גאורגיה

איך לחייג לגאורגיה?

קידומת: 995
קידומת לחיוג: 995 018
995
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
995
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בגאורגיה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

גאורגיה – מדינה יפה ומרתקת, השרויה בקווי הרי הקווקז באופק ברקיע, ומנגד, בקו האופק של הים השחור, הקרוב יותר ליבשה. מדינה זו מציעה חווית טיול עוצרת נשימה, לה אין שני באיזור החיוג הקרוב. במאמר זה נציג את התקשורת של מדינת גאורגיה, כיצד מתקשרים בה ואיתה, עובדות מעניינות על רשת הסלולר שלה, על הנתונים שלה ועל האינטרנט שלה.

 

המדריך שלכם לשיחה עם גאורגיה

בכדי להתקשר לגאורגיה, יש להזין את קידמות המדינה (+995), ולאחר מכן את הקידומת האיזורית\מקומית. לכל איזור גאוגרפי במדינה יש את המיקוד שלה – כפי שבישראל קיימים מיקודים אזוריים שונים (09, 08, 03 וכד'). בכדי לנהל שיחות בינלאומיות, ניתן גם לנצל את אפליקציות תקשורת דיגיטליות שונות בכדי לבצע תקשורת עם אזרחי, תושבי ותיירי גאורגיה – אפליקציות כמו “Whatsapp”, “Skype” ו"Viber" יבצעו את העבודה הזו.

 

לפני השיחה לגאורגיה – חשוב להקפיד

קוד המדינה הגאורגי הוא +995. קוד זה משמש כמיקוד שיחה למדינת גאורגיה, ועל כן חשוב לוודא כי לא טעיתם בהקלדתו. לאחר הזנתו, יש להוסיף כתובת מיקום אזורי, מיקום עיר או מיקום גיאוגרפי נקודתי. יש לשים דגש על בדיקת הספרות שהוזנו – טעות בספרה בשלב זה יכולה להוביל לעיכובים ולטעויות לא רצויים. מומלץ גם לבדוק את ספק התקשורת, דרכו תקלטו את נתוני השיחה – במידה והספק אינו תקין, לא פעיל או לא תואם את הקולט שלכם (הסמארטפון לרוב), השיחה לא תיצלח.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על גאורגיה שלא ידעתם!

תקשורת

    • רשתות סלולאריות: גאורגיה מצויידת ברשתות סלולאריות מתקדמות הכוללות רשתות 2G, 3G, 4G וכמובן 5G, המסופקות על ידי חברות התקשורת המובילות במדינה. תרבות השימוש בסלולאר פופולרית, וההתמודדות שלה דורשת התאמה והתפתחות מתמדת בכדי להתמודד עם מהירות הגדילה העצומה של מכשירים ניידים ומנויים סלולאריים בקרב אזרחי, תושבי ותיירי גאורגיה.
    • התפתחות טכנולוגית: התקשורת הסלולארית בגאורגיה מתרחבת באופן קבוע וזריז, את עובדה זו ביססנו בפסקה הקודמת. בעקבות התפתחות זו, צרכני התקשורת בגאורגיה רואים התפתחות וחדשנות של ספקי אינטרנט איכותיים ומשתלמים. קיימות במדינה מספר חברות המשווקות שירותי תקשורת מתקדמים, הכוללים את כלל שירותי הנתנונים הטובים ביותר כיום (4G ו5G).
  • חופש התקשורת: התקשורת בגאורגיה מאפשר חופש ביטוי ממשלתי טוטאלי. קיימת תפיסה רחבה כי בעקבות הקירבה של המדינה לרוסיה, ולשלטונה הרודני, לא ניתן לבצע גלישה על נתונים של מדינת גאורגיה ללא צינזור או מעקב. זוהי תפיסה מוטעה – ממשלת גאורגיה דואגת לאפשר תקשורת חופשיה, ללא מעקבים, הכוללת חופש ביטוי קולקטיבי, ללא סכנה או סיבה לחששה בעת שימוש בנתונים מבית ספקי הסלולאר השונים במדינה.

אינטרנט

  • התפשטות האינטרנט: כיסוי האינטרנט בגאורגיה מתרחב בצורה סדירה ומפתיעה, ועל כן המדינה שואפת לצייד את חברות הסלולאר שלה בתשתיות טכנולוגיות מתקדמות – זאת בכדי לספק שירותי אינטרנט מהירים, יציבים ובטוחים לאוכלוסייתה. החיבור לאינטרנט נפוץ ותכוף שימוש בעיקר בערים המרכזיות, במרכזי הסחר במדינה וכן באיזורי התיירות הפופולאריים השונים. עם זאת, ניתן לגשת לנתוני הסלולאר גם בחלקים הפחות מאוכלסים ומתויירים של המדינה.
  • שימוש בכלים אינטרנטיים: לאור התפתחות המדינה, אזרחי גאורגיה משתמשים באפליקציות דיגיטליות מבוססות רשת אינטרנטית בצורה תכיפה וקבועה. כלים אלו כוללים: דוא"ל, רשתות חברתיות (Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp וכד') ועוד.
  • מהירות האינרנט בגאורגיה: גאורגיה היא אחת מהמדינות המהירות ביותר בעולם בהקשר של מהירות האינטרנט הממוצעת שלה. מהירות ההורדה במדינה יושבת על כ-42 Mps (מגה-בייטים בשנייה), מה שמאפשר לתושביה גישה נוחה ואמינה לשירותי האינטרנט השונים.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם