רוסיה

איך לחייג לרוסיה​?

קידומת: 7
קידומת לחיוג: 7 018
7
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
7
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ברוסיה​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אתם צריכים להתקשר לרוסיה? הגעתם למקום הנכון. קראו בזהירות את המדריך הבא מכיוון שחיוני לדעת את פורמט החיוג הבינלאומי הנכון. טעות בודדת בספרות עלולה להוביל לניתוב השיחה שלך למספר הלא נכון או אפילו למדינה אחרת. זה לא רק יכול להיות מתסכל אלא גם יקר במונחים של זמן וכסף.

לכן, חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. מומלץ להקדיש כמה שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד הנכון, אזור עיר/אזור וקידומת מדינה, וכמובן קידומות של אקספון. על ידי ביצוע השלבים שנדגים בהמשך המאמר, תוכל לחסוך לעצמך את הטרחה של צורך בחיוג חוזר או גרוע מכך, ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

 

אז מהי הדרך הנכונה לבצע שיחה בינלאומית לרוסיה?

כדי להתקשר לרוסיה מישראל, תחילה עליך לחייג את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון, שהוא 018. לאחר מכן, תצטרך להזין את מספר היעד, את העיר/אזור החיוג ואת קידומת המדינה. לדוגמה, נניח שאתה רוצה להתקשר לחבר במוסקבה שמספר הטלפון שלו הוא 123456789.

במקרה כזה, תצטרך להזין 018, הקידומת של 018, ולאחר מכן את קידומת המדינה (7) עבור רוסיה, ולאחר מכן את קידומת העיר/אזור החיוג.

(495, במקרה של אחד מאזורי החיוג במוסקבה), ולבסוף חייג 123456789. להלן דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 018749512345678, שימו לב שהספרות מסודרות משמאל לימין. זכור לבדוק שוב את המספרים לפני ביצוע השיחה כדי למנוע טעות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על רוסיה​ שלא ידעתם!

תקשורת:

 • שירות הדואר ברוסיה ידוע גם בשם puchta, שירות זה הוקם בתחילת המאה ה-18. זהו אחד משירותי הדואר הוותיקים והאמינים בעולם, עם רשת של למעלה מ-40,000 סניפי דואר ברחבי הארץ.
 • קידומת המדינה של רוסיה היא +7, ויש יותר מ-500 קידומי חיוג. המשמעות היא שיש קידומת חיוג ייחודית לכל אזור ברוסיה, לדוגמא רק למוסקבה עצמה יש שלושה אזורי חיוג שונים.
 • אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר ברוסיה היא טלגרם, אשר נוצרה על ידי היזם הרוסי פאבל דורוב בשנת 2013. היא ידועה בתכונות האבטחה שלה, כגון הצפנה מקצה לקצה, ונמצאת בשימוש על ידי אנשים רבים ברוסיה שרוצים לתקשר ללא חשש מפיקוח ממשלתי.
 • רוסית היא השפה המדוברת ביותר ברשתות החברתיות באירופה, עם כ-100 מיליון משתמשי מדיה חברתית בשפה הרוסית. זה מדגיש את הפופולריות הגבוה של רשתות חברתיות בקרב הרוסים ואת השפעתם על העולם הדיגיטלי.

 

אינטרנט:

 • לרוסיה יש את מספר משתמשי האינטרנט הגדול ביותר באירופה והיא שוק האינטרנט התשיעי בגודלו בעולם, עם למעלה מ-110 מיליון משתמשים. המשמעות היא שלאינטרנט יש השפעה משמעותית על החברה, התרבות והכלכלה הרוסית.
 • למרות מספר המשתמשים הגדול שלה, ממשלת רוסיה הידקה את השליטה באינטרנט בשנים האחרונות, כולל צנזורה ומעקב אחר פעילות באינטרנט.
 • Yandex, הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר ברוסיה, יש לו נתח שוק של 62%, בעוד שלגוגל יש רק כ-25%. זה מדגיש את החשיבות של חברות מקומיות בשוק האינטרנט הרוסי.
 • VKontakte, הוא אתר הדומה לפייסבוק, והוא הרשת החברתית הפופולרית ביותר ברוסיה, עם למעלה מ-70 מיליון משתמשים רשומים.

 

טלפון נייד:

 • ישנם למעלה מ-250 מיליון משתמשי טלפון סלולרי ברוסיה, עם למעלה מ- 170% מכשירי סלולר פעילים. המשמעות היא שרוסים רבים מחזיקים שניים או שלושה קווים שונים.
 • מותג הטלפונים הניידים הפופולרי ביותר ברוסיה הוא סמסונג, ואחריו אפל ו-Huawei. זה מצביע על העדפתם של הרוסים למותגים בינלאומיים, למרות שקיימים מכשירי טלפון מתוצרת רוסית.
 • רוסי ממוצע מבלה בסביבות 2.5 שעות ביום במכשיר שלו, כאשר מדיה חברתית ואפליקציות הודעות הן הפעילויות הפופולריות ביותר.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם