אִיסלַנד

איך לחייג לאיסלנד?

קידומת: 354
קידומת לחיוג: 354 018
354
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
354
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באיסלנד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

איסלנד – מדינה מדהימה בצפון האוקיינוס האטלנטי. זוהי מדינה משמעותית, חסרת תקדים וייחודית במינה. היופי הבלתי מתפשר, האקלים המיוחד ושלל האטרקציות שהיא מציעה, הופכים אתה ליעד תיירותי נחשק ולוהט. בכדי לבצע תקשורת עניינית, מדוייקת וללא רבב איתה, מומלץ להכיר את דרכי ההתקשרות השונות במדינה – ועל כך (ועוד) נרחיב במאמר זה.

 

המדריך שלכם לשיחה לאיסלנד

על מנת להתקשר עם ובאיסלנד, מומלץ, תחילה, להכיר את קוד הגישה הבינלאומי של המדינה (+354). לאחר שהזנתם את קוד החיוג, יש להזין את קידומת העיר, האיזור או המיקום איתו תהיו מעוניינים לתקשר. כמו במדינות אחרות, הקידמות תתעדכן בהתאם למיקום אליו תתקשרו. התקשורת באיסלנד כוללת התקשרות טלפונית, הודעות טקסט, רשתות חברתיות (Whatsapp, Facebook וכד') ועוד מגוון צינורות התקשרות שונים.

 

לפני השיחה לאיסלנד – חשוב להקפיד

לפני שתתקשרו עם איסלנד, חשוב לוודא כי המספרים שהזנתם נכונים, ולבדוק את קידומת החיוג אותה הזנתם – חשוב ואף הכרחי שתהיה נכונה. כמו כן, חשוב לשים דגש על בדיקת המיקוד שהזנתם, בהתאם לעיר, לאיזור או למיקום איתו אתם שואפים לתקשר. מומלץ להשקיע זמן נוסף בבדיקה של פרטים אלו, בכדי לחסוך תקלות בהמשך ההתקשרות שיעלו לכם במשאבים יקרים (זמן, כסף וכד'). הקפדה על דגשים אלו תבטיח תקשורת חלקה ומוצלחת עם אנשי מדינת איסלנד – תושבים, תיירים, מטיילים וכן הלאה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על איסלנד שלא ידעתם!

תקשורת

  • חברת התקשורת באיסלנד: חברת התקשורת הגדולה באיסלנד הינה "Smiinn". חברת סלולאר זו מובילה את תחום התקשורת הסלולארית באיסלנד – היא מספק גישה נוחה להתקשרות במדינת איסלנד ובאיים המקיפים אותה. בנוסף לשירותי הטלפון הנייד, החברה מספקת גם שירותים המאפשרים שיחות בינלאומיות מ-, ול-איסלנד.
  • זכויות אזרחי איסלנד בפן התקשורתי: עובדה מעניינת נוספת לגבי התקשורת באיסלנד הינה התייחסותה המעמיקה בנוגע לזכויות האזרחים בזירה הדיגיטלית. בשנת 2010, התקיים עדכון משמעותי בחוקי הפרטיות והגנת המידע באיסלנד, הדורש מארגונים פרטיים וציבוריים לדווח על הפרת פרטיות ברשת האיסלנדית. על כן, הביטחון בעת שימוש בכלי התקשורת השונים במדינה הינו קו מנחה, עליו נדיר שעוברים. הילכך, תושבי איסלנד ומטייליה נהנים מתקשורת פשוטה, בטוחה, אופטימלית ואף אידאלית.
  • תקשורת חברתית באיסלנד: התקשורת החברתית באיסלנד פופלארית ומהווה עמוד יסוד לתקשורת בתוך ומחוץ למדינה. מיליוני תושבי המדינה משתמשים, באופן כמעט גורף, ברשתיות החברתיות השונות (Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp וכד'). הרשתות החברתיות הללו מהוות כלי חשוב לשיתוף חווית, חדשות ולתקשורת עם חברים ומשפחה במהלך השהייה באיסלנד – לתיירים, לתושבים, בתוך המדינה ומחוצה לה.

אינטרנט

  • טכנולוגיה מתקדמת: האינטרנט באיסלנד פועל בביסוס על טכנולוגיות מתקדמות שונות, המאפשרות את הפעילויות היום-יומיות שנעשות באמצעות רשת האינטרנט. ביסוס זה של האינטרנט באיסלנד מאפשר לאזרחיה ולמבקריה ליהנות מחוויות דיגיטילות מהירות ואיכותיות. כמו כן, ניתנת לנוכחים בה האפשרות לתקשר בתוך המדינה ומחוץ לה בצורה קלה, מדוייקת, סדירה ובטוחה.
  • תשתיות אינטרנט באיסלנד: תשתית האינטרנט המתקדמת והמהירה באיסלנד מקנה גם יתרון תחרותי בתחום הטכנולוגיה והתקשורת העולמית. היכולת לספק תקשורת מהירה ואמינה בזירה הבינלאומית מאפשרת לאיסלנד להוות שותף פעיל וחשוב בתחומי העסקים, המדע והתרבות ברחבי העולם. על כן, התקשורת עם איסלנד הינה פשוטה, יעילה ונוחה, כלפי פנים וכלפי חוץ.
  • גישה פתוחה לאינטרנט: איסלנד ידועה בגישתה הפתוחה לאינטרנט, המוקנה לכלל אזרחיה, תושיבה, מבקריה וכלל השוהים בתחומיה הגולשים על הרשת המקומית שלה. כמו כן, חופש הביטוי במדינה הוא כמעט וטוטאלי – ועל כן ניתנת הזכות לכל הגולשים ברשת שלה לתקשר בצורה חופשיה, פתוחה ונוחה.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם