שוודיה

איך לחייג לשוודיה?

קידומת: 46
קידומת לחיוג: 46 018
46
ניתן לחייג לחו"ל מכל מכשיר טלפוני נייח או נייד ישראלי, יש לעקוב אחר המדריך הבא:
מספר יעד
קידומת עיר / איזור
46
018
כדי להשתמש בכלי החיוג, הזן את מס' הטלפון אליו תרצה לחייג בשוודיה ולחץ על הכפתור לחיוג ליעד:

בעת החיוג לחו"ל תחויב בהתאם למחיר עבור דקת שיחה (בהתאם למשך השיחה וליעד החיוג)

כפי שיופיע, מעת לעת במחירון שבקישורים להלן:

מחירון מזדמנים

מחירון מנויים

Call Internationallyדגל קוד מדינה טלפון

אם אתה צריך לבצע שיחה בינלאומית לשוודיה לצורך עסקים או לתכנון החופשה הבאה שלך, חיוני לחייג את רצף המספרים הנכון כדי למנוע אי נוחות או חיובים בלתי צפויים. אי הזנת הספרות הנכונות עלולות לגרום לניתוב השיחה שלך לאדם או למדינה הלא נכונים, מה שיוביל לתסכול ובזבוז זמן, ועשוי לגרור עלויות גבוהות.

 

מה הם הצעדים הנכונים?

כדי לבצע שיחה נכונה לשוודיה, יש לבצע כמה שלבים. ראשית, עליך לדעת את קוד הגישה הבינלאומי של חברתנו- אקספון. קוד הגישה של אקספון הוא 018. לאחר מכן, עליך להזין את קידומת המדינה עבור שוודיה, שהוא 46. לאחר מכן, תצטרך להזין את קידומת העיר או האזור, אשר משתנה בהתאם המיקום שאליו אתה מתקשר.

לדוגמה, אזור החיוג של שטוקהולם הוא 8, וקידומת החיוג של גטבורג הוא 31. לבסוף, תצטרך לחייג את מספר היעד. אם מספר הטלפון של חברך הוא 123456789 והוא מתגורר בשטוקהולם, חייג את המספר המלא באופן הבא: 018468123456789.

 

מה בודקים לפני שלוחצים על לחצן החיוג?

חשוב לבדוק פעמיים את המספרים שהזנת לפני ביצוע השיחה. מספר שניות נוספות לאשר שיש לך את מספר היעד, קידומת החיוג וקידומת המדינה הנכונים יכולים לחסוך ממך צורך לחייג מחדש למספר או לבצע שיחה בינלאומית לאדם הלא נכון.

אם אינך בטוח לגבי התהליך או שיש לך ספקות, אתה תמיד יכול לפנות לחברת אקספון ולקבל שירות יוצא מן הכלל שיבטיח שהשיחה שלך תעבור ללא תקלות.

למה לחייג עם אקספון 018?

כשאתם מחייגים 018 אתם יודעים שאתם מקבלים את האיכות המרבית!  אנחנו ב- 018 מאמינים בקירוב לבבות כדי שתוכלו להרגיש הכי קרוב, גם כשאתם רחוקים.

חיוג לחו״ל

כמה עובדות מעניינות על שוודיה שלא ידעתם!

שוודיה היא מדינה שעומדת בחזית החדשנות והטכנולוגיה, במיוחד בכל הקשור לתקשורת, אינטרנט ומכשירים ניידים. הנה כמה עובדות מעניינות על נושאים אלו:

 

תקשורת:

  • שימוש בטלפון קווי: 

בשוודיה, השימוש בטלפון הקווי ירד משמעותית בשנים האחרונות. בשנת 2022, רק לכ-7% ממשקי הבית היה טלפון קווי, כאשר הרוב המכריע השתמש במכשירים ניידים במקום.

 

  • שירותי דואר: 

לשבדיה יש את אחד משירותי הדואר האמינים ביותר בעולם, עם שיעור הצלחת משלוח של 97%. שירות הדואר גם מאפשר לאנשים לבחור מבין אפשרויות משלוח שונות, כגון משלוח עד הבית, נקודות איסוף, או אפילו ישירות לתיבת הדואר שלך.

 

אינטרנט:

  • מהירות אינטרנט: 

לשבדיה יש את אחת מהירויות האינטרנט הממוצעות המהירות בעולם, עם מהירות ממוצעת של 87 מגה ביט לשנייה. מהירות האינטרנט המהירה הזו סייעה למדינה להפוך למרכז טכנולוגי מוביל בעולם.

 

  • בנקאות מקוונת: 

לשוודים יש רמה גבוהה של אמון בבנקאות המקוונת, כאשר יותר מ-60% מהאוכלוסייה משתמשת בבנקאות באינטרנט כאמצעי הבנקאות העיקרי שלהם. אמון זה נבנה על פלטפורמות מאובטחות ואמצעי הגנה מחמירים.

 

מכשירים ניידים:

  • שימוש בנייד: 

בשבדיה השימוש במכשירים סלולריים גבוה מאוד, כאשר מספר מנויי הסלולר עומד על כ-131% מהאוכלוסייה מה שאומר שאזרחים רבים משתמשים בשתי סימים לפחות. אחוז זה נובע מתשתית הסלולר המתקדמת במדינה ואימוץ מוקדם של טכנולוגיות חדשות.

 

  • הודעות טקסט: 

השבדים אוהבים לשלוח הודעות טקסט, כאשר המדינה מדורגת בין חמש המדינות המובילות בעולם לשימוש בהודעות טקסט. האהבה של המדינה להודעות טקסט הובילה לטכנולוגיות תקשורת חדשניות כמו סקייפ.

 

  • משחקי פאלפון: 

שוודיה ידועה גם באהבתה למשחקים ניידים. בשנת 2020, המדינה ייצרה יותר מ-1.2 מיליארד דולר מהכנסות ממשחקים בפלאפון, מה שהופך אותה לאחד השווקים הגדולים בעולם למשחקים לנייד.

 

  • אינטרנט פתוח: 

לשבדיה תמיד הייתה מחויבות חזקה לניטרליות רשת, מה שמבטיח שהאינטרנט יישאר פתוח ונגיש לכולם. מחויבות זו הובילה לכך שלמדינה יש את אחד מהשיעורים הגבוהים ביותר של חופש אינטרנטי בעולם ולמגזר טכנולוגי משגשג. זהי גם הסיבה שפלטפורמות פירטיות כדוגמת פיירט ביי הצליחו מאוד במדינה.

מדינות נוספות שניתן לחייג אליהם עם אקספון 018
Azerbaijan
אזרבייג'ן
994+
גאורגיה
גאורגיה
995+
אִיסלַנד
איסלנד
354+
בלרוס
בלארוס
375+
פורטוגל​
פורטוגל​
351+
מלטה
מלטה
356+
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם