תאילנד

איך לחייג לתאילנד?

קידומת: 66
קידומת לחיוג: 66 018
66
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
66
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בתאילנד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

תאילנד היא יעד תיירותי פופולארי ביותר עבור המטייל הישראלי, איים כמו קו סמוי וקו פנגאן הפכו לשם נרדף לחופשה הישראלית המושלמת. כך שלא יוצא מן הכלל שאתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לתאילנד, אך שימו לב כי חיוני לחייג את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים.

הזנת הספרות הלא נכונות עלולה להוביל לניתוב השיחה שלך לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול ובזבוז זמן.

 

מה הם השלבים בשביל להתקשר לתאילנד?

כדי לבצע שיחה נכונה לתאילנד, יש לבצע כמה שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון. קוד הגישה של חברתנו אקספון, הוא 018 ויש לחייגו תחילה. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה של תאילנד, שהוא 66. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, הקידומת של בנגקוק היא 2, וקידומת החיוג של צ'אנג מאי היא 53. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא נמצא בבנגקוק, חייג את המספר המלא באופן הבא: 018662123456789.

 

מה חיוני לבדוק בכל פעם שמתקשרים?

חיוני לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות אלינו (חברת אקספון) ונשמח לסייע כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור כמו שצריך.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על תאילנד שלא ידעתם!

תאילנד היא מדינה בדרום מזרח אסיה עם אוכלוסייה של למעלה מ-69 מיליון איש. בשנים האחרונות עברה המדינה מהפכה משמעותית בכל הקשור לתקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים. הנה כמה עובדות מעניינות על תאילנד בנושאים אלו:

 

שימוש באינטרנט

 • שימוש גבוה באינטרנט במחשב:
  לתאילנד יש שימוש גבוה באינטרנט עם למעלה מ-50%. המשמעות היא שלמעלה ממחצית מאוכלוסיית המדינה יש גישה לאינטרנט.
 • שימוש במדיה חברתית:
  תאילנדים אוהבים מדיה חברתית. למעשה, לתאילנד יש את אחד משיעורי השימוש הגבוהים בעולם במדיה חברתית. על פי דיווח, לכ-90% ממשתמשי האינטרנט בתאילנד יש חשבונות מדיה חברתית.
 • שימוש באינטרנט סלולרי:
  השימוש באינטרנט סלולרי בתאילנד גדל במהירות. בשנת 2023, מספר משתמשי האינטרנט הסלולרי בתאילנד הגיע ל-60 מיליון, שהם כמעט 70% מהאוכלוסייה.

 

מכשירים ניידים

 • שימוש בסמארטפון:
  בתאילנד יש אחוז שימוש גבוה בסמארטפונים. כ-84% ממשתמשי האינטרנט בתאילנד ניגשים לאינטרנט דרך הסמארטפונים שלהם.
 • תשלום נייד:
  תשלום נייד צובר פופולריות בתאילנד. מספר שירותי תשלום ניידים כגון PromptPay, Rabbit LINE Pay ו-TrueMoney נמצאים בשימוש נרחב בתאילנד.
 • השקת 5G:
  תאילנד היא אחת המדינות הראשונות בדרום מזרח אסיה שהוציאה טכנולוגיית 5G. בשנת 2020, נציבות השידור והסלולר הלאומי של תאילנד העניקה רישיונות 5G לשלושה מפעילי סלולר גדולים במדינה.

 

תקשורת

 • שימוש גבוה בטלפונים ניידים:
  טלפונים ניידים נמצאים בכל מקום בתאילנד. במדינה יש שיעור שימוש של טלפונים ניידים, כשלמעלה מ-95% מהאוכלוסייה יש גישה למכשירים ניידים, שיעור זה מציב את תאילנד במקום הראשון מבחינת שימוש בסלולר בדרום מזרח אסיה.
 • אפליקציות העברת הודעות:
  אפליקציות הודעות כמו LINE ו-WhatsApp נמצאות בשימוש נרחב בתאילנד לתקשורת. למעשה, LINE היא אפליקציית המסרים הפופולרית ביותר בארץ, עם יותר מ-44 מיליון משתמשים.
 • שירותי שיחה דיגיטליים:
  שירותי שיחה על גבי האינטרנט כגון Skype ו-Zoom נמצאים בשימוש נרחב בתאילנד לתקשורת אישית ועסקית כאחד.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
בנגלדש
בנגלדש
880+
פיליפינים
פיליפינים
63+
ויאטנם
ויאטנם
84+
דרום קוריאה
דרום קוריאה
82+
מיאנמר
מינאמר
94+
אי חג המולד
אי חג המולד
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם