בנגלדש

איך לחייג לבנגלדש?

קידומת: 880
קידומת לחיוג: 880 018
880
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
880
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בבנגלדש ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

בנגלדש, מדינה בנוסח הודי, קטנה ומקסימה. המדינה השוכנת בדרום מזרח יבשת אסיה, על מכילה את כלל האטרקציות ההודיות המוכרות, בשילוב ניחוח ייחודי וטרי של אינסוף אפשרויות חוויתיות ומיוחדות. רוצים לתקשר עם בנגלדש? במאמר זה נציג את כל שיש לדעת על איך מחייגים למדינה, כיצד מתקשרים עם השוהים בה ועובדות מעניינות נוספות על כל שקשור בסלולר ובאינטרנט שבמדינה.

 

המדריך שלכם לשיחה לבנגלדש

כאשר תרצו לבצע שיחה עם בנגלדש, חשוב להבין מספר נקודות שרלוונטיות לתקשורת עם מדינה זו. ראשית, קידומת השיחה המדינית של בנגלדש הינה +880 (בישראל, קידומת זו הינה +972). שנית, חשוב להכיר את תשתיות התקשורת שקיימות במדינה. בין אם תרצו לבצע שיחה טלפונית, לווינית או באמצעות כלי תקשורת דיגיטליים כמו אפליקציות, קיימים מספר קוים מנחים עליהם מומלץ לעקוב.

 

לפני השיחה לבנגלדש – חשוב להקפיד

לפני שתבצעו שיחה עם בנגלדש, חשוב שתוודאו כי כלל הפרטים הרלונטיים לשיחה מופיעים מולכם. בכדי להתקשר, הזינו את קוד המדינה הייחודי של בנגלדש (+880), לאחר מכן הזינו את קוד המיקוד\איזור הייחודי של מקבל השיחה ולבסוף הזינו את הספרות הנוספות. יש לוודא כי כלל הספרות שהוזנו מדוייקות ונכונות. במידה ותרצו לבצע שיחה על בסיס תשתית אינטרנטית, וודאו כי למקבל השיחה יש קליטה מספקת וכי הוא מוכן לקבלת שיחתכם.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על בנגלדש שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, בנגלדש הינה מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על בנגלדש:

 

תקשורת

  • יישום כלי תקשורת שונים במדינה: אזרחי מדינת בנגלדש משתמשים בתשתיות התקשורתיות השונות שזמינות במדינה (סלולר, אינטרנט וכד') בכדי לשמוע חדשות מהמדינה ומהעולם, וכמו כן, בכדי לבצע התקשרות עם כלל קצוות העולם. היות והמדינה מתבססת על תקשורת, ראוי כי התשתיות שלה מספקות ונגישות לכלל השוהים בגבולותיה.
  • ספקי תקשורת בבנגלדש: מהמדינה פועלות מספר חברות תקשורת מובילות, הכוללות ביניהן שמות ענקיים כמו "Beximo Communications Limited", “Bangaldesh Telecommunications Company Limited (BTCL)" ועוד. החברות הללו משפיעות על מעל לשבעים מליון בני אדם בשימושם בתחום הסלולר הנרחב, ועל כן, מפיקות רווחים שמתאפשרים בגין התמקדות בשדרוג תשתיות התקשורת במדינה וביישום טכנולוגיות מתקדמות בתחום התקשורת.
  • רשתות הסלולר לגלישה ניידת: בנגלדש עומדת בתקן רשתות התקשורת העדכני המקובל היום. בשנת 2020, המדינה השיקה את קו התקשורת הראשון שלה על בסיס טכנולוגיית 4G, ומאז השימוש בטלפונים חכמים ובכלל הכלים שהם מקנים נכנס לשגרה היום יומית של אזרחיה ומבקריה.

 

אינטרנט

  • מצב האינטרנט במדינה: נכון להיום, תושבי בנגלדש עומדים על כ-160 מליון במספרם. למרות הכמות העצומה הזו, השימוש באינטרנט במדינה עדיין בשלבי הקמה, ועל כן, רק כ-14% מתושבי המדינה נגישים באופן סדיר לרשת האינטרנט בצורה מספקת. על כן, ביצוע שיחה על בסיס תשתיות אינטרנטית עם שוהה בבנגלדש הינה משימה לא פשוטה.
  • שימוש בתשתיות האינטרנט על ידי זרים: כאשר מבקרים בבנגלדש, אין להסתמך על תשתיות האינטרנט שבמדינה. היות והמדינה אינה מתפתחת בתחום זה, סביר כי מבקריה יוכלו ליהנות מגישה לרשת האינטרנטית שבמדינה אך ורק בעודם שוהים בערים מרכזיות. מומלץ להסתמך על תקשורת סלולרית עם השוהים במדינה, כתחלופה.
  • חופש המידע: בבנגלדש דוגלים במימוש חופש המידע באמצעות חקיקה מחמירה בנושא. על פי חוק זה, כל ניצור מדיה הפועל במדינה, כולל רשתות חברתיות ותאגידים שונים, דרושים לפרסם אחת לשנה דו"ח שמציג את כלל הנושאים שפורסמו באותה השנה במדינה, על ידי ובשימוש בצינור המדיה המדובר.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם