הוֹדוּ

איך לחייג להודו?

קידומת: 91
קידומת לחיוג: 91 018
91
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
91
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בהודו ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

הודו היא המדינה עם מספר התושבים הגדול בעולם נכון לשנה האחרונה, זה מציב אותה לפני סין וארה"ב. בנוסף הודו היא יעד פופולרי מאוד בעבור תרמילאים ישראלים, בעיקר כאלו שסיימו את השירות הצבאי לאחרונה. אז לא פלא שהורים רבים לחיילים משוחררים, ולא רק, מחפשים את הדרך לחייג נכון להודו. אז כאשר אתם מחפשים איך לחייג להודו, שימו לב לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי להבטיח חוויה חלקה ונטולת טעויות. חיוג של הספרות הלא נכונות עלול לגרום להפניית השיחה ליעד לא נכון או לקשר אותכם למדינה אחרת לגמרי, לגרום לתסכול ולבזבוז זמן יקר. 

אז מה עושים?

אז כדי לבצע שיחה מדויקת להודו, יש כמה שלבים שצריך לבצע. ראשית, צריך לדעת את קוד הגישה הבין לאומי של אקספון, קוד הגישה שלנו הוא 018 . אחרי קוד הגישה, השלב הבא הוא להזין את קוד המדינה עבור הודו, שהוא 91. קוד זה מאפשר לנתב את השיחה אל המדינה הנכונה. לאחר הזנת קידומת המדינה, תצטרכו לחייג לקידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למקום הספציפי אליו מתקשרים. לדוגמה, קידומת החיוג של דלהי היא 11, בעוד שהקידומת של מומבאי היא 22. לבסוף, צריך לחייג את מספר היעד של החבר, קרוב משפחה או שותף עסקי  בהודו. נניח, שהמספר שאליו ברצונך להתקשר הוא,  9876543210, והוא ממוקם בדלהי, עליכם לחייג  את כל המספר עם הקידומות המתאימות שהוזכרו קודם לכן, כך שיצא 01891119876543210.

מה לעשות לפני ביצוע השיחה?

לפני ביצוע השיחה, חשוב לבדוק שוב את המספרים שהזנתם. חשוב לקחת מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לכם את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים. אל תתעצלו, בדיקה זו יכולה לחסוך ממכם את אי הנוחות של צורך בחיוג חוזר או בשיחה  אל האדם הלא נכון בהודו. אם אינכם בטוח לגבי התהליך או שיש לכם שאלות נוספות, אל תהססו, פנו אלינו עוד היום כדי להבטיח שיחה מוצלחת ללא כל סיבוכים.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על הודו שלא ידעתם!

תקשורת בהודו:

1. ריבוי שפות: 

הודו היא מדינה מגוונת מאוד מבחינה לשונית, עם למעלה מ-1,600 שפות המדוברות על פני שטחה העצום. בעוד הינדי ואנגלית נמצאים בשימוש נרחב לתקשורת רשמית ועסקית, ישנם שפות  רבות כמו טמילית, בנגלית, טלוגו ומראתי שמדוברות במדינות שונות.

2. רשת הדואר של הודו:

 להודו יש את אחת מרשתות הדואר הגדולות בעולם. שירות הדואר ההודי, שהוקם בשנת 1854, ממלא תפקיד מכריע בחיבור בין אנשים ברחבי המדינה. עם יותר מ-150,000 סניפי דואר, כולל סניפי דואר קטנים בכפרים, ערים גדולות וכמובן גם משלוחים בינלאומיים.

3. רדיו בהודו: 

רדיו הוא אמצעי תקשורת חשוב מאוד בהודו, ישנם תחנות רדיו רבות שמשדרות ברחבי תת היבשת ההודית. תחנת הרדיו הציבורית של הודו, מגיעה כמעט לכל פינה במדינה הענקית הזו. תחנה זו משמשת כמקור חשוב לחדשות, בידור ותוכניות תרבות, תחנה זו משדרת במגוון שפות שונות עבור אנשים שדוברים שפות שונות.

אינטרנט ומכשירים ניידים בהודו:

1. גדילה בכמות המשתמשים באינטרנט: 

הודו היא אחד מהמקומות בהם השימוש באינטרנט צומח בצורה המהירה ביותר בעולם. עם למעלה מ-900 מיליון משתמשי אינטרנט, גדילת האינטרנט היא בצמיחה אקספוננציאלית ומהירה ביותר. 

2. אינטרנט בסמארטפונים: 

מכשירים ניידים ממלאים תפקיד משמעותי בגישה לאינטרנט ברחבי הודו. הזמינות של סמארטפונים במחירים לכל כיס, יחד עם תוכניות נתונים במחיר בין הזולים בעולם, מאפשרים למיליוני הודים להתחבר לאינטרנט בפעם הראשונה

3. מהפכת התשלומים הדיגיטליים: 

הודו היא פורצת דרך בכל הקשור  לתשלומים דיגיטליים, זאת בזכות יוזמה ממשלתית, וחיקוק חוקים שמקדמים תשלום זה. לצערנו כרגע האופציה של תשלומים בנייד הם להודים בלבד, ולכאלה שנמצאים בהודו לויזת עסקים, תיירים אינם יכולים לשלם בנייד.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם