הונג קונג

איך לחייג להונג קונג?

קידומת: 852
קידומת לחיוג: 852 018
852
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
852
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בהונג קונג ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

הונג קונג עלתה לכותרות בשנים האחרונות בעקבות שינויים פולטיים שקורים בה בעקבות שינוי ביחסה של סין לריבונותה. בזכות החופש שניתן להונג קונג, כלכלתה שיגשגה רבות בשנים האחרונות, והמדינה נחשבת במקום מתקדם עם טכנולוגיה ותשתיות נרחבות. ישראלים רבים מחזיקים קשרי מסחר עם הונג קונג ולכן חשוב להבין כיצד לחייג מישראל לשם.

אז בעת ביצוע שיחה בינלאומית להונג קונג מישראל, חיוני לחייג את רצף המספרים הנכון כדי למנוע חיובים או אי נוחות בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות יכול להוביל לניתוב השיחה שלך לאדם אחר או אפילו לארץ אחרת, לבזבז את זמנך ולגרום לתסכול.

 

איך מבצעים את השיחה?

כדי לבצע שיחה נכונה להונג קונג, יש לבצע כמה שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של של אקספון. קוד הגישה של אקספון הוא 018 ואותו יש לחייג קודם כל לפני שאר המספרים. שנית, עליך להזין את קידומת המדינה של הונג קונג, שהוא 852. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת החיוג של המיקום שאליו אתה מתקשר . אזורי החיוג בהונג קונג משתנים בהתאם לאזור.

לדוגמה, אזור החיוג של האי הונג קונג הוא 28, וקידומת החיוג של קאולון הוא 27. לבסוף, חייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 12345678 והוא נמצא כרגע בפגישת עסקים בקאולון, עליך לחייג את המספר המלא באופן הבא: 0188522712345678.

 

מה אסור לשכוח לעשות לפני החיוג?

חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. בשביל לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים. בדיקה זו יכולה   לחסוך ממך את הצורך לחייג שוב את המספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך אל תדאג, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם אקספון בטלפון מספר *018 ונציגנו ישמחו לעזור לך בכל מה שצריך.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על הונג קונג שלא ידעתם!

1.שימוש באינטרנט: 

הונג קונג היא מדינה בה השימוש באינטרנט מצד תושביה רווח מאוד, כאשר כ-88% מהאוכלוסייה משתמשת באינטרנט באופן קבוע. עובדה זו תרמה לצמיחה של עסקים מקוונים ומסחר אינטרנטי בהונג קונג.

 

2. שימוש בטלפון סלולרי: 

להונג קונג יש אחוז גבוה מאוד של תושבים שמשתמשים בטלפון סלולרי, עם למעלה מ-17 מיליון מכשירים שנרשמו בשנת 2022. מבחינת אחוזים זה מצביע על כך שלכל אזרח יש לפחות שני מספרי טלפון שונים.

 

3. 5G: 

הונג קונג היא אחת הערים המובילות באסיה בפיתוח ואימוץ טכנולוגיית 5G. נכון לשנת 2023, ישנם יותר מ-10 מיליון מנויי 5G בהונג קונג, מה שהופך אותה לאחד משווקי ה-5G המתקדמים בעולם.

 

4. תשלום נייד: 

בהונג קונג קיים שימוש נרחב בתשלום נייד, עם אפשרויות פופולריות כמו Octopus Card ו-Tap & Go. שיטות תשלום אלה מקובלות באופן נרחב במקומות שונים, כולל תחבורה ציבורית, חנויות אינטרנטיות ומסעדות.

 

5. אינטרנט מהיר: 

להונג קונג יש את אחת מהירויות האינטרנט המהירות בעולם, עם מהירות הורדה ממוצעת של 230 Mbps נכון לשנת 2023. האינטרנט המהיר הזה מאפשר הזרמה חלקה של סרטונים ותכני מולטימדיה אחרים, ולמעשה הונג קונג היא המובילה באזור שלה במהירות אינטרנט לשניה.

 

6. מדיה חברתית: 

פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר נמצאות בשימוש נרחב בהונג קונג. בנוסף, פלטפורמות כמו WeChat ו-WhatsApp פופולריות למטרות העברת הודעות ותקשורת.

 

7. צנזורה באינטרנט: 

בעוד שלהונג קונג יש שימוש נרחב באינטרנט, המדינה משתמשת באפשרות הצנזורה. זאת משום לממשלה יש סמכות לצנזר תכנים הנחשבים כרגישים או ככאיום על הביטחון הלאומי, מה שהוביל לחששות לגבי חופש הביטוי וגרם לפריצת המחאות הגדולות בשנה שעברה.

 

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם