איך לחייג לספרד?

קידומת: 34
קידומת לחיוג: 34 018
34
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
34
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בספרד ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

חיוג לספרד: איך לחייג לספרד

בין אם אתם מתקשרים לחבר שמתגורר במדריד, או מחייגים לקולגה סביב נושאים עסקיים, חיוני לחייג את רצף המספרים הנכון כדי להבטיח שהשיחה שלך תגיע לנמען המיועד. הזנת ספרות שגויות עלולה להוביל לניתוב השיחה שלך למישהו אחר או אפילו לארץ אחרת, ולגרום לאי נוחות ולבזבוז זמן.

 

איך עושים את זה נכון?

כדי לבצע שיחה נכונה לספרד, יש כמה צעדים חיוניים שצריך לבצע. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של אקספון שהוא 018. לאחר חיוג קוד הגישה שלנו, עליך להזין את קידומת המדינה של ספרד, שהוא 34. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, שיכול להשתנות בהתאם במיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של מדריד הוא 91, וקידומת החיוג של ברצלונה הוא 93. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בברצלונה, עליך לחייג את המספר המלא באופן הבא: 0183493123456789.

 

מה חשוב לבדוק?

בדוק תמיד את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. תוודא שהזנת את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים. פעולה זו יכולה לחסוך ממך את התסכול של צורך לחייג מחדש למספר או ביצוע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אתה לא בטוח לגבי התהליך או שיש לך חששות, אתה תמיד יכול לפנות לאקספון ונשמח להציע עזרה כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על ספרד שלא ידעתם!

ספרד היא מדינה מודרנית ומתקדמת מבחינה טכנולוגית, עם שיעור גבוה של שימוש באינטרנט ובמכשירים ניידים. הנה כמה עובדות מעניינות על תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים בספרד:

 

אינטרנט

 

  • שימוש הולך וגובר באינטרנט

לספרד יש אחוז גבוה של משתמשי אינטרנט, כשלמעלה מ-70% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט. נתון זה גבוה משמעותית מהממוצע באיחוד האירופי שעומד על 63%. בנוסף, בספרד יש שיעור גבוה של שימוש במדיה חברתית, כאשר למעלה מ-90% ממשתמשי האינטרנט משתמשים באופן פעיל בפלטפורמות של מדיה חברתית.

 

  • מה הספרדים עושים באינטרנט

בספרד, הפעילויות הפופולריות ביותר ברשת כוללות גלישה באינטרנט, שליחה וקבלה של מיילים וגישה לפלטפורמות מדיה חברתית. קניות מקוונות גם הופכות פופולריות יותר ויותר בספרד, כאשר מספר גדל והולך של צרכנים משתמשים באתרי מסחר אלקטרוני לרכישת סחורות ושירותים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם