אוקראינה

איך לחייג לאוקראינה?

קידומת: 380
קידומת לחיוג: 380 018
380
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
380
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באוקראינה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אוקראינה עברה בשנתיים האחרונות תהפוכות רבות בעקבות המלחמה המתמשכת עם רוסיה, אך עם זאת תשתית התקושרת שלה ממשיכה לעבוד, ואף דיפלומטים רבים חזרו לעבוד מתוך המדינה. אז אם אתה נמצא בישראל וצריך לבצע שיחה למשפחה או לחברים לאוקראינה, אז צריך לדעת לדעת את קודי החיוג הנכונים כדי להבטיח שהשיחה שלך תגיע לאדם שאתה מכוון אליו. כל טעות בתהליך החיוג עלולה להוביל להעברת השיחה לאדם או למדינה הלא נכונים, דבר שעלול להיות מתסכל ויקר.

לכן חיוני לבדוק שוב את המספרים לפני ביצוע השיחה. יש להקדיש לפחות מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה הנכונים, כמו גם את הקידומות הנדרשות של אקספון, כדי למנוע צורך בחיוג חוזר למספר או ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

 

אז איך עושים את זה נכון?

אז איך מחייגים נכון לאוקראינה? כאשר אתה מתקשר מישראל. תצטרך לחייג קודם כל את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון, שהוא 018, ואחריו קוד המדינה של אוקראינה, שהוא 380. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר/אזור, שבדרך כלל נע בין שתיים לארבע ספרות, ולבסוף, מספר היעד.

לדוגמה, אם אתה רוצה להתקשר למישהו בקייב (קוד חיוג 44) עם מספר הטלפון 123456789. אז המספר המלא לחיוג מטלפון נייד או קווי יהיה 01838044123456789. יש לזכור להזין את הספרות משמאל לימין בסדר הנכון.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אוקראינה שלא ידעתם!

1. שימוש גבוה בטלפון סלולרי: 

לאוקראינה יש שיעור גבוה של שימוש במכשירים ניידים, עם למעלה מ-60 מיליון מנויי טלפון סלולרי במדינה. מדובר אחוז ניכר מהאוכלוסיה שמשתמש בסלולר של למעלה מ-140%, מה שאומר שאזרחים רבים משתמשים ביותר מקו טלפון אחד.

 

2. התקדמות האינטרנט:

 השימוש באינטרנט באוקראינה גדל במהירות בעשור האחרון. נכון לשנת 2023, למעלה מ-60 מיליון אוקראינים משתמשים באינטרנט, ולמעשה הם מהווים למעלה מ-98% מהאוכלוסייה.

 

3. רשתות חברתיות: 

האוקראינים אוהבים להשתמש במדיה חברתית, עם למעלה מ-17 מיליון משתמשים פעילים בפייסבוק בלבד. פלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר באוקראינה הן פייסבוק, אינסטגרם ולבסוף גם TikTok.

 

4. תשתית תקשורת מתקדמת: 

לאוקראינה יש תשתית תקשורת מפותחת, עם טכנולוגיות חדישות כמו רשתות 4G ו-5G שזמינות ברוב הערים. זה מאפשר למדינה לשמור על קליטה באיכות גבוהה ולספק גישה לאנשים רבים לאינטרנט מהיר.

 

5. תעשיית טכנולוגיה צומחת: 

אוקראינה היא ביתה של תעשיות טכנולוגיה משגשגות, תעשייה שנהנתה מפריחה במהירות בעשור האחרון. באוקראינה יש הרבה אנשי תוכנה וטכנולוגיה מיומנים והיא חממה לחברות טכנולוגיה מצליחות רבות.

 

6. מספר שפות מדוברות: 

אוקראינה היא מדינה בעלת מספר שפות מדוברות, כאשר אוקראינית ורוסית הן השפות המדוברות ביותר. זה הוביל לביקוש לשירותי תקשורת בשתי השפות, וספקי תקשורת רבים מציעים שירותי תמיכת ללקוחות בשפות אלו.

 

7. אתגרי אבטחת סייבר: 

אוקראינה התמודדה עם מספר אתגרי אבטחת סייבר בשנים האחרונות, כולל התקפות סייבר בקנה מידה גדול על מוסדות ממשלתיים ותשתיות אזרחיות, ככל היותר מהממשל הרוסי. עם זאת, המדינה פיתחה גם תעשיית אבטחת סייבר משגשגת, עם חברות רבות המספקות שירותים כגון זיהוי פלילי דיגיטלי, אבטחת רשתות והערכת פגיעות. עובדה זו מסייעת רבות במאבקה של אוקראינה ברוסיה.

 

8. שירותי תקשורת זולים: 

שירותי תקשורת באוקראינה זולים יחסית למדינות אחרות באירופה. זה מאפשר לאזרחים לקבל שירותים שונים וקליטה סלולרית בכל רחבי המדינה במחיר נמוך.

 

9. קניות באינטרנט: 

המסחר המקוון באוקראינה צמח במהירות בשנים האחרונות, כאשר יותר מ-20 מיליון אוקראינים ביצעו רכישות מקוונות בשנת 2022. הגדילה המשמעותית בשנים האחרונות התרחשה תודות לזמינות הגבוהה של אינטרנט מהיר ואפשרויות תשלום ניידות.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם