קפריסין​

איך לחייג לקפריסין​?

קידומת: 357
קידומת לחיוג: 357 018
357
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
357
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בקפריסין​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

צריך לחייג לחבר שגר בקפריסין, או שיש לך משפחה שנמצאת באי בחופשה? במאמר זה נסקור כיצד לחייג את רצף המספרים הנכון כדי להבטיח שהשיחה שלך תגיע לנמען המיועד ולמנוע חיובים בלתי צפויים. שימו לב כי חיוג של הספרות הלא נכונות עלול להפנות את השיחה שלך לאדם הלא נכון או אפילו למדינה אחרת, להוביל לתסכול ובזבוז זמן.

 

מהם השלבים הנדרשים?

כדי לבצע שיחה נכונה לקפריסין, עליך לבצע כמה שלבים פשוטים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון. במקרה שלנו, מדובר באקספון, הקוד שלהם הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את קוד המדינה עבור קפריסין, שהוא 357. לאחר מכן, יהיה עליך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם למיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, קידומת החיוג של ניקוסיה היא 22, וקידומת החיוג של לימסול היא 25. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789, חייג את המספר המלא באופן הבא: 01835722123456789.

 

מה חשוב לבדוק לפני ביצוע השיחה?

לפני ביצוע השיחה, חשוב לבדוק שוב את המספרים שהזנת כדי למנוע טעות. השקעת מספר שניות נוספות לאשר שהזנת את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולה למנוע ממך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך שאלות כלשהן, אתה תמיד יכול לבקש סיוע מאקספון כדי להבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא בעיות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על קפריסין​ שלא ידעתם!

תקשורת בקפריסין:

 

1. מגוון שפות:

 קפריסין ידועה בחברה הרב-לשונית שלה. למרות שיוונית וטורקית הן השפות הרשמיות, קפריסאים רבים מדברים אנגלית שוטפת. זה הופך את התקשורת עם זרים לקלה יותר ופחות מסובכת.

2. שירותי דואר: 

בקפריסין יש שירות דואר מבוסס המציע שירותים אמינים ויעילים. שירותי הדואר כוללים דואר רגיל, דואר רשום ודואר מהיר, כמו גם שירותים נוספים כגון בולים וגלויות.

3. טלפונים קוויים: 

טלפונים קוויים עדיין נמצאים בשימוש נרחב בקפריסין. במדינה יש רשת טלפון נרחבת עם חיבורים אמינים, מה שמקל על שמירה על קשר עם אנשים גם באזורים מרוחקים.

4. מכשירי פקס: 

מכשירי פקס עדיין משמשים בקפריסין לתקשורת עסקית. בעוד מכשירי פקס מתיישנים במדינות רבות, הם עדיין דרך נפוצה לשלוח ולקבל מסמכים בקפריסין.

 

אינטרנט בקפריסין:

 

1. פס רחב: 

לקפריסין יש רשת פס רחב מהירה ואמינה. גישה לאינטרנט זמינה באופן נרחב, כאשר למשקי בית רבים יש גישה לפס רחב בסיבים אופטיים.

2. Wi-Fi:

אינטרנט אלחוטי זמין במקומות ציבוריים רבים כגון בתי קפה, מסעדות ובתי מלון. רוב המלונות מספקים אינטרנט אלחוטי חינם לאורחים שלהם.

3. אינטרנט קפה: 

בתי קפה עם מחשבים נפוצים בקפריסין, הם מספקים גישה נוחה לאינטרנט עבור אלה שאין להם מחשב משלהם או חיבור לאינטרנט.

4. פשעי סייבר: 

בקפריסין יש שיעור גבוה יחסית של פשעי סייבר, מה שהוביל ליישום חוקי אינטרנט קפדניים למניעת פעילויות מקוונות בלתי חוקיות.

 

מכשירים ניידים בקפריסין:

 

1. שימוש שסלולר: 

לקפריסין יש אחוז ניכר של שימוש במכשירים ניידים, עם יותר מ-100% מכשירים ניידים ביחס לתושבים. זה אומר שיש יותר מכשירים ניידים מאנשים בארץ.

2. רשת 5G: 

קפריסין השיקה את רשת ה-5G שלה, המספקת מהירויות אינטרנט מהירות יותר וקישוריות משופרת למכשירים ניידים.

3. אפליקציות לנייד: 

אפליקציות לנייד נמצאות בשימוש נרחב בקפריסין, כאשר עסקים רבים מציעים את שירותיהם באמצעות אפליקציות לנייד. אפליקציות פופולריות כוללות אפליקציות לקניות באינטרנט, משלוחי מזון ושירותי הסעות.

4. חיובי נדידה: 

קפריסין היא חלק מהאיחוד האירופי, וככזה, בוטלו חיובי הנדידה. משמעות הדבר היא שאזרחי האיחוד האירופי יכולים להשתמש במכשירים הניידים שלהם בקפריסין מבלי להיגרר לחיובים נוספים.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם