דרום קוריאה

איך לחייג לדרום קוריאה?

קידומת: 82
קידומת לחיוג: 82 018
82
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
82
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בדרום קוריאה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

דרום קוריאה היא מדינה מרהיבה במזרח אסיה, המאופיינת בתרבות עשירה ובפרופורציות מרהיבות שבי ערים מודרניות לבין טבע קסום. יחס זה מקנה לה ייחודיות אותה לא ניתן למצוא כמעט בשום מדינה אחרת בעולם המודרני. מעבר לכך, היא מהווה גם מעצמת טכנולוגיה מובחנת ומציעה חוויה תיירותית ייחודית. בעוד שתתכנו שיחה לדרום קוריאה, שינם מספר פרטים קריטיים שחשוב לקחת בחשבון.

 

המדריך שלכם לשיחה לדרום קוריאה

כשתתכנו להתקשר ליעד הנמצא בדרום קוריאה, חשוב להכיר תחילה את הקידומת המדינית – +88. בישראל, הקידומת המקבילה הינה +972. לאחר מכן, בררו מהו קוד המיקוד האיזורי, במידה ויש אחד. לבסוף, בררו את שאר ספרות מספר הטלפון והתכוננות לבצע התקשרות עם היעד במדינה. במידה ולא תהיה לכם את  האינפורמציה הזו, לא תוכלו לבצע את השיחה עם דרום קוריאה.

 

לפני השיחה לדרום קוריאה – חשוב להקפיד

לפני שתבצעו את השיחה לדרום קוריאה, חשוב להקפיד על מספר פרמטרטים אותם חשוב לוודא. ראשית, וודאו  כי כלל הספרות שהזנתם נכונות – כולל קוד מדיני, קוד איזורי וספרות טלפון ייחודיות. לאחר מכן, וודאו כי הזמן בו אתם מתקשרים תואם את הפרש הזמנים שבין דרום קוריאה לישראל – כשש שעות קדימה. לבסוף, וודאו כי הטלפון שלכם פתוח לשיחות לחו"ל, וכי יש לכם קליטה מספקת לביצוע השיחה. חוסר ווידוא של פרטים אלו יכול להוביל, בפוטנציאל, לבזבוז משאבים יקרים כמו זמן וכסף. על כן, חשוב לוודא כי כלל הפרמטרים הללו מאושרים ותקינים. לאחר שווידאתם אותם, בצעו בנוחות את השיחה לדרום קוריאה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על דרום קוריאה שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, דרום קוריאה היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על דרום קוריאה:

 

תקשורת

  • תשתיות התקשורת בדרום קוריאה: תשתיות התקשורת שבמדינה מודרניות ועדכניות. מעבר לכך, הן נחשבות לתשתיות מהטובות ביותר בעולם. אזרחי המדינה, שוהיה ומבקריה יוכלו ליהנות בתשתיות סלולר 5G, בדיוק כמו בארץ ישראל, במרבית האיזורים השונים שבמדינה.
  • ספקי התקשורת במדינה: חשוב להכיר גם את ספקי התקשורת המרכזיים במדינה, בין אם אתם מתכננים טיול לדרום קוריאה או סתם רוצים לבצע שיחה אם אדם הנמצא בה. החברות הבולטות בתחום הן: “SK Telecom”, “KT” ו”LG Uplus”. ספקי תקשורת אלו מובילים את שוק התקשורת הסלולרית במדינה, ודואגים לסיפוק תשתיות תקשורת איכותיות לכל השוהים בגבולותיה.
  • שימוש בתקשורת סלולרית על ידי תושבי המדינה: חברות התקשורת המובילות בדרום קוריאה משפיעות בצורה משמעותית על החברה והתרבות שבה. הן תומכות במגוון פרויקטים תרבותיים וחברתיים, והן גורמות לשנויים בדרך שבה אנשים תקשרים זה עם זה ועם העולם. המדינה מתנהלת על פי תכנים חברתיים ותרבותיים מיוחדים עם הדגש הרך על המשפחה והיחסים החברתיים.

 

אינטרנט

  • נגישות אופטימלית לרשת האינטרנט הפתוחה: בדרום קוריאה, אינטרנט מהיר וזול זמין במרבית המקומות שבמדינה. השימוש ברשת האינטרנט נפוץ ומצוין בין התושבים, ועל כן, תוכלו למצוא מספר גדול של מסעדות, בתי קפה ובתי מלון שמציעים אפשרות להתחבר לרשת ולהינות משירותי אינטרנט מהירים. נדיר שהשוהים במדינה ירגישו חסך בגישה לאינטרנט.
  • מעקבים אחר גלישה ברשת האינטרנט: ברשת האינטרנט המסופקת בדרום קוריאה, ישנם ריגולים טכנולוגיים שהוטבעו על ידי הממשלה, ועל כן, התקשורת עם העולם החיצון מוגבלת, ונדרשת אישור ממשלתי עבור אנשים רגילים להשתמש ברשת. מומלץ לוודא כי היעד לשיחה קיבל אישור רלוונטי, וכי הוא מסוגל לבצע את השיחה איתכם בצורה ריאלית.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם