סין

איך לחייג לסין?

קידומת: 86
קידומת לחיוג: 86 018
86
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
86
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בסין ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

סין היא מדינה ענקית שמתפרסת על שטחים עצומים ברחבי אסיה, ועד לאחרונה הייתה המדינה עם מספר התושבים הגדול ביותר בעולם, ועכשיו היא שניה רק להודו. סין עוברת מהפכה של ממש בשנים האחרונות בהפיכתה לאימפריה טכנולוגית עם שוק סלולרי עצום, ופיתוחים טכנולוגיים מואצים בעזרתה של הממשלה.

ישראלים רבים מייצרים טקסטיל ומוצרי טכנולוגיה שונים בסין, ועוד עסקים מסוגים שונים. אז אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לסין בשביל העסק שלך או שיש לך חבר שגר כרגע בסין, חיוני להזין את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים נוספים. הזנת הספרות הלא נכונות עלולה להוביל לניתוב השיחה שלך לנמען אחר או אפילו לארץ אחרת לגמרי, ולהביא לתסכול ובזבוז זמן מיותר.

 

מהם השלבים לחיוג נכון לסין?

כדי לבצע שיחה נכונה לסין, עליך לבצע כמה שלבים פשוטים. קודם כל, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי שלנו, חברת אקספון. מספר הגישה שלנו לשיחות בינלאומיות הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה עבור סין, שהוא 86. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של בייג'ינג הוא 10, וקידומת החיוג של שנגחאי הוא 21. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך שמתגורר בבייג'ינג הוא 123456789, חייג את המספר המלא באופן הבא: 0188610123456789.

 

מה אסור לשכוח?

חשוב לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

בכל מקרה אם אתה רוצה להיות בטוח שאתה עושה את הצעדים עמו שצריך אתה תמיד מוזמן להרים טלפון לשירות הלקוחות שלנו בכוכבית 018 ולקבל את כל המידע שאתה צריך בשביל לבצע את השיחה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על סין שלא ידעתם!

מכשירים ניידים בסין

 

1. שימוש נרחב בטלפונים ניידים: 

עם אוכלוסייה של למעלה מ-1.4 מיליארד אנשים, לסין יש את אחד משווקי הטלפונים הניידים הגדולים בעולם. נכון לשנת 2023, קרוב למיליארד אזרחים משתמשים בטלפון סלולרי בסין, מה שהופך אותה לשוק הסלולרי הגדול בעולם.

2. תשלום בסלולר:

 סין מובילה את העולם גם בתשלומים ניידים, כאשר למעלה מ-60% מהאוכלוסייה משתמשת באמצעי תשלום ניידים כגון Alipay או WeChat Pay לביצוע רכישות, בסין אין שימוש באפליקציות תשלום מערביות כמו גוגל פיי. בפועל תשלומים ניידים הפכו כה נפוצים שאפילו בדוכני רחוב אזרחי סין משתמשים בקודי QR כדי לשלם על המוצרים.

 

אינטרנט בסין

 

1. חומת האש הגדולה: 

ממשלת סין מתערבת רבות בתוכן הנגיש לאזרחיה באינטרנט, וישנן הגבלות רבות לגבי התוכן הנגיש בסין. חומת האש הגדולה היא השם שניתן למערכת המורכבת של צנזורה באינטרנט בסין, החוסמת גישה לאתרים זרים רבים ולפלטפורמות מדיה חברתית, כמו פייסבוק, טוויטר וגוגל. לכל אתרים אלו יש תחליפים בדמות אתרים סיניים שנשלטים על ידי הממשל.

2. משתמשי אינטרנט: 

למרות ההגבלות, לסין יש את המספר הגדול ביותר של משתמשי אינטרנט בעולם, עם למעלה מממליארד אנשים שמשתמשים באינטרנט נכון לשנת 2023. לסין יש גם את המספר הגבוה ביותר של משתמשי מדיה חברתית בעולם, עם למעלה ממליארד איש עם חשבון של רשת חברתית פעילה ברשתות חברתיות סיניות, פייסבוק חסום בסין כמובן.

 

תקשורת בסין

1. אפליקציות לשליחת הודעות:

 התקשורת בסין נשלטת על ידי אפליקציות הודעות כמו WeChat, שיש לה למעלה מ-1.2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים. WeChat היא יותר מסתם אפליקציית הודעות ומשמשת לכל דבר, מהזמנת טיסות ועד תשלום חשבונות, וכמובן גם היא נשלטת על ידי הממשלה ופעולתיה מנוטות בשביל למנוע כל פעילות פוליטית או מחתרתית.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם