יפן

איך לחייג ליפן​?

קידומת: 81
קידומת לחיוג: 81 018
81
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
81
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ביפן​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

יפן היא מדינה מרתקת עם תרבות עשירה והיסטוריה שהולכת אלפי שנים אחורה. בנוסף התרבות היפנית שונה מהתרבות המערבית, ועל המבקרים במדינה להכיר את הנימוסים של היפנים בשביל לא לפגוע ברגשותיהם. כאשר מדובר בביצוע שיחה בינלאומית ליפן, ביצוע נכון של רצף המספרים הוא חיוני כדי למנוע טרחה או חיובים בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות עלול לגרום לניתוב השיחה שלכם למישהו אחר או אפילו לארץ אחרת לגמרי, ולגרום לתסכול ולבזבוז זמן יקר.

המדריך שלכם לשיחה ליפן-

 כדי לבצע שיחה נכונה ליפן, יש כמה שלבים שעליכם לבצע. ראשית, צריך להכיר את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. קוד הגישה של חברתנו – אקספון הוא 018. לאחר מכן, תצטרכו להזין את קידומת המדינה של יפן, שהוא 81. לאחר מכן, עליכם להזין את אזור החיוג של העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למיקום הספציפי שבו אתם מחייגים אליו. לדוגמה, אזור החיוג של טוקיו הוא 3, ואילו של אוסקה הוא 6. לבסוף, חייגו את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא  123456789 והוא מתגורר בטוקיו, הזינו את המספר המלא בפורמט הבא: 018813123456789.

על מה שחשוב להקפיד לפני החיוג?

הקפידו תמיד לבדוק פעמיים את המספרים שהזנתם לפני תחילת השיחה. קחו לכם מספר רגעים נוספים כדי לאשר שיש לכם את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים. השקעת זמן נוסף יכול לחסוך ממכם צורך בחיוג חוזר או בטעות לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון. אם אינכם בטוחים לגבי התהליך או שיש לכם ספקות כלשהם, אל תהססו לפנות לחברתנו  ולבקש סיוע כדי להבטיח חווית שיחה חלקה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על יפן​ שלא ידעתם!

תקשורת ביפן

1. טכנולוגיות מתקדמות:

 יפן ידועה בטכנולוגיית המתקדמת שלה ובשימוש הגבוה בסמארטפונים. בנוסף לפיתוחים טכנולוגיים שמקורם ביפן, רוב גדול של האוכלוסייה מסתמכת במידה רבה על המכשירים הניידים לפעילויות שונות כגון הודעות, גלישה באינטרנט, קניות מקוונות ואפילו ביצוע תשלומים.

2. רשת סלולרית יעילה ואמינה: 

ביפן תשתית רשת התקשורת יעילה ואמינה ביותר. יפן מציעה כיסוי נרחב ומהירויות חיבור מהירות, המאפשרות חוויות תקשורת חלקות עבור אזורים עירוניים וכפריים כאחד. רשת חזקה זו תומכת בטכנולוגיות תקשורת שונות, כולל 4G ורשת 5G, מה שמבטיח חווית תקשורת חלקה וללא הפרעות.

3. תרבות קייטאי:

 ביפן יש תרבות טלפונים ניידים ייחודית הנקראת "תרבות קייטאי". קייטי זה בעצם טלפון סלולרי ביפנית, והתרבות מתייחסת לתכונות הייחודיות, המגמות וההתנהגויות הקשורות לשימוש בטלפון נייד ביפן. תרבות הקייטאי כוללת היבטים שונים, כגון שימוש נרחב באביזרים לטלפונים ניידים, דגש על התאמה אישית ושימוש נרחב באפלקציות כמו Line.

אינטרנט ביפן

1. אינטרנט במהירות גבוהה: 

יפן מתגאה באחד מחיבורי האינטרנט המהירים והאמינים בעולם. תשתית האינטרנט של המדינה תומכת בשירותי פס רחב מהירים במיוחד, ומציעה מהירויות הורדה והעלאה יוצאות דופן לעסקים ולמשקי בית.

2. סיבים אופטיים: 

יפן אימצה את טכנולוגיית הסיבים האופטיים באופן נרחב. חיבורי סיבים אופטיים מספקים גישה לאינטרנט  באופן מהיר ויציב להפליא, ומאפשר למשתמשים להזרים סרטונים באיכות גבוהה, לעסוק במשחקים אונליין ועוד. בתים ועסקים רבים ביפן נהנים מהיתרונות של חיבורי אינטרנט בסיבים אופטיים.

3. אינטרנט קפה (Manga Kissa): 

אינטרנט קפה, הידועים יותר בשם מנגה קיסה , הם מקומות מאוד פופולריים ביפן. בתי קפה אלו מציעים ללקוחות גישה לאינטרנט מהיר, מחשבים ומבחר רחב של מנגה (קומיקס יפני) לקריאה. בתי קפה אלו משמשים כחללים נוחים לאנשים שאולי אין להם גישה יציבה לאינטרנט בבית או למטיילים הזקוקים למקום זמני להשתמש באינטרנט, לשתות קפה ולהירגע.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם