות בעזרת שיחות טלפוניות, הודעות טקסט (SMS) ושימוש באפליקציות דיגיטליות כמו מדיות חברתיות (Whatsapp, Telegram וכד').

 

לפני השיחה לאינדונזיה – חשוב להקפיד

לפני התקשורת עם אינדונזיה, חשוב לוודא כי המספרים שהוזנו נכונים, לבדוק את קידומת החיוג וכי אתם פונים למדינה הנכונה. יש להשקיע זמן נוסף בכדי לאשר פרטים אלו, ובכדי למנוע טעויות בחיוג או שיחות לא רצויות. בדיקות אלו יחסכו לכם משאבים יקרים – זמן, כסף וכד' – ויובילו לתקשורת חלקה ואיכותית עם אינדונזיה, בין אם אתם מתקשרים מהארץ או מהמדינה עצמה. במידה ויש לכם ספקות לגבי התקשורת, הסתיגויות או חוסר ביטחון מסוים, מומלץ לפנות לסיוע מחברת הטלפון שלנו בכדי להבטיח חווית שיחה חלקה ומדוייקת.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אינדונזיה שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, אינדונזיה היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על אינדונזיה:

 

תקשורת

  • תקשורת חברתית: התקשורת החברתית נפוצה באינדונזיה. מליוני תושבים, אזרחים ותיירים באינדונזיה משתמשים בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם, בווצאפ ובשאר הרשתות החברתיות הפעילות בחברה אותה אנו מכירים מקרוב. אלו הם כלים חשובים לשיתוף חוויות, חדשות וקיום קשר הדוק עם חברים ומשפחה לתושבי אינדונזיה ולשוהים בה.
  • תקשורת סלולרית: הרשת הסלולרית המובילה באינדונזיה הינה “Telkomsel”. זוהי חברת תקשורת גלובלית עם כיסוי נרחב, המספקת שירותים סלולריים מתקדמים לכלל האיים והערים במדינה. בנוסף לשירותים אלו, Telkomsel מספקת גם שירותי חילוף נתוני סלולר לטלפונים ניידים.
  • שפת ההתקשרות באינדונזיה עובדה מעניינת נוספת בנוגע לתקשורת באינדונזיה היא השפה הרשמית והפופולארית של המדינה: אינדונזית הינה שפה עשירת הסטוריה בפני עצמה. באינדונזיה בלבד, קיימים מעל לכ-270 מליון דוברי שפת אם זו, ועל כן – היא נחשבת לאחת השפות הגדולות ביותר בעולם. השפה נכתבת באותיות הלטיניות ומשתמש במספר צורות שונות להגיה ולכתיבה, בהתאם למיקום הגיאוגרפי ולהשפעות התרבותיות שלו.

אינטרנט

  • ספקי האינטרנט באינדונזיה: ישנם מספר חברות סלולר גדולות המספקות שירותי גלישת אינטרנט באינדונזיה, בעזרת "WIFI" ובעזרת נתונים ניידים. הגדולה מביניהן הינה "Telkomsel", המספקת גישה לאינטרנט במדינה, למרבית תושביה ותייריה. ספקים אחרים המציעים שירותי אינטרנט באינדונזיה הינם “XL Axiata”, "Indosat Oooredoo" ועוד.
  • אינטרנט ורשתות חברתיות באינדונזיה: מדינת אינדונזיה מכילה את מספר המשתמשים הגדול ביותר בעולם ברשת החברתית "Facebook". כמו כן, היות ואפליקציית ה"Whatsapp" מהווה את דרך ההתקשרות מבין העיקרית במדינה, ניכר כי השימוש באינטרנט במדינה עיקרי ומרכזי.
  • שימוש באינטרנט  באינדונזיה: אינדונזיה היא אחת מהמדינות עם התפתחות הדיגיטלית המהירות והפרוגרסיבית ביותר בעולם. האינטרנט באינדונזיה משמש ככלי חשוב לתקשורת בתוך המדינה ועם המערכות הבינלאומיות האקסטרניות השונות. בזכות רשתות חברתיות פעילות, שירותי הודעות ותקשורת רלוונטיים, השוהים באינדונזיה (ואזרחיה) מקבלים את הפריווילגיה לתקשר עם תושבי מדינות אחרות בצורה מהירה יעילה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם