איטליה

איך לחייג לאיטליה?

קידומת: 39
קידומת לחיוג: 39 018
39
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
39
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באיטליה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

איטליה היא יעד תיירותי מדהים ביופיו, בין אם את מאוהבי האוכל האיטלקי, או שהנופים המדהימים של הדולמטים מושכים אותם, זהו יעד פופלארי ביותר. כך שיוצא שפעמים רבות עליכם צריך לבצע שיחה בינלאומית, ועל כן צריך לדעת את החיוג הנכון  כדי למנוע בלבול או הוצאות מיותרות. חיוג למספר לא נכון או רשימה לא מדוייקת של סדרת הספרות עלולים לגרום לשיחה שלך להגיע למקום אחר לגמרי, מה שיוביל לבזבוז זמן  וכסף.

כדי להבטיח שאתם מחייג את הספרות הנכונות, חיוני לבדוק את המספרים הנכונים  שמזינים לפני ביצוע שיחה. יש להקדיש עוד כמה רגעים כדי לאשר שיש את מספר הטלפון הנכון, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה, יחד עם כל הקידומות של אקספון כמובן.

 

אז איך מתקשרים לאיטליה בצורה נכונה?

 דבר ראשון, צריך לדעת את מספר הגישה של חברת הטלפון לשיחות בינלאומיות. במקרה של אקספון צריך לחייג תחילה את הספרות 018. לאחר מכן, יש לחייג את קידומת המדינה של איטליה, שהוא 39, ואחריו הקידומת של העיר., נגיד  ואתה רוצה להתקשר למישהו ברומא, קידומת החיוג היא 06. ואז לאחר השלבים הללו , יש לחייג את מספר הטלפון הרצוי.

לדוגמה, אם ברצונך להתקשר לחבר עם המספר 123456789, חייג את הקידומת של חברת אקספון (018), אחריה זה את קידומת המדינה של איטליה (39), ואז את אזור החיוג עבור רומא (06), ואת מספר יעד (123456789). בסופו של דבר המספר יראה ככה 0183906123456789

 

שימו לב:

חשוב לזכור שסדר של הספרות הוא משמאל לימין, ובנוסף יש לבדוק לפחות  פעמיים את המספרים לפני ביצוע השיחה ולראות שהמספר תקין.

אם לא הבנתם את ההסבר, תתקשרו לאקספון ובקשו עזרה כדי להימנע מטעויות לא נעימות. כדאי לזכור שהקדשת זמן בשביל לוודא שיש את המספר הנכון יחסוך לך את הטרחה של חיוג חוזר או חיוג בטעות אומללה לאדם הלא נכון.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על איטליה שלא ידעתם!

איטליה היא מדינה של תרבות עשירה  והיסטוריה מפוארת, בנוסף היא גם ידועה בנופיה היפים, האוכל הטעים ואנשי האמנות והמוזיקה. כאשר באים לדבר על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים, יש כמה עובדות מעניינות שכדאי לעסוק בהם.

 

אינטרנט ופס רחב

1. מהירויות אינטרנט מהירות: 

לאיטליה יש מהירויות אינטרנט גבוהה יחסית לשאר העולם,  עם מהירות ממוצעת של 55 מגה בייט לשניה, ומהירות של האעלה של 25 מגה בייט לשניה. 

2. סיבים אופטיים: 

איטליה מתקדמת בטכנולוגיית סיבים אופטיים שהולכים וצוברים תאוצה עם הזמן, על פי הנתונים האחרונים יותר מ- 70 אחוז ממשקי הבית באיטליה מחוברים לסיב אופטי.

 

מכשירים ניידים

1. שימוש הולך וגובר בטלפון סלולרי: 

איטליה מובילה בשימוש במכשירים ניידים ברחבי אירופה. כ-45 מיליון משתמשים איטלקיים עושים שימוש בטלפון סלולרי לפחות פעם ביום.

2. תשלומים דרך הנייד: 

ככל שחולפות השנים איטליה צוברת תאוצה גם בתשלומים בטלפונים הניידים, התשלומים ניתנים לעשות בחנויות רבות דרך אפליקציות שונות כגון גוגל פיי ודומיו. והם לוקחים חלק גדול בתעשיית התשלומים.

3. תשלום מראש על חבילות אינטרנט:

רוב אוכלוסיית איטליה משתמשת בתשלומים מראש עבור חבילת הסלולר האינטרנטית, זאת בניגוד למדינות שונות בהן משלמים על כל שימוש בנפרד.

 

תקשורת

1. מדיה חברתית: 

פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר הם פלטפורות פופולריות ביותר, ומשמשות אזרחים איטלקיים רבים. בין השימושים הנפוצים הם קבוצות פייסבוק סביב תחביבים ויצירת רשתות חברתיות שונות.

2. שימוש בוואטסאפ: 

אפליקציית המסרים המידיים הפופולרית ביותר היא וואצ אפ בדומה לישראל, איטלקיים רבים מחזיקים במשתמש פעיל בוואצאפ ושולחים את רוב ההודעות דרכו. עם זאת גם טלגרם נמצאת בשימוש נרחב באיטליה, ומשתמשים רבים מחזיקים גם בחשבון טלגרם פעיל.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם