רומניה​

איך לחייג לרומניה​?

קידומת: 40
קידומת לחיוג: 40 018
40
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
40
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג ברומניה​ ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

חיוג לרומניה: איך לחייג לרומניה

 

רומניה ממוקמת במזרח אירופה, בין הרי הקרפטים לים השחור. ישראלים רבים נוסעים לנופש בטבע ובערים שלה, ובנוסף גם חלק נוסעים למטרות עסקים ברומניה. לכן רבים מאיתנו יצטרכו מפעם לפעם לחייג לרומניה מישראל. לכן חיוני לדעת את הדרך הנכונה לחייג מישראל לרומניה דרך אקספון. טעות בהזנת רצף הספרות עלולה להוביל לכך שהשיחה תופנה בטעות לאדם הלא נכון או אפילו לארץ אחרת, וכתוצאה מכך לבזבז זמן וכסף.

מה שניתן לעשות הוא לבדוק שוב את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. הקדשת מספר השניות נוספות כדי לוודא שחייגתם נכון את מספר היעד, קידומת העיר/אזור וקידומת המדינה הנכונים, כמו גם את הקידומות של חברת הטלפון, יכולה למנוע את הצורך לחייג שוב את המספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון .

 

אז איך מתקשרים לרומניה נכון?

 קודם כל, צריך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברת הטלפון שלנו אקספון. הקוד של אקספון הוא 018. לאחר מכן, צריך לחייג את קידומת המדינה של רומניה, שהוא 40, ואחריו קידומת העיר/אזור ומספר היעד. לדוגמה, כאשר רוצים להתקשר לחבר בבוקרשט, שמספר הטלפון שלו הוא 123456789, תחייגו את הקידומת של חברת אקספון (018), ולאחר מכן את קידומת המדינה עבור רומניה (40), ולאחר מכן את העיר/אזור אזור נחיוג (21 לבוקרשט), ולבסוף, מספר היעד (123456789).

הנה דוגמה כיצד לבצע את השיחה ממכשיר נייד: 0184021123456789. זכרו, רצף הספרות הוא משמאל לימין.

 

לא לשכוח-

תחזרו שוב על המספרים שהזנתם לפני ביצוע השיחה. בכל מקרה של ספק, פנה לאקספון ובקש עזרה כדי להימנע מטעויות יקרות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על רומניה​ שלא ידעתם!

הנה כמה עובדות מעניינות על רומניה בנושאים של תקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים:

 

  • שימוש בפלאפון: 

ברומניה יש אחוז גבוה של משתמשים במכשירים ניידים, עם כ-128 מנויים ניידים לכל 100 אנשים. זה מציב את רומניה ב-20 המדינות המובילות בעולם בכמות המשתמשים בנייד פר נפש.

 

  •  שימוש באינטרנט: 

בשנת 2023, למעלה מ-76% מאוכלוסיית רומניה השתמשה באינטרנט, מה שהופך אותה לאחת המדינות המחוברות ביותר לאינטרנט במזרח אירופה. השימוש הפופלרי ביותר ברומניה הוא שימוש במדיה חברתית, צפייה בסרטונים וקריאת חדשות.

 

  • כיסוי 4G: 

רומניה היא אחת המדינות המובילות במזרח אירופה בקליטת 4G, כשלמעלה מ-98% מאוכלוסייתה יש גישה לשירותי אינטרנט 4G. רמת כיסוי גבוהה זו מקלה על אנשים לגשת לאינטרנט מהיר במכשירים הניידים שלהם ועוזרת לתמוך בצמיחה של הכלכלה והמסחר דרך האינטרנט.

 

  • קניות באינטרנט: 

כלכלת המסחר המקוון ברומניה גדלה משמעותית בשנים האחרונות, כאשר המכירות האינטרנטיות מהוות כ-9% מכלל המכירות במדינה. צמיחה זו נבעה בחלקה מהרמה הגבוהה של השימוש באינטרנט והסלולר ברחבי המדינה.

 

  • בנקאות בנייד: 

אפליקציות בנק לנייד הופכות פופולריות יותר ויותר ברומניה, כאשר בנקים רבים מציעים אפליקציות סלולריות המאפשרות ללקוחות לבדוק את היתרות שלהם, להעביר כספים ולשלם חשבונות מהמכשירים הניידים שלהם.

 

  • פס רחב: 

לרומניה יש את אחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של פריסת פס רחב במזרח אירופה, כאשר למעלה מ-60% ממשקי הבית יש גישה לאינטרנט בפס רחב קבוע. רמת זמינות גבוהה זו סייעה לתמוך בצמיחת האינטרנט במדינה והמסחר האינטרנטי.

 

  • שימוש במדיה חברתית: 

לרומניה יש שיעור גבוה של שימוש במדיה חברתית, כאשר למעלה מ-40% מאוכלוסייתה משתמשת בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין. רמת השימוש הגבוהה הזו הפכה את המדיה החברתית לפלטפורמה מרכזית עבור עסקים להגיע ללקוחותיהם ברומניה.

 

  • פיתוח אפליקציות: 

לרומניה יש תעשיית פיתוח אפליקציות סלולרית ענפה, עם מפתחים רבים וסטארטאפים הפועלים במדינה. עסקים ברומניה מפתחים בדרך כלל בתחומים כמו גיימינג, פינטק ומסחר אלקטרוני.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם