הולנד

איך לחייג להולנד?

קידומת: 31
קידומת לחיוג: 31 018
31
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
31
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בהולנד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

הולנד היא מדינה מתקדמת ששוכנת במערב אירופה בין בלגיה, גרמניה ולא הרחק גם מצרפת. תיירים ישראלים רבים פוקדים את עיר הבירה , אמסטרדם, ולמעשה זה נחשב אחד המקומות המתויירים ביותר ביבשת. אז אם אתה נמצא בישראל ורוצה להתקשר לחבר בנופש בהולנד, חיוני לדעת את הדרך הנכונה לחיוג בינלאומי. טעות בהזנת רצף הספרות המתאים עלול להוביל לניתוב השיחה  לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול ולבזבוז זמן וכסף.

לפיכך, חיוני לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר שניות כדי לוודא שיש לך את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה הנכונים, כמו גם את קידומות חברת הטלפון, יכולה לחסוך לך את הטרחה של צורך לחייג שוב את המספר או לבצע שיחה בינלאומית אל האדם הלא נכון.

 

אז איך מתקשרים להולנד בצורה נכונה? 

דבר ראשון, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון, הקוד של אקספון הוא 018. אז לדוגמה, אם ברצונך להתקשר לחבר באמסטרדם, ומספר הטלפון שלו הוא 123456789, תחייגו את הקידומת של חברת הטלפון של אקספון (018), ולאחר מכן את קידומת המדינה עבור הולנד (31), ולאחר מכן את העיר. /אזור אזור (20 לאמסטרדם, למשל), ולבסוף חייג את מספר היעד (123456789).

רשמנו עבורכם דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 0183120123456789. חשוב לציין שסדר הספרות הוא משמאל לימין, ולא מימין לשמאל כמו שרבים חושבים.

 

חשוב לזכור לבדוק בשנית את הספרות-

זכור לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. אם יש לך ספקות, התקשר לאקספון על מנת לקבל סיוע יקר ערך שיחסוך לך כסף.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על הולנד שלא ידעתם!

הולנד מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כפורצת דרך טכנולוגית, וכמעצמת הייטק כמו שנאמר גם על ישראל. חוקי ממשל והזדמנויות עסקיות שונות קידמו את הולנד רבות בשנים האחרונות, וכעת נרשום לכם כמה עובדות מעניינות על כך:

 

  • להולנד יש את אחד מאחוזי השימוש הגבוהים בעולם בכל הנוגע לאינטרנט,  לכ-98% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט, וזה רק הולך וגדל.
  • הולנדים משתמשים רבות ברשתות חברתיות, עם למעלה מ-13 מיליון משתמשים פעילים במדינה, בפייסבוק טוויטר ואינסטגרם. הולנדי ממוצע מבלה כ2.5 שעות מול רשתות החברתיות.
  • הולנד הייתה המדינה הראשונה באירופה שהתקינה רשתות סלולריות של 5G, כאשר כל ספקי הסלולר ההולנדיים הגדולים כיום מציעים שירותי 5G.
  • הולנד היא חממת גידול לסטארטאפים רבים, בעוד שאמסטרדם היא אחד היעדים המבוקשים ביותר עבור סטארטאפים שמבוססים על טכנולוגיה.
  • בהולנד קיימים חוקי פרטיות נוקשים מאוד בכל הקשור לבטחון פרט. ממשלת הולנד חוקקה חוקי פרטיות  מחמירים, כולל תקנת הגנת המידע הכללית (GDPR), כדי להגן על המידע האישי של אזרחיה.
  • בהולנד, השימוש בטלפונים ניידים גבוה מאוד, כאשר למעלה מ-70% מהאוכלוסייה משתמשת בסמארטפונים, וכ-30% משתמשים בטלפונים ניידים לא חכמים.
  • בהולנד נמצא אחד ממרכזי הנתונים הגדולים בעולם, הממוקם במרכז המדינה. המתחם משתרע על שטח של למעלה מ-45,000 מ"ר ועושה שימוש במקורות אנרגיה חלופיות, כמו טורבינות רוח ואנרגיה סולארית.
  • ממשלת הולנד משקיעה הרבה בהגדלת והגברת הנגישות לאינטרנט, בעיקר בבניית תשתיות תקשורת מתקדמות על מנת להבטיח גישה לאינטרנט מהיר באזורים כפריים.
  • הולנד הייתה המדינה הראשונה שיצרה מערכת דיגיטלית שדרכה ניתן לקבל שירות גורמים ממשלתיים, דרך האפליקציות השונות ניתן לקבל שירותים ממשלתיים המקומיים בלי לזוז מהספה בבית.
  • חברות סלולרי שונות, כמו KPN ו-VodafoneZiggo, קידמו במשך השנים טכנולוגיות מתקדמות ביותר כמו תשתית אינטרנט פורצת דרך ובינה מלאכותית, מה שמציב את הולנד כמרכז עולמי לחדשנות טכנולוגית פורצת דרך. 
מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם