דנמרק

איך לחייג לדנמרק?

קידומת: 45
קידומת לחיוג: 45 018
45
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
45
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בדנמרק ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

דנמרק היא מדינה נורדית ששוכנת בסמיכות לפינלד, רוסיה, שוודיה ונורבגיה. ישראלים רבים מבקרים בדנמרק למטרות נופש ועסקים. לכן ביצוע שיחה בינלאומית לדנמרק מישראל יכולה להיות חוויה חלקה אם אתה יודע את רצף המספרים הנכון לחייג. אך טעות בספרות שהוזנו עלולה להוביל לאי נוחות או לחיובים בלתי צפויים, לכן חיוני לעקוב אחר התהליך הנכון.

 

הכנו עבורכם דוגמא כיצד לחייג נכון לדנמרק

הצעד הראשון לביצוע שיחה לדנמרק הוא לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. 

קוד הגישה של אקספון הוא 018, ואיתו יש להתחיל תחילה. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה של דנמרק, שהוא 45. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למיקום אליו אתה מתקשר. לדוגמה, אזור החיוג של קופנהגן הוא 33, וקידומת החיוג של אראוס הוא 86. לאחר שהזנת את קידומת החיוג, תצטרך לחייג את מספר היעד.

לדוגמה, אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בקופנהגן, חייג את המספר המלא באופן הבא: 0184533123456789. חיוני לבדוק את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה כדי למנוע שגיאות. כמה שניות נוספות המושקעות בבדיקה כפולה יכולות לחסוך ממך תסכול ובזבוז זמן.

 

למי לפנות אם החיוג לא עובר?

אם אינך בטוח בתהליך או שיש לך ספקות כלשהם, אתה תמיד יכול לפנות לחברת אקספון ולשאול בעבור עזרה כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות. עם רצף המספרים הנכון, אתה יכול לבצע שיחה בינלאומית לדנמרק ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על דנמרק שלא ידעתם!

תקשורת

 • ידוע כי דנמרק מחזיקה באחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של שימוש בסמארטפונים בעולם. למעלה מ-80% מהדנים מחזיקים בסמארטפון, מה שהופך אותו למכשיר הפופולרי ביותר לתקשורת ולגישה לאינטרנט.
 • אזרחי דנמרק נהנים מחופש הביטוי, כאשר חוקת המדינה מבטיחה חופש עיתונות וחופש ביטוי. לדנמרק יש תעשיית מדיה משגשגת, עם עיתונים עצמאיים וערוצי שידור רבים.
 • דנמרק היא ביתם של כמה חברות תקשורת בולטות, כמו TDC ו-Telia, המספקות אינטרנט מהיר ושירותי טלפון אמינים לאזרחיה ולעסקים שלה.
 • לתושבי דנמרק יש גישה נוחה לשירותי חירום, כגון משטרה, כיבוי אש ואמבולנס. מספר החירום הוא 112 לכל השירותים, והמפענה ניתן גם באנגלית ובשפות אחרות.

 

אינטרנט

 • דנמרק מדורגת באופן עקבי בין המדינות המובילות בעולם מבחינת גישה לאינטרנט ומהירות. למדינה יש תשתית פס רחב מפותחת, כאשר ל-99% ממשקי הבית יש גישה לאינטרנט.
 • ממשלת דנמרק יישמה מדיניות כדי להבטיח שלכל האזרחים תהיה גישה לאינטרנט, לרבות הקמת נקודות חמות של Wi-Fi ציבוריות באזורים עירוניים ובאזורים מרוחקים.
 • דנמרק היא אחת המדינות המתקדמות ביותר מבחינה דיגיטלית, עם למעלה מ-90% מאוכלוסייתה משתמשת באינטרנט לתקשורת, מפגשים חברתיים, קניות ופעילויות אחרות.
 • דנמרק הוכרה כמובילה עולמית בשירותי ממשל אלקטרוני, זאת אומרת שהממשלה מספקת גישה מקוונת למידע ושירותים ממשלתיים, כולל הצבעה, הגשת מס ושירותי בריאות.

 

מכשירים ניידים

 • תשלום סלולרי מקובל באופן נרחב בדנמרק, כאשר רוב החנויות והמסעדות השונות מציעות אפשרויות תשלום ניידות באמצעות אפליקציות כמו MobilePay ו-Swipp.
 • דנמרק הייתה אחת המדינות הראשונות שהציגה רשתות 5G, כאשר כל ספקי התקשורת הגדולים מציעים כעת שירותי 5G ברחבי המדינה.
 • מפעילי סלולר דנים מציעים תוכניות נתונים במחיר סביר, כאשר תוכניות נתונים ללא הגבלה הופכות נפוצות יותר, ומספקות למשתמשים את החופש להשתמש באינטרנט מבלי לדאוג למכסת הנתונים.
 • ממשלת דנמרק יישמה מדיניות להפחתת החשיפה לקרינה של טלפונים ניידים, כולל התקנת חובה של הגנה מפני קרינה על אנטנות ודרישה חוקית מיצרני הטלפונים הניידים לסמן את המכשירים שלהם עם רמות הקרינה שלהם.
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם