איך לחייג לאנגליה?

קידומת: 44
קידומת לחיוג: 44 018
44
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
44
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג באנגליה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

איך לחייג לאנגליה?

נמצאים בישראל וצריכים להתקשר לאנגליה, בין אם לעבודה, לחברים או אפילו לבית המלוכה עצמו, חשוב לדעת איך לחייג נכון כדי למנוע שיחות מוטעות ומעלויות נוספות. טעות בודדת ברצף הספרות עלולה להפנות את השיחה שלך למספר או מדינה שגויים, וכתוצאה מכך תסכול מיותר ובזבוז זמן.

כדי למנוע תרחישים אלה, חיוני לבדוק שוב את המספרים שאתה מזין לפני ביצוע השיחה. מומלץ להקדיש מספר שניות נוספות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד הנכון, אזור עיר/אזור, קידומת מדינה והקידמות של אקפסון כמובן.

 

מדריך לחיוג מישראל לאנגליה

אז איך מתקשרים לאנגליה בצורה נכונה? השלב הראשון הוא להכניס את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון, שהוא 018. לאחר מכן, יהיה עליך להזין את מספר היעד, את העיר/אזור החיוג וקידומת המדינה. לדוגמה, אם תרצו להתקשר לחבר בלונדון עם מספר הטלפון 0123456789, תצטרכו לחייג 018, שהיא הקידומת אקספון, ואחריה קידומת המדינה של אנגליה (44), ולאחר מכן את קידומת העיר/אזור החיוג (20), במקרה של לונדון ולבסוף מספר הטלפון (0123456789).

הנה דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 0184420123456789. זכרו, סדר הספרות הוא משמאל לימין.

על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול לוודא שהשיחה שלך לאנגליה תעבור ללא בעיות. בדיקה כפולה של המספרים לפני ביצוע השיחה תחסוך לך זמן וכסף, תמנע את הטרחה של צורך בחיוג חוזר או ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על אנגליה שלא ידעתם!

אינטרנט בבריטניה:

 

  • ממציא האינטרנט הוא אנגלי

האינטרנט נוצר על ידי סר טים ברנרס-לי, מדען מחשבים בריטי, בשנת 1989 בזמן שעבד ב-CERN בשוויץ. המטרה של ברנרס-לי הייתה ליצור מערכת שתאפשר למדענים לשתף מידע על פני הגלובוס, מה שיוביל ללידתו של האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו היום.

 

  • מהירות האינטרנט השניה המהירה בעולם

לבריטניה יש את מהירויות הפס הרחב הממוצעות השניות הכי גובהות בעולם, עם מהירות הורדה ממוצעת של 80 Mbps. זאת בשל רשת הסיבים האופטית הנרחבת של המדינה ושוק הפס הרחב התחרותי.

 

  • שימוש נרחב באינטרנט

נכון לשנת 2023, ישנם למעלה מ-70 מיליון משתמשי אינטרנט בבריטניה, המהווים 96.6% מהאוכלוסייה. רמה גבוהה זו של משתמשי אינטרנט נובעת מהזמינות הנרחבת של תוכניות פס רחב וקליטה סלולרית במחירים נוחים.

 

  • חוקי פרטיות נוקשים

בבריטניה יש כמה מחוקי הפרטיות המקוונים המחמירים ביותר בעולם, כולל תקנת הגנת המידע הכללית (GDPR). חוק זה נותן לאנשים פרטיים שליטה רבה יותר על הנתונים האישיים שלהם ומחייב חברות לקבל הסכמה מפורשת לפני איסוף ושימוש בנתונים של המשתמשים

 

תקשורת בבריטניה:

 

  • תקשורת הטלגרף הבינלאומית הראשונה

לבריטניה יש היסטוריה ארוכה של טכנולוגיית תקשורת, כאשר כבל הטלגרף הבינלאומי הראשון בעולם הונח בין אירלנד לאנגליה כבר בשנת 1858. כבל זה איפשר לשלוח הודעות על פני האוקיינוס ​​האטלנטי תוך דקות ספורות, מה שחולל מהפכה בתקשורת העולמית.

 

  • מרכזיית הטלפון הראשונה

מרכזיית הטלפון הראשונה הוקמה בלונדון בשנת 1879. זה אפשר לחבר קווי טלפון מרובים למרכזייה אחת, מה שהקל על אנשים לבצע ולקבל שיחות.

 

  • ערוץ הטלוויזיה הציבורי הראשון 

בריטניה הייתה גם ביתם של השידור הציבורי הראשון של הטלוויזיה, כאשר ה-BBC השיק את שירות הטלוויזיה הראשון שלו בשנת 1936. שירות זה הגיע בתחילה רק למספר קטן של משקי בית, אך הוא סלל את הדרך לאימוץ נרחב של הטלוויזיה בבריטניה, ומסביב לעולם.

 

  • פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים 

בריטניה היא גם ביתה של תעשיית טכנולוגיה משגשגת, כאשר חברות כמו Skype, Shazam ו-TransferWise הוקמו כולן בבריטניה לפני שהן הפכו להיות חברות ענק בינלאומיות. פיתוחים אלו ואחרים הופכים את אנגליה למרכז עולמי לחדשנות ולטכנולוגיה.

 

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם