Azerbaijan

איך לחייג לאזרבייג'ן?

קידומת: 994
קידומת לחיוג: 994 018
994
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
994
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באזרבייג'ן ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

במערב אסיה, במעמקי הקווקז, שוררת לה מדינת אזרבייז'ן – מדינה משמעותית בגודלה, בה תמצאו תרבות עשירה ומרתקת, הסיטוריה עממית ואנשים מלאי צבע. לא כל יום יצא לנו לבצע שיחה עם אזרבייז'ן, ועל כן, כאשר נרצה לתקשר עם אזרחים השוהים בה, חשוב שנכיר מספר פרמטרים, מביניהם קוד החיוג המדיני של המדינה (+994), חוקי התקשרות עליהם חשוב להקפיד, וסיום – עובדות מעניינות על התקשורת והאינטרנט במדינה.

 

המדריך שלכם לשיחה לאזרבייז'ן

אזרבייז'ן, מדינה משמעותית בחבל קווקז, בה ניתן לראות את החיבור ההדוק שבין העבר להווה. על מנת לבצע שיחה עם אזרחי אזרבייז'ן, עם מבקרים שמטיילים בה או עם כל קהל יעד השוהה בין גבולותיה, יש לציית לכמה הנחיות. תחילה, עלינו להזין את קוד החיוג המדיני שלה (+994). לאחר מכן, יש להזין קוד עיר, איזור או מיקוד, המעיד על מיקום קהל היעד לשיחה. לבסוף, יש לוודא כי כלל הפרטים שהזנו מדוייקים ונכונים.

 

לפני השיחה לאזרבייז'ן – חשוב להקפיד

לפני שנבצע את השיחה עם אזרבייז'ן, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים. ראשית כל, חשוב לוודא כי כלל הנתונים שהזנו נכונים – קוד החיוג הייחודי למדינה (+994), קוד המיקוד (עיר, איזור וכד') וכלל הספרות שמופיעות לאחר מכן. ביצוע בדיקות אלו יחסוך לכם משאבים רבים בהיבט של זמן וכסף, ועל כן – חשוב לבצע בדיקות אלו בכדי לחסוך כאב ראש בהמשך הדרך!

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אזרבייג'ן שלא ידעתם!

כפי שצויין לעיל, אזרבייז'ן היא מדינה מיוחדת במינה. מעבר לתקשורת הייחודית שלה, לספקי האינטרנט המרתקים שלה ולתרבות הצבעונית שלה, להלן מספר עובדות מעניינות שלא ידעתם על אזרבייז'ן:

 

תקשורת

  • תשתיות תקשורתיות: התשתיות התקשורתיות באזרבייז'ן מתקדמות ומתפתחות תמידית – היות וזוהי אינה מדינה מרכזית או עשירה, הדגש על פיתוח התשתיות הדיגיטליות, טכנולוגיות וסלולאריות השונות שלה נמצאת במרכז התוכנית הממשלתית שלה. נכון להיום, המדינה מחזיקה תשתיות סלולאריות מתקדמות (4G ו5G), חיבור מהיר לאינטרנט בכלל רחבי המדינה, פיתוח אפליקציות תקשורתיות ועוד.
  • נגישות תקשורתית במרבית אזורי המדינה: למרות היות המדינה פחות מפותחת ביחס לשאר מדינות המערב, אזרבייז'ן מצליחה לשמור על נגישות לתשתיות תקשורתיות במרבית אזוריה השונים. מצב התקשורת הסלולארית מרשים ואף ראוי להערצה – מעל לכ90% מאזרחי המדינה נגישים ומשתמשים באופן קבוע בתשתיות הסלולאר השונות!
  • שימוש יום-יומי בתקשורת, ברמה כמעט מערבית: בחיי היום יום במדינתו הקטנה, אנו משתמשים במכשיר הסלולארי באינסוף רגעים קטנים. לעומת זאת, במדינות בחבל קווקז, בהן האקלים קשה והפיתוח המדיני והאזרחי לרוב מצומצם, זוהי אינה עובדה מובנת מאליו. האמנם – באזרבייז'ן, השימוש במכשירים סלולאריים מהווה חלק גדול מהיום יום של אזרחיה – שימוש באפליקציות סלולאריות משמש לתשלום חנייה, להזמנת תחבורה ציבורית, לחיבור בזמן אמת עם המשפחה, לפעולות עסקיות שונות ועוד.

 

אינטרנט

  • ספקי האינטרנט באזרבייז'ן: חברת "AzTelecom" הינה הספק המרכזי לתשתיות תקשורת ואינטרנט במדינה. חברה זו הפיקה פרויקט חדשני בשם " Barama Innovation and Entrepreneurship Center", שמטרתו לתמוך בפיתוח טכנולוגי וביזמות תעשייתית. AzTelecom סיפקה את התשתית לפרוייקט זה, שמסייע לחברות טכנלוגויות צעירות לפתח פתרונות חדשניים לסוגיות תקשורת ואינטרנט, ולשנות את דינמיקת הטכנולוגיה המתפתחת תמידית באזרבייז'ן.
  • תקשורת אינטרנטית בשגרה: באזרבייז'ן, התקשורת האינטרנטית משפיעה על החיים היום-יומיים של אזרחיה באופן משמעותי. המדינה יזמה ופיתחה אפליקציה חדשנית לביצוע שירותי ממשלה בסביבה מקוונת, המאפשרת הוצאת דרכונים דיגיטליים, הגשת בקשות למסמכים רשמיים באופן מגוון ועוד. המעבר המתון שאזרבייז'ן מבצעת, ממדינה "עתיקה" למדינה חדשנית ומתקדמת, מקנה לה את תשתיות התקשורת והאינטרנט האופטימליות לתקשורת בתוך המדינה, ומחוץ לה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם