בולגריה

איך לחייג לבולגריה?

קידומת: 359
קידומת לחיוג: 359 018
359
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
359
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בבולגריה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

בולגריה, ובירתה סופיה, מושכים אליהם ישראלים רבים, בין אם מדובר על סופ"ש קצר, או אפילו על מגורים לתקופה מסויימת בשנה.

בולגריה מתפתחת רבות בשנים האחרונות בכל התחומים, ובשל כך גם אנשי עסקים רבים מחפשים להשקיע בה. אז כנראה שגם אתם פה כי אתם מתעניינים בביצוע שיחה בינלאומית לבולגריה. שימו לב שחיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי להבטיח חיבור חלק ולמנוע סיבוכים בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות עלול להוביל לניתוב השיחה שלכם לנמען הלא נכון או לארץ אחרת לגמרי, ולגרום לתסכול ובזבוז זמן.

אז איך מתחילים?

כדי לבצע שיחה מדויקת לבולגריה, יש לזכור כמה צעדים פשוטים. קודם כל, יש להכיר את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון, הקוד שלנו הוא 018. לאחר מכן, הזינו את קידומת המדינה של בולגריה, שהוא 359. לאחר מכן, תצטרכו להזין את קידומת החיוג של העיר או האזור, אשר יכול להשתנות בהתאם ליעד  בבולגריה. לדוגמה, לסופיה, עיר הבירה, יש קידומת של 2, בעוד שהקידומת של פלובדיב היא 32.

לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד שאליו ברצונך להגיע. נניח שמספר הטלפון של החבר הוא 123456789 והוא גר בסופיה. במקרה כזה, עליכם לחייג את המספר המלא באופן הבא: 0183592123456789. זכרו לבדוק שוב את כל הספרות שהזנתם לפני תחילת השיחה. חשוב להקדיש מספר שניות נוספות כדי להבטיח שיש לכם את מספר היעד המדויק, קידומת החיוג וקידומת המדינה. בדיקה זו יכולה לחסוך ממכם את הטרחה של צורך בחיוג חוזר או פנייה בטעות לאדם הלא נכון.

מה עושים אם לא בטוחים?

אם אינכם בטוחים לגבי היבט כלשהו בתהליך או שיש לך ספקות לגביי איך עושים את זה, אל תהססו לפנות לחברת הטלפון שלנו ולבקש עזרה. אנחנו נוכל לספק את ההדרכה הדרושה כדי להבטיח שהשיחה שלכם לבולגריה תעבור בצורה חלקה וללא כל סיבוכים.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על בולגריה שלא ידעתם!

 תקשורת בבולגריה

אחוז השימוש בסלולר

בבולגריה ניתן להגיד שכמעט כל האוכלוסיה משתמשת בטלפון סלולרי, עם כ-130% מנויים לנייד במדינה. המשמעות היא שבממוצע, לכל אדם יש יותר מטלפון נייד אחד. מכשירים ניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום של הבולגריים, בזכות זה יש תקשורת קלה, גישה למידע ושירותים ניידים שונים למי שמגיע לבולגריה.

גישה לאינטרנט 

בולגריה עשתה צעדים משמעותיים בקידום והנגשת החיבור לרשת האינטרנט. בולגריה מובילה באזור מזרח אירופה והבלקן באחוז חיבור האינטרנט, כשלמעלה מ-78% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט. 

קליטת אינטרנט סלולרי

בשנים האחרונות בולגריה קפצה מדרגה בקליטת האינטרנט הסלולרי ברחבי המדינה. רוב המדינה נהנית מכיסוי 4G נרחב, המאפשר גישה מהירה ואמינה לאינטרנט במכשירים ניידים. אך הכיסוי של רשת ה5G עדיין טעון שיפור, והוא מוגבל בעיקר לערים מרכזיות.

טכנולוגיות אינטרנט וסלולר בבולגריה

שירותי ממשל אלקטרוני

הממשלה הבולגרית הקימה אתר אינטרנט מתקדם לקבלת שירותי ממשל שונים דרך האינטרנט. החל מהגשת הצהרות מס ועד להגשת בקשה למסמכים רשמיים, כגון תעודות זהות ודרכונים, הבולגרים יכולים להשלים בנוחות את התהליכים הללו באמצעות אתרי ממשלה שונים. גישה דיגיטלית זו מקטינה את הבירוקרטיה ועוזרת לאזרחי המדינה מאוד.

יעד נוח לנוודים דיגיטליים

בולגריה הפכה ליעד אטרקטיבי עבור נוודים דיגיטליים מישראל והעולם בזכות יוקר המחיה הנמוך, תשתית האינטרנט האמינה וחללי העבודה המשותפים שקיימים במקומות רבים. בערים כמו סופיה, פלובדיב ו-ורנה יש קהילת נוודים דיגיטלית תוססת ומגוון שירותים המיועדים לעובדים מרוחקים.

סטארט-אפים וחדשנות טכנולוגיים

בבולגריה יש פריחה עצומה על הענף הטכנולוגי במדינה בזכות סטארט-אפים רבים שהוקמו בשנים האחרונות. זאת בזכות הקלות מס שבולגריה מציעה למפעלים טכנולוגיים, ומתכנתים מקומיים שלמדו בשנים האחרונות. חברות אלו עוסקות בתחומים שונים, כולל פיתוח תוכנה, פינטק, מסחר אלקטרוני ובינה מלאכותית, וממצבות את בולגריה כמרכז להתקדמות טכנולוגית.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם