פיליפינים

איך לחייג לפיליפינים?

קידומת: 63
קידומת לחיוג: 63 018
63
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
63
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בפיליפינים ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

איי הפיליפינים – אוצר טבעי של רצועות חופים טרופיים, יערות גשם ותרבויות מגוונות ועשירות. בעוד שתשובי האי מתגאים בטבעם המופלא והיפה, הם מתקרבים גם לאט לאט לסביבה טכנולוגית מודרנית ולתשתיות תקשורת עדכניות. אם אתם מתכננים לבצע שיחה לפיליפינים, המדריך הזה מותאם בדיוק בשבילכם.

 

המדריך שלכם לשיחה לפיליפינים

בכדי לבצע שיחה תקנית ותועלתית עם הפיליפינים, עליכם להזין מספק משתנים. ראשית, הזינו את קוד החיוג הייחודי למדינה (+63). בישראל, הקוד המקביל הינו +972. לאחר מכן, הזינו את קוד החיוג האיזורי (במידה וקיים) של מקבל השיחה. במדינתנו, קוד זה יהיה 09, 03 וכד'. לבסוף, הזינו את הספרות הנותרות ובצעו את שיחתכם. בכדי לבצע את השיחה ללא תקלות, מומלץ להקפיד אחר מספר קוים מנחים.

 

לפני השיחה לפיליפינים – חשוב להקפיד

הדבר הראשון שאליו צריך לשים לב בעת ביצוע שיחה לפיליפינים הינו, כמצופה, תקניות המספר שהזנתם. היות וקיימים שלושה משתנים שונים במספר הטלפון – קוד החיוג המדיני, קוד החיוג האיזורי והספרות הייחודיות למספר – קיים מרווח רחב לטעות. בדיקת ואימות הספרות שהזנתם תחסוך לכם משאבים רבים וכאב ראש של שיחה לא ליעד לא מדוייק. בנוסף, מומלץ לוודא כי הפרש השעות שבין ישראל לפיליפינים מאפשר את קבלת השיחה, וכי אינכם מבצעים אותה בשעה מאוחרת בלילה או בשעה מוקדמת בבוקר. שמירה על קוים מנחים אלו תוביל לביצוע שיחה לפיליפינים, ללא רבב!

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על פיליפינים שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, הפיליפינים היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על הפיליפינים:

 

תקשורת

  • תשתיות תקשורתיות עדכניות: הפיליפינים הן מדינה מובילה בפיתוח טכנלוגיות מתקדמות בתחום התקשורת, ביחס למדינות הסובבות אותה ואף ביחס לשאר המדינות בעולם. במדינה מיושמות תשתיות תקשורת מהמתקדמות ביותר שקיימות כיום בעולם – 5G! היות ותשתיות אלו מיושמות על ידי תושבי המדינה, ניתנת לשוהים בה גישה לנתונים סלולרים ותקשורת עם העולם הגדול, ללא קשיים או בעיות.
  • שימוש נרחב בטכנולוגיות סלולריות כשגרת חיים: למרות מיקום וסטטוס המדינה, שאינו בהכרח מעיד על קדמה, השימוש בטכנולוגיות סלולריות בפיליפינים מתבצע על בסיס יום-יומי ומכתיב את שגרת החיים של השוהים בה. חברות הסלולר במדינה מציעות גישה לתקשורת איכותית, ועל כן, כלל תחומי החדשות, המסחר, התקשורת והמדינה סובבים את תשתיות הרשת התקשורתית האיכותיות שקיימות בה.
  • ספקי התקשורת הסלולרית בפיליפינים: ישנה תחרות רבה בין חברות הסלולר השונות במדינה, אך ניכר כי מרבית המשתמשים בפיליפינים משתמשים בשירותי הסלולר של החברה הראשונה והגדולה בשוק – “Globe Telecom”. החברה מובילה במגמה זו, והכניסה לשגרת החיים של תושבי המדינה את רשת ה4G בעבר, ולאחרונה גם את רשת ה5G המבוקשת. במקביל לחברה זו, פועלות חברות נוספות כתחרות לה, מביניהן “Smart Communications” ו"Sun Cellular".

 

אינטרנט

  • הובלת האיזור הגאוגרפי בתשתיות אינטרנטיות: יחסית למדינות אחרות באיזורה הגיאוגרפי השוכנות לפיליפינים, השימוש ברשת האינטרנט שבמדינה נחשב למהפכני ומתקדם. המדינה שואפת לשמור על קו תקן של גלישה מאובטחת לחלוטין, גישה נוחה ואופטימלית ושימוש איכותי ותדיר לרשת האינטרנט. התשתיות האינטרנטיות שהוקמו במדינה מאפשרות לכלל אזרחיה, מבקריה והשוהים בה לבצע התקשרות אינטרנטית במגוון רבדים שונים בעודם נמצאים בפיליפינים.
  • שימוש מדיני ב"פייסבוק": תושבי מדינת הפיליפינים משתמשים ברשת החברתית "פייסבוק" בסדר גודל עצום. זהו אחד הלאומים הפעילים ביותר ברשת החברתית מבית "META". בשנת 2021, מעל לכ-76 מיליון אזרחי הפיליפינים נמדדו ותועדו כמשתמשים בה. כיום, פייסבוק משמשת את מרבית התושבים במדינה עבור ניהול אינטרקציה קבועה בתוכה ומחוץ לה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
אינדונזיה
אינדונזיה
62+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם