​אירלנד

איך לחייג ל​אירלנד?

קידומת: 353
קידומת לחיוג: 353 018
353
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
353
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ב​אירלנד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אירלנד היא מדינה עם תרבות מרתקת השוכנת בקרבת האי הבריטי, בעקבות מאבקים ושינויים גאו-פולטיים היא נחצתה לשניים, לצפון אירלנד ודרום אירלנד. אך כיום אין למעשה כל-כך משמעות לפיצול זה. אז אם אתם צריכים לבצע שיחה בינלאומית לאירלנד, חשוב לוודא שאתם מחייגים את רצף המספרים הנכון כדי למנוע חיובים לא רצויים או אי נוחות. חיוג למספרים הלא נכונים עלול להוביל לניתוב השיחה שלכם לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול ולבזבוז זמן.

 

איך מתקשרים נכון?

כדי לבצע שיחה נכונה לאירלנד, יש לבצע מספר שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. במקרה של אקספון קוד הגישה הוא 018, ויש לחייגו תחילה.  לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה של אירלנד, שהוא 353. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של דבלין הוא 1, וקידומת החיוג של קורק היא 21. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בדבלין, חייג את המספר המלא באופן הבא: 0183531123456789.

 

חשוב לזכור לבדוק שוב

בדקו תמיד את המספרים שהזנתם לפני ביצוע השיחה. השקעה של מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה לחסוך ממכם צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינכם בטוחים לגבי התהליך או שיש לכם ספקות, אתם תמיד יכולים לפנות לחברת אקספון ולבקש עזרה כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור בצורה חלקה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ​אירלנד שלא ידעתם!

תקשורת באירלנד:

 

1. שימוש בטלפון: 

באירלנד יש שיעור גבוה של שימוש בטלפון קווי, כאשר ל-44.3% ממשקי הבית יש חיבור קווי בשנת 2023. עם זאת, טלפונים ניידים הפכו לאמצעי התקשורת העיקרי עבור אזרחים אירים רבים.

2. שירות הדואר:

 שירות הדואר האירי, An Post, מפעיל למעלה מ-1,100 סניפי דואר ברחבי הארץ, מה שהופך אותו לאחד משירותי הדואר הנגישים ביותר בעולם.

3. שימוש במדיה חברתית: 

פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם נמצאות בשימוש נרחב באירלנד, כאשר 3.6 מיליון אזרחים אירים משתמשים בפייסבוק בלבד.

 

אינטרנט באירלנד:

 

1. שימוש באינטרנט: 

נכון לשנת 2023, ל-92% מהאוכלוסייה האירית יש גישה לאינטרנט, מה שהופך אותה לאחת המדינות המחוברות ביותר באירופה.

2. מהירות פס רחב: 

לאירלנד מהירות פס רחב ממוצעת של 74.39 Mbps, שהיא גבוהה מהממוצע העולמי שעומד על 46.25 Mbps.

3. צמיחה במסחר באינטרנט:

 אירלנד ראתה צמיחה משמעותית במסחר האלקטרוני, כאשר המכירות המקוונות מהוות 36% מכלל המכירות במדינה בשנת 2022.

4. שירותי ענן: 

אירלנד היא מרכז חשוב לשירותי הענן, כאשר החברות הגדולות כמו אמזון, מיקרוסופט וגוגל מפעילים את כל מרכזי הנתונים משרתים שנמצאים באירלנד. זאת משום חוקים נוחים, ותשתיות תקשורת מתקדמות.

 

מכשירים ניידים באירלנד:

 

1. שימוש בסמארטפון: 

סמארטפונים נמצאים בשימוש נרחב באירלנד, כאשר למעלה מ-86% מהאוכלוסייה היו בעלי סמארטפון בשנת 2022. שיעור הבעלות הגבוה הזה נובע מהזמינות הגוברת של סמארטפונים במחירים סבירים ומהגישה הגבוהה לאינטרנט במדינה.

2. רשתות סלולריות: 

לאירלנד יש ארבע מפעילות רשתות סלולריות גדולות, כולל Vodafone, Three, Eir ו-Virgin Media. רשתות אלו מספקות כיסוי נרחב ברחבי הארץ, כאשר רשתות 4G ו-5G זמינות ברוב האזורים העירוניים.

3. תשלומים ניידים: 

אפשרויות תשלום בנייד כמו Apple Pay ו-Google Pay צוברות פופולריות באירלנד, כאשר עסקים רבים מקבלים תשלומים ללא מגע דרך מכשירים ניידים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם