פולין​

איך לחייג לפולין​?

קידומת: 48
קידומת לחיוג: 48 018
48
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
48
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בפולין​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

יחסי פולין וישראל עברו טלטלות בשנים האחרונות, אך כעת נראה שהיחסים מתחממים, מה שעשוי להצביע על מגמה של שיתופי פעולה עסקיים בקרוב. אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לפולין, חיוני להזין את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. הזנת הספרות הלא נכונות יכולה להפנות את השיחה שלך לאדם הלא נכון או אפילו למדינה אחרת, ולהוביל לתסכול ובזבוז זמן.

 

איך מבצעים את השיחה כמו שצריך?

כדי לבצע שיחה לפולין, יש כמה שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו, אקספון. קוד הגישה של אקספון הוא 018 ויש לחייגו תחילה. לאחר מכן, הזן את קידומת המדינה של פולין, שהוא 48. לאחר מכן, הזן את אזור החיוג של העיר או האזור שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של ורשה הוא 22, וקידומת החיוג של קרקוב הוא 12. לבסוף, חייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בורשה, חייג את המספר המלא באופן הבא: 0184822123456789.

 

מה צריך לדעת לפני השיחה עצמה?

לפני ביצוע השיחה, בדוק שוב את המספרים שהזנת. יש להקדיש מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים, פעולה שיכולה לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות אלינו בכוכבית 018, ולבקש סיוע כדי להבטיח שהשיחה שלך תגיע ליעדה הנכון.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על פולין​ שלא ידעתם!

תקשורת

 

1. מגוון שפות: 

פולין היא מדינה רב לשונית, כאשר השפה הרשמית היא פולנית. עם זאת, אנשים רבים דוברים גם שפות אחרות כמו גרמנית, אוקראינית ורוסית. זה מקל על מבקרים זרים לתקשר בפולין.

2. טלפונים ציבוריים: 

לפולין יש מערכת טלפון ציבורית חזקה, עם למעלה מ-200,000 טלפונים ציבוריים הפזורים ברחבי המדינה. הם זמינים במקומות רבים, כולל תחנות רכבת, שדות תעופה ומרכזי קניות.

3. סניף דואר:

 לפולין שירות דואר אמין ונרחב, עם למעלה מ-7,000 סניפי דואר ברחבי הארץ. עובדה זו מסייעת לאנשים לשלוח ולקבל דואר וחבילות.

 

אינטרנט

 

1. שימוש באינטרנט:

 נכון לשנת 2022, למעלה מ-85% מהאוכלוסייה הפולנית משתמשת באינטרנט. רמה גבוהה זו של שימוש אינטרנט הפכה את פולין לאחת המדינות המתקדמות ביותר מבחינה דיגיטלית במרכז-מזרח אירופה.

2. מדיה חברתית: 

פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם נמצאות בשימוש נרחב בפולין. למעשה, ליותר מ-60% מהאוכלוסייה הפולנית יש חשבון פייסבוק.

3. קניות באינטרנט:

 המסחר המקוון פורח בפולין, כאשר קניות באינטרנט הופכות פופולריות יותר ויותר. זה הוביל לצמיחתם של אתרי אינטרנט כמו אלגרו, שהיא פלטפורמת הקניות המקוונת הגדולה ביותר בפולין.

4. מהירויות אינטרנט: 

לפולין יש את אחת ממהירויות האינטרנט הגבוהות ביותר במזרח אירופה. בשנת 2023, מהירות ההורדה הממוצעת הייתה 70 Mbps, שזה הרבה מעל הממוצע העולמי.

 

מכשירים ניידים

 

1. שימוש בסמארטפון: 

למעלה מ-60% מהפולנים משתמשים בסמארטפון. זה הוביל לצמיחה של אפליקציות ושירותים ניידים, כולל בנקאות ניידת, תשלומים ניידים ומשחקים.

2. אינטרנט סלולרי: 

השימוש באינטרנט סלולרי נמצא במגמת עלייה גם בפולין, כאשר למעלה מ-70% ממשתמשי האינטרנט ניגשים לאינטרנט דרך המכשירים הניידים שלהם בעיקר.

3. ספקי רשת סלולרית: 

לפולין יש מספר ספקי רשתות סלולריות, כולל Orange, T-Mobile ו-Play. ספקים אלה מציעים תעריפים תחרותיים ומגוון תוכניות שיתאימו לצרכים שונים.

4. שירותי חירום:

 בפולין ניתן להגיע לשירותי חירום באמצעות חיוג 112. באמצעות מספר זה ניתן לפנות למשטרה, מכבי האש, אמבולנס ושירותי חירום נוספים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם