מיאנמר

איך לחייג למינאמר?

קידומת: 94
קידומת לחיוג: 94 018
94
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
94
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג במינאמר ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

מינאמר, או בשמה הקודם "בורמה", היא מדינה מסתורית היושבת בדרום-מזרח אסיה, בין מדינות מוכרות כמו הודו, תאילנד וסין. היא אמנם לא יעד תיירותי מוכר, אך ברור כי היא מסתירה בתוכה תרבות עשירה ומגוונת בשילוב עם טבע שובב ומסקרן ואנשים אדיבים וחמים. כאשר תתכנו לבצע שיחה עם המדינה, חשוב כי תדעו מספר דברים, אותם נציג במאמר זה.

 

המדריך שלכם לשיחה למינאמר

במידה ואתם רוצים להתקשר למינאמר, הצעד הראשון הוא הבנה של קוד החיוג המדיני של המדינה (+95). במידה ותרצו לבצע את השיחה מישראל, או מכל יעד אחר בעולם שאינו שורר בגבולות המדינה, תידרשו להזין קוד זה לפני שאר ספרות החיוג. לאחר מכן, הזינו את קוד החיוג האיזורי\מקומי של יעד השיחה. לבסוף, הזינו את שאר הספרות של מספר הטלפון שלו, והתכוננו לבצע את השיחה.

 

לפני השיחה למינאמר – חשוב להקפיד

לפני שתחייגו למינאמר, ישנם כמה נקודות חשובות, אליהן מומלץ לשים לב. ראשית, וודאו כי הטלפון שבו אתם משתמשים מסוגל לבצע שיחות בין-לאומיות. שנית, בדקו את מצב האות באיזור בו אתם נמצאים. חשוב לוודא כי יש לכם קליטה מספקת לביצוע שיחה באיכות טובה. לאחר מכן, הקפידו לבדוק כי הפעלתם את האפשרות בטלפון לביצוע שיחות לחו"ל, וכי ספק הסלולר שלכם מאפשר בחבילה שרכשתם לבצע שיחות לחוץ לארץ. לבסוף, וודאו כי הפרש השעות אינו משפיע על השיחה. ההבדל בין ישראל למינאמר הוא 4 שעות קדימה, ועל כן, מומלץ לבצע את השיחה מהארץ  בשעות הבוקר המוקדמות (05:00-09:00) או לפני אחר הצהריים (13:00-15:00).

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על מינאמר שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, מינאמר היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על מינאמר:

 

תקשורת

  • ספקי התקשורת במינאמר: במינאמר, חברות התקשורת המובילות מספקות שירותי סלולר, גלישה באינטרנט ותשתיות תקשורת כלליות. בין החברות הללו, תמצאו שמות גדולים כמו "Telenor Mynamar", "MPT" (Mynamar Post and Telecommunications) ו"Ooredoo Mynammar". עם השנים, חברות אלו תרמו משמעותית לפיתוח התשתיות התקשורתיות שבמדינה, ועל כן, לפיתוח הטכנולוגי שבה.
  • תשתיות התקשורת הסלולריות המודרניות: במדינת מינמאר קיימות תשתיות תקשורת עדכניות ואיכותיות. אלו אמנם אינן תשתיות ברמה שאנו רגילים אליה בישראל (5G), אך הן מספקות די והותר בהיותן תשתיות מסוג 4G. עם ההתפתחות וההתפשטות הטכנולוגית, צפוי כי תשתיות אלו ימשיכו להתפתח. בעתיד, קיימות תוכניות להשמת תשתיות מודרניות בכלל הערים הגדולות שבמדינה.
  • הבדל איכות התקשורת בין האיזורים השונים: איכות תשתיות התקשורת במינאמר מצויה ברמות שונות, בהתאם לאיזור ולספק השירות. בערים הגדולות ובמרכזי התיירות העיקריים, ניתן למצוא קליטה ואות כמעט בכל רגע נתון. באיזורים הפחות מאוכלסים, ניתן למצוא קליטה בסופו של דבר, אך ייתכן כי משימה זו תיקח אנרגיה רבה וזמן מה.

 

אינטרנט

  • רשת האינטרנט במינאמר: רשת האינטרנט במינאמר היא כלי חשוב לתקשורת, לגישה למידע ולשינוע נתונים בכלל השווקים – מהאדם הקטן ועד לתעשיות הגדולות. הילכך, בערים המרכזיות, בהן קיים ריכוז גדול יחסית של תושבים, קיימת גישה לרשת Wi-Fi כמעט בכל רחוב ואיזור.
  • השימוש ברשת האינטרנט על ידי תושבי המדינה: מרבית האוכלוסיה במינאמר משתמשת ברשת האינטרנט על בסיס יום-יומי, לצורך גלישה ברשתות חברתיות (כמו TikTok, Youtube, Twitter וכד'), לשינוע נתונים, לביצוע עסקאות ולתקשורת מחוץ למדינה. הילכך, ברור כי התקשורת עם המדינה, כל עוד היעד אינו נמצא באיזור מרוחק יחסית ופחות מאוכלס שבה, יתאפשר ללא רבב.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם