הונגריה

איך לחייג להונגריה?

קידומת: 36
קידומת לחיוג: 36 018
36
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
36
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בהונגריה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

הונגריה היא מדינה ששוכנת במרכז אירופה וחולקת גבולות רבים, כמו עם אוסטריה, אוקראיניה ועוד מדינות אחרות. בירתה בודפשט מושכת מזה מספר שנים ישראלים רבים, וקווי תעופה יומיים עוברים בין תל אביב לבודפשט. אז לא פלא שרבים מאיתנו נתקלים בשאלה איך לחייג להונגריה. אז כשמדובר בביצוע שיחה בינלאומית להונגריה, חיוני לעקוב אחר רצף החיוג הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. חיוג למספרים הלא נכונים עלול לגרום לניתוב השיחה  לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול ובזבוז זמן יקר. 

אז מהם השלבים הנכונים?

כדי לבצע שיחה מדויקת להונגריה, יש כמה שלבים שעליכם לבצע. ראשית, עליכם לדעת את קוד הגישה הבינלאומי שסופק על ידי חברת אקספון. הקוד שלנו, חברת אקספון, הוא 018. ברגע שיש לכם את קוד הגישה, תצטרכו להזין את קוד המדינה של הונגריה, שהוא 36. לאחר מכן, עליכם להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למיקום הספציפי שאליו ברצונכם להתקשר. לדוגמה, אזור החיוג של בודפשט הוא 1, בעוד לדברצן יש אזור חיוג של 52. חשוב לחייג את הקידומת הנכונה עבור העיר או האזור שאליו אתם מנסים לחייג. לבסוף, תצטרכו לחייג את מספר היעד. נניח שמספר הטלפון של חברכם הוא 123456789 והוא גר בבודפשט. בשביל להתקשר, תצטרכו לחייג את המספר המלא באופן הבא: 018361123456789.

מה מומלץ לעשות לפני לחיצה על כפתור החיוג?

בדקו תמיד את המספרים שהזנתם לפני תחילת השיחה. הקדשת מספר רגעים נוספים כדי לאשר שיש לכם את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולים למנוע את הצורך בחיוג חוזר או לבצע בטעות שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון. אם יש לכם ספקות או לא בטוחים לגבי התהליך, אל תהססו לפנות לחברתנו בכוכבית 018. אנחנו יכולים לספק הדרכה ולהבטיח שהשיחה  תעבור בהצלחה ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על הונגריה שלא ידעתם!

תקשורת בהונגריה

1. שימוש באינטרנט: 

בהונגריה יש אחוז גבוה של משתמשי אינטרנט, כאשר לכ-85% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט. עובדה זו השפיעה באופן משמעותי על היבטים שונים של החברה ההונגרית, כולל תקשורת, חינוך ועסקים.

2. פס רחב וסיבים אופטיים: 

הונגריה עשתה בשנים האחרונות הרבה בעבור פריסת פס רחב וסיבים אופטיים ברחבי המדינה. בזכות זה היא מדורגת בין המדינות המובילות באירופה במהירות האינטרנט.

3. Wi-Fi ציבורי:

בהונגריה הבינו את החשיבות של Wi-Fi ציבורי, במיוחד באזורים עירוניים. ערים כמו בודפשט מציעות קליטת Wi-Fi במרחבים ציבוריים כמו פארקים, בתי קפה ומרכזי תחבורה, מה שמאפשר למקומיים ולתיירים להישאר מחוברים תוך כדי תנועה.

שימוש באינטרנט בהונגריה

1. מדיה חברתית: 

התושבים בהונגריה משתמשים הרבה במדיה חברתית. במיוחד פייסבוק שהיא פופולרית במיוחד, אך גם הרשתות החברתיות האחרות זוכות לפופולריות רבה. מגמה זו השפיעה על האופן שבו אנשים מתקשרים, חולקים מידע ונשארים מחוברים עם חברים ובני משפחה.

2. קניות באינטרנט:

 קניות אונליין צברו פופולריות משמעותית בהונגריה, כאשר מספר גדל והולך של צרכנים פונים לאינטרנט בשביל לרכוש מוצרים.

מכשירים ניידים בהונגריה

1. שימוש בנייד: 

אחוז השימוש במכשירים ניידים גבוה בהונגריה, כאשר רוב האוכלוסייה מחזיקה בסמארטפונים. עובדה זו סייעה לשינוי הדרך שבה אנשים מתקשרים, ניגשים למידע ובשימוש בשירותים דיגיטליים מכל מקום.

2. אינטרנט סלולרי:

 השימוש באינטרנט סלולרי גבוה מאוד בהונגריה בשנים האחרונות, זאת בעקבות השימוש הנרחב בטלפונים חכמים. אנשים מסתמכים על המכשירים הניידים שלהם כדי לגלוש באינטרנט, להיכנס לרשתות חברתיות, להעלות תוכן ולבצע פעילויות מקוונות שונות.

3. תשלום בנייד:

 הונגריה אימצה פתרונות תשלום בנייד, עם אפשרויות רבות הזמינות לצרכנים. אפליקציות תשלום לנייד ושיטות תשלום ללא מגע צברו פופולריות, מה שמספק דרך נוחה ומאובטחת לבצע עסקאות עם הסמארטפון בלבד.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם