​ניו זילנד​

איך לחייג ל​ניו זילנד​?

קידומת: 64
קידומת לחיוג: 64 018
64
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
64
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ב​ניו זילנד​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

ניו זילנד ידועה בנופיה המרהיבים, ובמשיכתה של ישראלים רבים לטיולים ואף למגורים. אז אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לניו זילנד לחבר שמטייל או למשפחה שגרה שם, חיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי להבטיח שהשיחה שלך מכוונת לאדם הנכון ולהימנע מחיובים בלתי צפויים.

הזנת הספרות הלא נכונות עלולה להוביל לתסכול ובזבוז זמן, במיוחד אם השיחה שלך מועברת לאדם אחר או אפילו לארץ אחרת.

 

איך עושים את זה נכון?

כדי לבצע שיחה נכונה לניו זילנד, יש כמה שלבים שעליך לבצע. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו. קוד הגישה של אקספון הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה של ניו זילנד, שהוא 64. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם במיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של אוקלנד הוא 9, וקידומת החיוג של וולינגטון הוא 4. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר באוקלנד, עליך לחייג את המספר המלא באופן הבא: 018649123456789.

 

מה חשוב לעשות עוד?

חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. השקעת מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות לשירות הלקוחות של אקספון והם ישמחו להציע לך עזרה כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ​ניו זילנד​ שלא ידעתם!

תקשורת בניו זילנד:

 • ניו זילנד הייתה אחת המדינות הראשונות שהקימה תשתיות לרשתות 5G באופן מסחרי, כאשר Spark, Vodafone ו-2degrees יש כיסוי 5G בערים הגדולות.
 • השימוש בטלפונים קוויים ירד בחדות בשנים האחרונות, כאשר רק ל-40% ממשקי הבית יש כיום חיבור קווי. במקום זאת, טלפונים ניידים ושירותים מבוססי אינטרנט כמו Skype משמשים יותר לתקשורת.
 • שירותי החירום של ניו זילנד (משטרה, אמבולנס וכיבוי אש) משתמשים במספר יחיד (111) לכל מצבי החירום, מה שמקל על פנייה מהירה לשירות הנכון.
 • השימוש בתקשורת רדיו עדיין חיוני באזורים מרוחקים בניו זילנד, כמו בהרים או באיים נידחים. טייסים, ציידים ותרמילאים משתמשים במכשירי תקשורת רדיו כדי לשמור על קשר.

 

אינטרנט בניו זילנד:

 • ניו זילנד מדורגת במקום ה-18 בעולם בשימוש באינטרנט, כאשר ל-88% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט.
 • מהירות ההורדה הממוצעת עבור פס רחב קבוע בניו זילנד היא 103 Mbps, בעוד שמהירות ההעלאה הממוצעת היא 45 Mbps. זה מציב את ניו זילנד במקום ה-15 בעולם עבור מהירות פס רחב קבועה.
 • לניו זילנד יש את אחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של שימוש באינטרנט לקניות מקוונות, כאשר כ-80% מהתושבים ביצעו רכישה מקוונת ב-12 החודשים האחרונים.
 • בשנת 2019, ממשלת ניו זילנד השיקה את יוזמת הפס הרחב הכפרי , שמטרתה לספק אינטרנט מהיר לאזורים מרוחקים וכפריים במדינה.

 

מכשירים ניידים בניו זילנד:

 • בסביבות 96% מהניו זילנדים יש טלפון נייד, כאשר 71% משתמשים בסמארטפון.
 • בשנת 2022, פלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית ביותר בניו זילנד הייתה פייסבוק, עם כ-2.7 מיליון משתמשים. אינסטגרם ויוטיוב היו הפלטפורמות הפופולריות הבאות.
 • לניו זילנד יש תעשיית פיתוח אפליקציות משגשגת, עם מגוון חברות מקומיות המייצרות אפליקציות מצליחות לשווקים מקומיים ובינלאומיים כאחד.
 • השימוש במכשירים ניידים לבנקאות הפך לפופולרי יותר ויותר בניו זילנד, כאשר בנקים רבים מציעים אפליקציות סלולריות המאפשרות ללקוחות לנהל את חשבונותיהם, להעביר כסף ולבצע תשלומים בעזרת הסלולר בלבד.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
אוסטרליה
אוסטרליה
61+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם