מלטה

איך לחייג למלטה?

קידומת: 356
קידומת לחיוג: 356 018
356
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
356
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג במלטה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

מלטה היא מדינה מיוחדת שממוקמת בים התיכון, היא בנויה משתי איים מרכזיים. איים אלו מיושבים כבר למעלה מ- 5000 שנה, עם זאת המדינה המוכרת כיום הוכרזה רק בשנות ה60  של המאה ה21. אז כשמדובר בביצוע שיחה בינלאומית למלטה, חיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות עלול להוביל לניתוב השיחה שלכם לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לתסכול ולבזבוז זמן יקר. כדי לבצע שיחה נכונה למלטה, יש כמה שלבים פשוטים שצריך לבצע. ראשית, צריך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. קוד הגישה של אקספון הוא 018. לאחר מכן, יש להזין את קידומת המדינה של מלטה, שהוא 356. לאחר מכן, תצטרכו להזין את קידומת העיר או האזור, אשר יכול להשתנות בהתאם למיקום הספציפי שאליו אתם מתקשרים. לדוגמה, קידומת החיוג של ולטה היא 21. לבסוף, תחייגו את מספר היעד. נניח שמספר הטלפון של חברך הוא 987654321 והוא גר בולטה. במקרה כזה, תחייגו את המספר המלא באופן הבא: 01835621987654321.

חשוב מאוד לזכור לבדוק שוב את המספר

יש לזכור תמיד לבדוק שוב את המספרים שהזנתם לפני ביצוע השיחה. מומלץ לקחת לעצמכם מספר שניות נוספות כדי לאשר שיש לכם את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים. בדיקה זו יכולה לחסוך ממכם את הטרחה של הצורך לחייג שוב את המספר או לבצע בטעות שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון. אם אינכם בטוח לגבי התהליך, התקשרו ואל תהססו לפנות לחברת הטלפון של אקספון ובקש סיוע כדי להבטיח שהשיחה שלכם תעבור בצורה חלקה וטובה.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על מלטה שלא ידעתם!

תקשורת במלטה

1. מספר לשונות:

 במלטה מדברים כמה שפות, כאשר השפות הרשמיות הן מלטזית ואנגלית. הגיוון הלשוני הזה מקל על התקשורת עבור המקומיים והמבקרים כאחד, שכן אנגלית מדוברת ומובנת באופן נרחב. זה מאפשר תקשורת חלקה על פני פלטפורמות שונות, כולל שיחות פנים אל פנים, שיחות טלפון והודעות כתובות.

2. שימוש בטלפון סלולרי: 

במלטה אחוז השימוש בטלפון סלולרי הוא גבוה, כאשר רוב משמעותי של האוכלוסייה מחזיקה בסמארטפונים. שכיחות זו של מכשירים ניידים תורמת לתקשורת קלה עבור אנשים ברחבי האי. טלפונים ניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום, ומאפשרים לאנשים להישאר בקשר, להתחבר לאינטרנט ולהישאר מחוברים בכל מקום.

3. שימוש גבוה באינטרנט:

 במלטה יש גישה רחבה לאינטרנט, עם רשת מפותחת של ספקי שירותי אינטרנט הנותנת מענה לצרכים של תושבים, עסקים ותיירים. נגישות זו מאפשרת לאנשים להישאר מחוברים, לגשת למידע ולעסוק בפעילויות שונות באינטרנט, זה משמעותי במיוחד בשביל מפעלים טכנולוגיים שמסתמכים על מהירות אינטרנט גבוהה.

אינטרנט ומכשירים ניידים במלטה

1. פס רחב וסיבים אופטיים:

במלטה יש זמינות נרחבת של שירות הפס רחב וסיבים אופטיים, עובדה המאפשרת לאנשים, עסקים ומוסדות לנצל את מלוא היתרונות של אינטרנט מהיר, כגון מסחר אלקטרוני, העלאת קבצים והזדמנויות עבודה או למידה מרחוק.

2. שימוש באינטרנט סלולרי: 

השימוש באינטרנט סלולרי במלטה חווה עלייה משמעותית בשנים האחרונות. האימוץ הנרחב של סמארטפונים והזמינות של חבילות אינטרנט במחירים סבירים הובילו לעלייה בשימוש באינטרנט סלולרי. מגמה זו מאפשרת לאנשים לגשת לשירותים באינטרנט, למדיה חברתית ולתוכן דיגיטלי במכשירים הניידים שלהם מכל מקום, מה שמספק נוחות וגמישות.

3. Wi-Fi: 

מלטה מציעה רשת נרחבת של נקודות Wi-Fi ברחבי האי. הוויפי זמין במרחבים ציבוריים, כולל בתי קפה, מסעדות, בתי מלון ומרכזי תחבורה. הם מספקים למקומיים ולתיירים גישה נוחה לאינטרנט, ומאפשרת להם להישאר מחוברים בכל מקום ברחבי מלטה.

 

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם