אוסטריה

איך לחייג לאוסטריה?

קידומת: 43
קידומת לחיוג: 43 018
43
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
43
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באוסטריה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אוסטריה היא מדינה מתקדמת שנמצאת במרכז אירופה וחולקת גבולות רבים עם שכנותיה כמו גרמניה ושוויץ. בירתה וינה מושכת אנשים רבים בעקבות התרבות העשירה ואתריה המרשימים, בנוסף בעיר קיימת קהילה יהודית לא קטנה.

אז אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לאוסטריה, חשוב לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי למנוע בלבול או חיובים בלתי צפויים. שגיאה בחיוג המספרים עלולה להוביל להפניית השיחה לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, מה שיכול להיות די מתסכל ולא יעיל.

 

אז מה צריך לעשות?

כדי לבצע שיחה נכונה לאוסטריה, עליך לבצע מספר שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברתנו, אקספון. המספר שלנו הוא 018 ועליך לחיוג אותו קודם כל. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת המדינה של אוסטריה, שהוא 43. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למקום אליו אתה מתקשר.

לדוגמה, הקידומת של וינה היא 1, וקידומת החיוג של זלצבורג היא 662. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בוינה, חייג את המספר המלא באופן הבא: 01843123456789.

 

חשוב לזכור לוודא פעם נוספת את המספר- 

לפני ביצוע השיחה, מומלץ לבודק פעמיים את המספרים שהזנת. "בזבוז" מספר שניות בשביל  לאשר שהזנת את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שמשהו אינו כשורה, אתה תמיד יכול לפנות אלינו ולבקש סיוע כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות בכוכבית 018.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אוסטריה שלא ידעתם!

כתבנו עבורכם כמה עובדות מעניינות על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים באוסטריה:

 

1. תקשורת: 

כאמור, לאוסטריה יש תשתית תקשורת מודרנית ואמינה, עם אפשרויות שונות העומדות לרשות התושבים והמבקרים. שירות הדואר של המדינה, Austrian Post, מספקים מגוון מקיף של שירותי דואר ושליחויות, לרבות משלוחים באותו יום ומשלוחי אקספרס. לאוסטריה יש גם רשת טלפון קווית נרחבת, עם חברות רבות המציעות שירותים קוויים למשקי בית ועסקים.

 

2. אינטרנט: 

לאוסטריה יש תשתית אינטרנט מפותחת, עם אינטרנט מהיר זמין בכל רחבי המדינה. מהירות האינטרנט הממוצעת באוסטריה היא בסביבות 40 Mbps, מה שהופך אותה למדינה מהירות אינטרנט באיכות והספק גבוה. בנוסף, בתי קפה, מסעדות ומקומות ציבוריים רבים אחרים באוסטריה מציעים אינטרנט אלחוטי חינם, מה שמקל על המבקרים להישאר מחוברים בזמן נסיעה גם ללא קניית סים.

 

3. מכשירים ניידים:

 מכשירים ניידים נמצאים בתפוצה רחבה באוסטריה, כאשר כ-95% מהאוכלוסייה מחזיקים בטלפון נייד. למדינה יש שוק טלפונים ניידים תחרותיים ביותר, עם ספקים רבים המציעים תוכניות של שיחות ונתונים במחירים נוחים לצרכנים. בנוסף, ספקים רבים מציעים קליטה של 5G, מה שמקל על המשתמשים לגשת לאינטרנט מהיר במכשירים הניידים שלהם.

 

4. גופים ממשלתיים באינטרנט: 

אוסטריה עשתה צעדים משמעותיים ביישום שירותים באינטרנט, מה שמקל על התושבים לגשת לשירותי ממשל באופן מקוון. מערכת הזיהוי הדיגיטלית של המדינה, המכונה כרטיס האזרח האוסטרי, מאפשרת לתושבים לגשת בצורה מאובטחת למגוון שירותים ממשלתיים, כולל הגשת מס, שירותי בריאות והצבעה.

 

5. מדיה חברתית: 

מדיה חברתית פופולרית באוסטריה, כאשר כ-75% מהאוכלוסייה משתמשת בפלטפורמות מדיה חברתית. פייסבוק היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר, ואחריה אינסטגרם ויוטיוב. בנוסף, עסקים רבים באוסטריה משתמשים במדיה חברתית כדי להגיע ללקוחות, כאשר פלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם הן בחירה פופולרית לפרסום ושיווק.

 

6. קניות באינטרנט: 

קניות און-ליין פופולריות ביותר באוסטריה, כאשר כ-70% מהאוכלוסייה ביצעו רכישה מקוונת בשנה האחרונה. הקניות הפופולריות באוסטריה כוללות ביגוד והנעלה, מוצרי אלקטרוניקה וספרים. עסקים רבים באוסטריה מציעים אפשרויות של קנייה של שירותיהם ומוצריהם דרך האינטרנט.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם