פורטוגל​

איך לחייג לפורטוגל​?

קידומת: 351
קידומת לחיוג: 351 018
351
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
351
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בפורטוגל​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

פורטוגל היא יעד שהרבה ישראלים התחילו להכיר בשנים האחרונות, בין אם בגלל אופציות הנדל"ן המבטיחות, או יוקר המחייה הנמוך. בנוסף ישראלים רבים ממוצא ספרדי, היו זכאים לדרכון פורטוגלי, עובדה שחיזקה את הקשר בין ישראלים רבים לפורטוגל. אז לא מפתיע שרבים מחפשים אחרי הדרך הטובה לחייג לפורטוגל. שימו לב שחיוני לעקוב אחר רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. חיוג של הספרות הלא נכונות יכול להוביל לניתוב שגוי של השיחה שלכם או לחיבור לארץ אחרת לגמרי, לגרום לתסכול ולבזבוז זמן יקר.

המדריך המלא לחיוג לפורטוגל

כדי לבצע שיחה מדויקת לפורטוגל, יש כמה שלבים שעליכם לבצע. קודם כל, עליכם לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת אקספון. הקוד של אקספון 018. אחרי שמכניסים את קוד הגישה, תצטרכו להזין את קוד המדינה של פורטוגל, שהוא 351. קוד זה מבטיח שהשיחה שלכם תגיע לקוד הנכון מדינה. לאחר מכן, תצטרכו להזין את קידומת העיר או האזור בהתבסס על המיקום הספציפי שאליו ברצונכם להתקשר בתוך פורטוגל. לכל עיר או אזור יש אזור חיוג ייחודי משלו. לדוגמא, לליסבון יש את קידומת החיוג 21, בעוד שבפורטו יש את קידומת החיוג 22. חשוב לקבוע את הקידומת הנכונה למקום שאליו אתם רוצים להגיע. לבסוף, חייגו את מספר היעד של האדם שאליו ברצונכם להתקשר בפורטוגל. נניח שמספר הטלפון של החבר שלכם הוא 123456789 והוא מתגורר בפורטו. במקרה כזה, תחייגו את המספר המלא על ידי שילוב של קוד הגישה, קידומת המדינה, אזור החיוג ומספר היעד באופן הבא: 01835122123456789.

מה לעשות לפני שמתחילים את השיחה?

לפני תחילת השיחה, חשוב לבדוק שוב את המספרים שהזנתם. חיוג מספר בלי לאשר שהזנתם נכון את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה יכול לייצר צורך בחיוג חוזר או להתקשר בטעות לאדם הלא נכון באזור אחר של העולם. אם אתם מוצאים את עצמכם לא בטוחים לגבי התהליך או שיש  תקלות, אל תהססו לפנות לחברת אקספון ולבקש עזרה. הם יכולים לספק הכוונה ולהבטיח שהשיחה שלכם לפורטוגל תעבור בצורה חלקה, מבלי להיתקל בבעיות מיותרות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על פורטוגל​ שלא ידעתם!

תקשורת בפורטוגל

1. שירות הדואר: 

לפורטוגל היסטוריה עשירה בתקשורת, והיא מתהדרת באחד משירותי הדואר הוותיקים בעולם. שירות הדואר הלאומי של פורטוגל, שהוקם בשנת 1520, מילא תפקיד מכריע בחיבור בין אנשים והקל על תקשורת ברחבי המדינה ומחוצה לה במשך מאות שנים.

2. טלפון ציבורי: 

בפורטוגל עדיין ניתן למצוא תאי טלפון ציבוריים הפזורים בערים ועיירות. טלפונים אלו מספקים אמצעי תקשורת נוח עבור אלה שאין להם גישה לטלפונים ניידים וצריכים לבצע שיחות דחופות כשאינם בבית. 

אינטרנט בפורטוגל

1. שימוש גבוה באינטרנט: 

בשנים האחרונות ישנה צמיחה משמעותית בשימוש האינטרנט. על פי הסטטיסטיקה העדכנית, למעלה מ-80% מהאוכלוסייה יש גישה לאינטרנט. הפריסה הנרחבת הזו שינתה היבטים שונים של החיים, מחינוך ועסקים ועד בידור ועוד.

2. קניות באינטרנט:

 העלייה בשימוש באינטרנט בפורטוגל הובילה למגמה גוברת של מסחר מקוון. יותר ויותר אנשים פונים לפלטפורמות באינטרנט לקניות, מה שמוביל לצמיחה של שווקים דיגיטליים ועסקי מסחר מקומיים. שינוי זה סיפק נוחות והרחיב אפשרויות לצרכנים תוך תרומה לצמיחה הכלכלית של המדינה.

3. מהירות אינטרנט: 

פורטוגל עשתה צעדים משמעותיים בשיפור תשתית האינטרנט שלה. המדינה מציעה חיבורי אינטרנט מהירים ואמינים, עם מהירויות פס רחב ממוצעות שעולות על הממוצע העולמי. 

מכשירים ניידים בפורטוגל

1. טלפונים ניידים: 

טלפונים ניידים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום בפורטוגל, עם שיעור שימוש גבוה בכל האוכלוסייה. רוב האנשים הפורטוגזים מחזיקים במכשיר נייד, הם המשתמשים בו לתקשורת, גישה לאינטרנט ושימוש באפליקציות  שונות.

2. רשתות 4G ו-5G: 

פורטוגל עשתה התקדמות משמעותית בטכנולוגיית רשתות סלולריות. הזמינות הנרחבת של רשתות 4G מבטיחה קליטת אינטרנט סלולרית מהירה ואמינה בכל הארץ. יתרה מכך, פורטוגל מתקינה באופן נרחב אנטנות לרשתות 5G, מה שמאפשר מהירויות גבוהות עוד יותר.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
מלטה
מלטה
356+
הונגריה
הונגריה
36+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם