אוסטרליה

איך לחייג לאוסטרליה?

קידומת: 61
קידומת לחיוג: 61 018
61
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
61
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באוסטרליה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אוסטרליה היא מדינה ויבשת ענקיים שנמצאים באוקיינוס האטלנטי, אוסטרליה מיושבת מזה כמה אלפי שנים בידי ילידים עם תרבות ייחודית. תושבי אוסטרליה ידועים באהבתם לרוגבי, שזהו ספורט הדומה לפוטבול האמריקאי, רק עם חוקים שונים במקצת. בנוסף אוסטרליה ידועה גם בחיות המיוחדות שנמצאות רק באוסטרליה, מה שמביא תיירים רבים למדינה.

אז כשמדובר בביצוע שיחה בינלאומית לאוסטרליה, חיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי למנוע טרחה מיותרת או חיובים בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות עלול להוביל לניתוב השיחה שלכם לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, וכתוצאה מכך לתסכול ובזבוז זמן.

מה השלבים לחיוג נכון לאוסטרליה?

כדי לבצע שיחה מדויקת לאוסטרליה, יש סדרה של שלבים שעליכם לבצע. דבר ראשון וחשוב מאוד הוא לחייג את קוד הגישה של אקספון, המספר הוא 018.

לאחר מכן, הזינו את קידומת המדינה של אוסטרליה, שהוא 61. לאחר מכן, חייגו את אזור החיוג של העיר או האזור המתאים למיקום שאליו אתם  מתכוונים להתקשר. אזור החיוג משתנה בהתאם לאזור הספציפי, לדוגמה לסידני יש את קידומת החיוג 2, בעוד שלמלבורן יש את קידומת החיוג 3. לבסוף, חייג את מספר היעד.

אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בסידני, חייגו את המספר המלא כך: 018612123456789.

זכרו תמיד לבדוק שוב את המספרים שהזנתם לפני תחילת השיחה. קחו לכם כמה רגעים נוספים כדי לאמת את דיוק מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה יכולה למנוע את הצורך בחיוג חוזר או ביצוע בטעות שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון. אם אינכם בטוחים לגבי התהליך אל תהססו לפנות לחברתנו בטלפון- כוכבית 018. אנחנו יכולים להדריך אותכם בשלבים ולהבטיח שהשיחה שלכם תעבור בצורה חלקה ללא כל סיבוכים.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אוסטרליה שלא ידעתם!

תקשורת באוסטרליה

אחוז שימוש בסלולר:

  • לאוסטרליה יש את אחד משיעורי הבעלות על טלפונים ניידים מהגבוהים בעולם, עם שיעור שימוש של למעלה מ-90%. המשמעות היא שלרוב האוסטרלים יש מכשיר סלולרי בכיס.
  • השימוש במכשירים ניידים נפוץ, כאשר הסמארטפונים הם סוג המכשיר הסלולרי הנפוץ ביותר בשימוש בארץ. האוסטרלים מסתמכים מאוד על הסמארטפונים שלהם לפעילויות שונות, כגון גלישה באינטרנט, מדיה חברתית, העברת הודעות וגישה לאפליקציות.

קליטת אינטרנט:

  • אוסטרליה התקדמה משמעותית בהרחבת תשתית האינטרנט שלה. נכון לשנת 2023, ל-95% ממשקי הבית באוסטרליה יש גישה לאינטרנט, מה שמעיד על מדינה מתקדמת.
  • רשת הפס הרחב הלאומית (NBN) היא יוזמה מרכזית באוסטרליה שמטרתה לספק שירותי אינטרנט מהירים ואמינים יותר לאזורים עירוניים וכפריים כאחד. יוזמה זו מילאה תפקיד מכריע בשיפור מהירויות האינטרנט והנגישות ברחבי היבשת.

מדיה חברתית ותקשורת באינטרנט:

  • האוסטרלים הם משתמשים פעילים של פלטפורמות מדיה חברתית. אתרי הרשתות החברתיות הפופולריות ביותר באוסטרליה כוללים את פייסבוק, יוטיוב, אינסטגרם ו-WhatsApp. פלטפורמות אלו משמשות כערוצים עיקריים לתקשורת, שיתוף תוכן ושמירה על קשר עם חברים ובני משפחה.
  • כלי תקשורת מקוונים כגון שיחות וידיאו והודעות הפכו פופולריים יותר ויותר, במיוחד במהלך הקורונה. האוסטרלים אימצו פלטפורמות כמו Zoom, Microsoft Teams ו-WhatsApp ועבר לפגישות וירטואליות בעבור מפגשים הקשורים לעבוד בעיקר.

ילידים באוסטרליה:

  • אוסטרליה היא ביתם של תרבות ילידים עשירה ומגוונת. תקשורת בתוך קהילות ילידים כוללת לעתים קרובות פרקטיקות מסורתיות שונות, כגון סיפור סיפורים, אמנות, ריקוד ושירה, אשר נטועים עמוק במורשת התרבותית שלהם.
  • השימוש בטכנולוגיה ובפלטפורמות דיגיטליות גם סיפק הזדמנויות חדשות לקהילות הילידים לשמר ולשתף את השפות והידע התרבותי שלהן. צצו פלטפורמות מקוונות ואפליקציות לנייד המוקדשות לשפות ילידים ולחינוך תרבותי, המטפחות תקשורת וחיבור בין ילידי אוסטרליה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
​ניו זילנד​
​ניו זילנד​
64+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם