גרמניה

איך לחייג לגרמניה?

קידומת: 49
קידומת לחיוג: 49 018
49
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
49
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בגרמניה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

חיוג לגרמניה: איך לחייג לגרמניה

גרמניה היא מדינה מתקדמת טכנולוגית שנמצאת במרכז-מערב אירופה. למעשה כלכלת המדינה נחשבת מהחזקות באירופה והיא מובילה בתחומים טכנולוגים רבים. ברלין נחשבת כיעד שמושך ישראלים רבים לטיול בה ולהתגורר בה בשל המחירים הנמוכים ביחס לישראל. אז אם אתה נמצא בישראל וצריך להתקשר לחבר שעשה רלוקיישן לגרמניה, חשוב לדעת מהי הדרך הנכונה לחייג אליו. טעות בסדרת הספרות עלולה להוביל להעברת השיחה לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת לגמרי ולגרור חיובים מיותרים. זה לא רק יכול להיות מתסכל, אלא זה יכול גם לעלות לך זמן וכסף.

לכן, חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה הנכונים, כמו גם את קידומות חברת הטלפון, יכולה לחסוך לך את הטרחה של צורך לחייג שוב את המספר או לבצע שיחה בינלאומית אל האדם הלא נכון.

אז איך מתקשרים לגרמניה בצורה נכונה?

ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו. הקוד עבור אקספון הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את מספר היעד, את קידומת העיר/אזור ואת קידומת המדינה. לדוגמה, אם ברצונך להתקשר לחבר בברלין, ומספר הטלפון שלו הוא 123456789, תחייגו את הקידומת של חברת הטלפון אקספון (018), ולאחר מכן את קידומת המדינה עבור גרמניה (49), ולאחר מכן את העיר/ אזור חיוג (30 לברלין), ולבסוף חייג את מספר היעד (123456789).

הנה דוגמה לביצוע השיחה ממכשיר נייד: 0184930123456789. חשוב לציין שסדר הספרות הוא משמאל לימין. זכור לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. אם יש לך ספקות, בדוק איתנו ונשמח לסייע לך בכל דרך כדי להימנע מטעויות יקרות ולא נצרכות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על גרמניה שלא ידעתם!

גרמניה היא מדינה מתקדמת מבחינה טכנולוגית, ולאזרחיה יש גישה לרשתות תקשורת איכותיות. הנה כמה עובדות מעניינות על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים בגרמניה:

 

תקשורת:

  • בגרמניה, טלפונים קוויים עדיין קיימים בבתים רבים. זאת אומרת שלמשקי בית רבים עדיין יש טלפון קווי, שבו הם משתמשים עבור שיחות טלפון.
  • הגרמנים הם אנשים "דוגריים" שמעריכים ישירות וכנות, ולעשה מקובל מאוד לחייג אחד לשני ולא לתקשר רק בהודעות. זאת בשונה מישראל בה יותר ויותר אנשים נמנעים משיחות קוליות.
  • בגרמניה עדיין תמצאו אנשים רבים שמשתמשים בפקס, ולמעשה היא אחת הצרכניות הגדולות בעולם של מכשירי פקס. למרות היותה טכנולוגיה מיושנת, עסקים רבים בגרמניה עדיין מסתמכים על פקסים לצורך תקשורת.

 

אינטרנט:

  • לגרמניה יש תשתית אינטרנט חזקה, כשלמעלה מ-90% ממשקי הבית יש גישה לאינטרנט מהיר.
  • ספקית שירותי האינטרנט הפופולרית ביותר בגרמניה היא Deutsche Telekom, עם נתח שוק של למעלה מ-40%.
  • הגרמנים אוהבים מאוד להשתמש במדיות חברתיות, כאשר פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר פופולריות מאוד. עם זאת, הגרמנים נוטים להיות זהירים יותר לגבי הפרטיות והאבטחה באינטרנט.

 

מכשירים ניידים:

  •  לגרמניה יש את אחד מאחוזי השימוש הגבוהים ביותר של טלפונים ניידים באירופה, עם למעלה מ-83 מיליון מנויים פעילים לנייד.
  • אפל וסמסונג הם מותגי המכשירים הניידים הפופולריים ביותר בגרמניה, ואחריהם Huawei, Xiaomi וסוני.
  • גרמנים נוטים להשתמש במכשירים הניידים שלהם למגוון משימות, כולל קניות באינטרנט, בנקאות ורשתות חברתיות, מה שהופך אותם לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלהם.

 

לסיכום, גרמניה היא מדינה מתקדמת מבחינה טכנולוגית עם רשת תקשורת חזקה, אינטרנט מהיר ונוכחות חזקה של מכשירים ניידים. העדפתם של הגרמנים לכנות ולתקשורת ישירה מתורגמת להרגלי התקשורת הדיגיטלית שלהם, מה שגורם להם להיות זהירים לגבי הפרטיות והאבטחה המקוונת שלהם, ורצונם לקיים שיחות קוליות ולא רק להתכתב.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם