בלרוס

איך לחייג לבלארוס?

קידומת: 375
קידומת לחיוג: 375 018
375
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
375
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בבלארוס ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

בלארוס היא מדינה במזרח אירופה, המציעה אקלים קריר ומעניין, ומגוון נופים ואטרקציות הייחודיות אך ורק לה. התקשורת במדינה מבוצעת על בסיס הספרות היחודיות לה (+375), וכוללת שיחות טלפון, הודעות טקסט, שימוש באפליקציות חברתיות שונות ועוד. היות ובמדינה קיימות הגבלות ממשליות על כלי התקשורת השונים, מומלץ להכיר היטב את כלל הרבדים הרלוונטיים לתקשורת זו.

 

המדריך שלכם לשיחה לבלארוס

בכדי להתקשר עם אנשים בבלארוס, נדרשת ראשית שימוש בקידמות של המדינה (+375). לאחר מכן, יש להזין את קידומת העיר או האיזור שבו נמצא מקבל השיחה. בכדי לבצע שיחה עם בלארוס, יש להקיש את הקוד הבינלאומי, ולאחר מכן את הקידמות האיזורית\המקומית של העיר\האיזור. בכדי לבצע שיחה ישירה, ניתן לבצע שימוש בשיחות טלפון בינלאומיות דרך האינטרנט, או דרך אפליקציות כמו "Skype", “Viber”, "Whatsapp" וכד'.

 

לפני השיחה לבלרוס – חשוב להקפיד

קוד המדינה הבלארוסי הוא +375. לפני שמבצעים שיחה עם בלארוס, חשוב לוודא כי המספרים שהוזנו נכונים, וכמו כן לבדוק כי הקידומת שהוזנה תקנית. יש אף לשים דגש על בדיקת המיקוד הגאוגרפי בהתאם לעיר או לאיזור היעד, בכדי למנוע טעויות חיוג נוספות. מומלץ גם לבדוק את ספק התקשורת, את התשתית שלה, את ספקי הנתונים במדינה וכמו כן, את ההגבלות השונות שהממשלה של בלארוס משתיתה על המשתמשים בתשתיות אלו. שימת דגש על פרמטרטים אלו תוביל לתקשורת חלקה, תקנית ונעימה עם, ב-, ומ-בלארוס.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על בלארוס שלא ידעתם!

תקשורת

    • תשתית עדכנית: התשתית הסלולארית בבלארוס עדכנית ונחשבת לדובדבן של הקצפת בחברה המודרנית בה אנו חיים כיום. תשתית סלולראית זו פועלת על בסיס רשתות 4G ו5G – הרשתות המהירות והאופטימליות ביותר שקיימות כיום בעולם התקשורת הבינלאומי. מפעילי הסלולאר הגדולים בבלארוס כוללים ביניהם את החברות "Velcom", "MTS Belarus" ו"A1 Belarus".
    • חברת התקשורת המובילה בבלארוס: חברת “Velcom” היא חברת התקשורת המובילה ביותר בבלארוס. היא מספקת שירותים מתקדמים בתחום הסלולר, מביניהם תשתיות עדכניות מסוג 4G ו5G, גלישה ניידת, אינטרנט אלחוטי ללא רבב ועוד. חברת Velcom פועלת בפריסה ארצית בבלארוס, ומכסה את כלל קצוות המדינה – מהכפרים הנידחים ועד לערים הגדולות ביותר.
  • שימוש נרחב בשירותי התקשורת השונים: במדינת בלארוס, השימוש בנתונים סלולריים הינו נרחב ומגוון. חברות הסלולאר השונות במדינה, אותן הצגנו בפסקאות הקודמות, מציעות שירותי גלישה נוחים ומשתלמים, בשילוב של תוכניות נתונים ודקות שיחה. שירותי הודעות הטקסט (SMS) במדינה, בשילוב עם חבילות השיחות הבינלואימיות השונות, מאפשרות גישה נוחה לכלל אזרחי, תושבי ותיירי בלארוס לתקשורת חלקה, עניינית, קבועה ובטוחה.

אינטרנט

  • מעקב אחר נתוני גלישה ואינטרנט: ממשלת בלארוס מנסה, מזה תקופה ארוכה, לעקוב אחר פעילות באינטרנט, במטרה להגביר את הפיקוח על המשתמשים השונים הצורכים את נתוני הגלשיה מהרשתות השונות במדינה. ניסיון זה להגביר את השליטה בתקשורת ובתוכן המתפרסם ברשת, עלול להעצים את התחושה התמידית של חוסר הפרטיות בעת גלישה על רשתות התקשורת של המדינה. לעומת זאת, פיקוח זה עשוי להגביר את הביטחון בעת גלישה על תשתיות הסלולר של בלארוס.
  • חשיבות האינטרנט בבלארוס ואיכות הרשת: האינטרנט בבלארוס משמש ככלי חשוב לתקשורת, לצל התערבות מוגבלת מצד הממשלה בתכנים דיגיטליים, בפרטיות המשתמש ובחופש הביטוי ברשת המדינה. מהירות הגלישה ברשת הנתונים הניידים בבאלרוס מהיר, מדוייק וענייני, ומאפשר לכלל השוהים במדינה לתקשר עם, ל- ומהמדינה. מהירות הגלישה הממוצעת במדינה עומדת על כ-30 Mps (מגבייטים בשנייה) – מהירות אופטימלית לכלל סוגי הגלישה וצרכנות הנתונים אליהם אנו רגילים בגלישה בכל קצוות תבל.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם