אי חג המולד

איך לחייג לאי חג המולד?

קידומת: 61
קידומת לחיוג: 61 018
61
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
61
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באי חג המולד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אי חג המולד הינו יעד מרהיב באוקיינוס ההודי. הוא ממוקם מערבית לאוסטרליה ודרומית לאינדונזיה. האי נתון תחת שלטון אוסטרלי, אך למרבה הפלא, קרוב יותר ליבשת אסיה ולאיים שמסביבה מליבשת האוסטרלית עצמה. בכדי לחייג לאי חג המולד, קיימים מספר פרמטרים אותם חשוב לדעת – ועליהם נרחיב במאמר זה.

 

המדריך שלכם לשיחה לאי חג המולד

אי חג המולד, הצף בבידוד משאר העולם, על פני האוקיינוס ההודי, הינו יעד מבקרים מרתק ומרגש בשל טבעו הפרטי והמבודד. כאשר תתכנו לבצע שיחה עם האי, תידרשו להקפיד על מספר הנחיות. ראשית, במידה ותבצעו את ההתקשרות בעזרת שיחה סלולארית, הזינו את קוד החיוג הייחודי של אי חג המולד (+61). שנית, הזינו את קוד המיקום, ולבסוף, את שאר הספרות. במידה ותחליטו לבצע את ההתקשרות באמצעות אפליקציות חברתיות שונות (Whatsapp, Skype וכד'), יש לוודא כי הצד המקבל של ההתקשרות שוהה בסביבה עם גישה מספקת לרשת האינטרנט.

 

לפני השיחה לאי חג המולד – חשוב להקפיד

לפני שנבצע את השיחה לאי חג המולד, חשוב להכיר ולעקוב אחר מספר קוים מנחים. כדי שהשיחה תתבצע בצורה חלקה, ברורה וללא תקלות, יש לוודא תחילה כי קוד החיוג הייחודי לאי חג המולד מוזן בצורה תקינה (+61). לאחר מכן, חשוב לוודא כי קוד העיר\האיזור מוזן גם הוא בצורה מדוייקת, ולבסוף, כי כל הספרות הנוספות שהוזנו נכונות. מעקב אחר הוראות אלו יוביל לשיחה תקנית, נעימה וללא בזבוז משאבים נוספים בהיבט של זמן וכסף.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אי חג המולד שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, אי חג המולד הינו מיוחד במינו. מעבר לתקשורת הייחודית שלו, לספקי האינטרנט המרתקים שלו ולתרבות הצבעונית שלו, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על אי חג המולד:

 

תקשורת

  • תקשורת סלולארית נוחה ותקנית: למרות מיקומו המרוחק ומהמבודד של האי, התקשורת הסלולארית בו הינה פשוטה ויעילה. הנוכחות הסלולארית באי מאפשרת לאזרחיו, למבקריו ולשוהים בו לשמור על קשר עם יקיריהם, שותפיהם העסקיים ומכריהם השונים במהלך השיהות באי.
  • תשתיות תקשורתיות מודרניות: באי חג המולד, ניתן להשתמש ברשתות הסלולאר הנפוצות והמוכרות הנגישות ברחבי העולם. תשתיות התקשורת הסלולארית באי מתבססות על גבי תקני GSM וCDMA בינלאומיות, המאפשרות גלישה ברשתות עדכניות מסוג 3G, 4G ואף 5G באזורים מסויימים.
  • התעשייה העסקית והתקשורת הסלולרית באי: תחום העסקים והמסחר הוא אחד מהתחומים המרכזיים עליהם תשתיות התקשורת הסלולארית משפיעה בצורה משמעותית. באי חג המולד, מרבית העסקים משתמשים ומנצלים את תשתיות הסלולאר למגוון רחב של שימושים, מבינהם הזמנת סחורה ושירותים, מסחר אלקטרוני, בניית פלטפורמות עסקיות ועוד. התקשורת הסלולארית המודרנית שבאי מקלה על התקשרות בין בתי עסק ללקוחות השוהים בו.

 

אינטרנט

  • האינטרנט באי חג המולד ככלי תקשורתי: רשת האינטרנט באי חג המולד מהווה כלי חשוב ועמוד תווך לתקשורת שבין השוהים באי חג המולד, ומחוץ לו. תשתיות האינטרנט המודרניות שבאי מקנות גישה למידע רחב, שיפור משמעותי לחיי היום יום של אזרחיה, תקשורת מהירה ויכולת לשתף נתונים ומידעים על פני מרחקים גדולים. התושבים והמבקרים באי יכולים ליהנות מהכלים הדיגיטליים הללו, ולקבל מידע על כל שקורה באי – זאת לצורך תכנון טיולים, פעילויות ועוד.
  • תקשורת מחוץ לגבולות האי: תושבי ומבקרי אי חג המולד יכולים ליהנות מטכנולוגיה המקנה כלים תקשורתיים גם מחוץ לגבולות האי. השימוש ברשת האינטרנט מאפשר תקשורת עם כלל קצוות העולם, בצורה נגישה ונוחה. בעזרת שימוש בכלים מהסביבה המקוונת שאנו מכירים – Skype, Whatsapp, Zoom וכד', ניתן לתקשר עם כל פינות העולם מהאי, בין רגע.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם