סינגפור

איך לחייג לסינגפור?

קידומת: 65
קידומת לחיוג: 65 018
65
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
65
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בסינגפור ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

סינגפור היא מדינה מתקדמת עם טכנולוגיה רבה, וככזאת באופן טבעי ישראלים רבים נדרשים לחייג אליה לצרכים עיסקיים בדרך כלל. אז אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לסינגפור, חשוב לוודא שאתה מחייג את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. הזנת הספרות הלא נכונות עלולה לגרום לניתוב השיחה שלך לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, טעות מתסכלת שעלולה לעלות ביוקר.

אילו צעדים צריך לעשות על מנת להצליח להתקשר לסינגפור?

כדי לבצע שיחה נכונה לסינגפור, יש לבצע כמה שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו. בשביל לחייג דרך אקספון, עליך להשתמש בקוד הגישה 018. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה עבור סינגפור, שהוא 65. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר. לדוגמה, אזור החיוג של אזור המרכז הוא 6, וקידומת החיוג של אזור המזרח הוא 3. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789, חייג את המספר המלא באופן הבא: 018656123456789.

לא לשכוח לעשות בדיקה חוזרת

חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. "בזבוז" מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון. אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות לחברת אקספון כדי לבקש עזרה ולהבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על סינגפור שלא ידעתם!

כאמור, סינגפור היא מדינה מתקדמת ביותר מבחינת טכנולוגיה ותשתיות תקשורת. כתבנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים בסינגפור.

אינטרנט

1. מהירות הפס הרחב המהירה ביותר: 

לסינגפור יש את אחת מהירויות הפס הרחב המהירות בעולם, עם מהירות הורדה ממוצעת של 226.60 Mbps ומהירות העלאה ממוצעת של 216.69 Mbps.

2. יוזמת ה-Smart Nation: 

ממשלת סינגפור השיקה את יוזמת ה-Smart Nation כדי להפוך את כל המדינה לעיר חכמה. במסגרת היוזמה, הממשלה השקיעה רבות בבניית תשתית דיגיטלית איתנה כדי לספק קישוריות אינטרנט חלקה.

3. שיעור שימוש גבוה 

שיעורי השימוש הגבוהים באינטרנט בסינגפור תרמו לצמיחתם של מסחר אלקטרוני ועסקים מקוונים במדינה, כאשר עסקים רבים אימצו פלטפורמות מקוונות כדי להגיע ליותר לקוחות.

 

מכשירים ניידים:

1. שימוש גבוה בסמארטפון: 

לסינגפור יש את אחד משיעורי השימוש הגבוהים ביותר לסמארטפונים בעולם, כאשר כ-84% מהאוכלוסייה מחזיקים בסמארטפון.

2. תשלומים ניידים: 

תושבי סינגפור עושים שימוש נרחב בתשלומים ניידים, כאשר פלטפורמות פופולריות כמו PayNow, DBS PayLah ו-GrabPay צוברות תאוצה רבה בשנים האחרונות.

3. תוכניות ניידות ותחרות: 

שוק הסלולר של סינגפור הוא תחרותי ביותר, עם שלושה שחקנים מרכזיים – Singtel, StarHub ו-M1 – המציעים מגוון של תוכניות ניידות במחירים נוחים.

תקשורת:

1. מגוון שפות: 

לסינגפור יש ארבע שפות רשמיות – אנגלית, מלאית, מנדרינית וטמילית – מה שהופך אותה למדינה מגוונת מבחינה תרבותית שבה ניתן לתקשר בשפות שונות.

2. שימוש גבוה בסלולר ובאינטרנט: 

בשל השימוש הגבוה של סמארטפונים ואינטרנט במדינה, הסינגפורים מסתמכים במידה רבה על תקשורת סלולרית ומבוססת אינטרנט, כגון מדיה חברתית ואפליקציות הודעות.

3. פלטפורמות לשיחות וידיאו: 

מגפת הקורונה האיצה את האימוץ של שיחות ועידה בסינגפור, כאשר חברות רבות משתמשות בפלטפורמות כמו Zoom, Microsoft Teams ו-Skype כדי לנהל פגישות עסקיות מרחוק

4. טלפונים קווים

שיעורי השימוש בטלפון הקווי בסינגפור נמוכים ביותר, זה נובע בעיקר מהזמינות הנרחבת של טלפונים ניידים, המציעים קליטה טובה יותר ויותר תכונות מאשר תקשורת קווית.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם