ויאטנם

איך לחייג לויאטנם?

קידומת: 84
קידומת לחיוג: 84 018
84
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
84
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בויאטנם ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

ויאטנם,  המדינה המרהיבה בדרום אסיה מציינת עצמה לשבח בתרבות עשירה, טבע שופע וחיי עיר מודרניים. זהו יעד תיירותי נפוץ ונחשק בקרב הישראלים, בפרט אלו שסיימו לאחרונה צבא. מכירים מישהו בויאטנם? מעוניינים ליצור קשר עם המקומיים, לפני הטיול הגדול? במאמר זה נסביר את כל שיש לדעת בנוגע לחיוג לויאטנם.

 

המדריך שלכם לשיחה לויאטנם

בכדי לבצע שיחה לויאטנם, חשוב ראשית להבין את המשתנים השונים שבשיחה העתידית. קודם כל, הכירו את קוד החיוג המדיני של ויטנאם (+84). בישראל, הקוד המקביל הינו +972. לאחר מכן, בררו את קוד החיוג האיזורי, במידה והוא קיים. בישראל, הקוד המקביל הינו 08, 07, 03 וכו'. לבסוף, ודאו כי יש לכם את כל הספרות הנוספות למספר. בשלב זה, תוכלו לגשת לביצוע השיחה עצמה. במידה ותרצו, קיימת גם האופציה לבצע התקשרות עם שוהי ויאטנם על בסיס רשת האינטרנט – ניצול אפליקציות כמו Skype, Whatsapp וכו' יאפשרו לכם לתקשר עם החלקים המאוכלסים במדינה, בה ישנה גישה חופשית לרשת האינטרנט.

 

לפני השיחה לויאטנם – חשוב להקפיד

לפני שתתקשרו לויאטנטם, ישנם כמה קוים מנחים עליהם מומלץ לעקוב. ראשית, וודאו ואמתו את הספרות של מספר הטלפון אותו הזנתם – כולל קידומת מדינית, קוד איזורי וספרות נוספות. חיפוף בדיקה זו יכול להוביל, בפוטנציאל, לבזבוז משאבים משמעותיים (כסף וזמן). לאחר מכן, ודאו כי היעד אליו תרצו להתקשר שוהה בסביבה בעלת חיבור תקני ואיכותי לרשת הסלולר. לבסוף, ודאו כי הפרש השעות מאפשר את השיחה – הדבר האחרון שתרצו הוא להתקשר לויאטנם בשלוש לפנות בוקר.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ויאטנם שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, ויאטנם היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על ויאטנם:

 

תקשורת

  • תשתיות תקשורתיות ללא רבב: ויאטנם היא אחת המדינות המתקדמות בזירת התקשורת הסלולרית ובתחום הקידום הטכנולוגי של תשתיות תקשורתיות באיזורה. הילכך, מין הראוי כי חברות הסלולר הגדולות הפועלות במדינה – "Vinaphone" ו”Mobifone” מקנות גישה לרשתות סלולר מהמתקדמות הקיימות כיום בשוק. במהלך השהות בויאטנם, יוכלו מבקריה לגלוש על רשתות ה4G וה5G הנחשקות והאופטימליות.
  • קידומת תקשורתית טכנולוגית: היות וויאטנם נחשבת למדינה מתקדמת בזירה התקשורתית, הסוחרים השונים שבה מציעים גישה למכשירי טלפונים חדשים מהטובים והיקרים בשוק – קניית סמארטפון מסוג “Samsung”, “Apple”, “Xiaomi” וכו' הינה פעולה פשוטה, יעילה וזולה. הילכך, ברור כי התקשורת הסלולרית במדינה ומחוץ לה מתאפשרת בנוחות ובסדירות.

 

אינטרנט

  • שימוש ברשתות חברתיות בויאטנם: בגין הפיתוח הטכנולוגי המשמעותי שבמדינה, ובזכות הנגישות הגוברת למכשירי טלפון חכמים ולתשתיות תקשורת איכותיות, התפתחה עם השנים תרבות של שיתוף ברשתות החברתיות במדינה. למרות סנקציות שהממשלה מטילה על פרסום תכנים פוליטיים, השימוש ברשתות כמו "Facebook", “Instagram” ו”TikTok” מתבצע על בסיס יום יומי על ידי אזרחי המדינה. אלו כלים לשיתוף חוויות, יצירות, טיולים וחדשות לכלל תושבי המדינה.
  • תקשורת על בסיס תשתיות אינטרנט: תושבי ויאטנם משתמשים ברשת האינטרנט לביצוע פעולות יום-יומיות, כמעט כמו בישראל. אפליקציות מקוונות שונות מקנות את האפשרות לבצע פעולות רבות דרך הסמארטפון, כולל שיחות טלפון, הזמנת שירותים, ביצוע מסחר ועוד.
  • תשתיות אינטרנט איכותיות ומתקדמות: המדינה השקיעה מאמץ משמעותי בשנים האחרונות בפיתוח תשתיות אינטרנט מתקדמות במטרה לאפשר שימוש תכיף לאזרחיה ולשוהים בה. על פי דו"ח מכון המחקר "Speedtest Global Index" של Ookla, בשנת 2021, מהירות הגלישה ברשת האינטרנט הייתה בין המהירות ביותר בעולם.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם